Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej! Dzisiaj dzień u teściów tradycyjnie 😉 Tak więc spoko. Dziadki biegały do kibelka wysadzać wnuka ale bezskutecznie 😉 Generalnie raz tylko udało nam się trafić w moment 😉 Tresujemy Bartka na misie Haribo 😉 Po dzisiejszym dniu jestem optymistycznie nastawiona. Zobaczymy jutro jak bedę z Bartkiem sama w domu 😉 Ale jednocześnie wprowadziłam mu inną nową rzecz - picie z normalnego kubka. Dzięki czemu pije dużo mniej no bo to trudność jednak. Do tej pory pił masakrycznie dużo i bym się chyba nie pozbierała z tymi kałużami 😉

A co do rzęs... też raczej odpuszczę ale za jakiś czas, jak Hubert podrośnie, pewnie znowu pomyślę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia, jak dzisiaj brzusio???
Mi się już zdecydowanie mniej spina. Może to rzeczywiście nasila się okresowo... bo tryb życia ja cały czas taki sam prowadzę. Hm...

Wiecie co moja teściowa dzisiaj wymyśliła? Bolą ją plecy więc będzie w tygodniu po pracy przyjeżdżać do mnie żebym ją masowała bo w końcu się na tym znam. Zonka zaliczyłam, że aż nie umiałam odpowiednio zareagować. Powinnam ją zapytać czy to przypadkiem ona nie chce mnie pomasować w moim 8 miesiącu ciąży ale byłam w takim szoku... No nic, zobaczymy czy się zjawi któregoś pięknego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry porannie
co do rzęs to nadal jestem zadowolona ale gdyby nie to że koleżanka mnie poprosiła czy może na mnie prćwiczyć zakładanie tych rzęs to penie też poczekałabym do porodu.
no i widże też minysy - mam takie naturalne zrobione więc wygląda ok ale nie ma tej głębokiej czerni jak po wytuszowaniu. Ale za to się nie rozmazują / kruszą itd jak tusz.... cos za coś! 😉

Dudasia 3mam kciuki za sikanie - u nas też kupa/siku za haribo - takie długie robaczki więc fajnie brzmi jak mówię do córki: jak zrobisz kupę to dostaniesz robaka!! 🤪
dziś poszłą do żłobka więc nie wiem jak to będzie z tym odzwyczajaniem od pieluchy.... chyba muszę z babeczkami w żłobku pogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😘

co do brzucha to znacznie lepiej ale dzisiaj obudziłam się z ogromnym bólem gardła znowu... w domu mama chora i siostrzenica też więc chyba ledwo się wyleczyłam z kataru to złapałam ból gardła...

nawet wymiotowałam więc poranka nie zaliczam do udanych.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuu... no to nieciekawie Tysia.. Płukanie wodą z solą zastosowałaś? Im szybciej tym lepiej!! No i oszczędzaj się. Pod kołderkę i wygrzewanko.

Ja padam na twarz - tak jak się spodziewałam. Dzisiaj udało mi się z jedną kupą ale z drugą niestety nie 🤢 No i Młody sę tak nad sobą rozczula, że z tego wszystkiego na spacer nie dałam rady z nim pójść. Był już tak wykończony płaczem, że poszedł spać. A tu takie ładne słonko świeci... No nic, może jak wstanie to szybciutko jeszcze pójdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Woda z sola to takie okropne :-( zwymiotowalam rano po tym fuj leze caly czas dzisiaj dobrze ze to juz koncowka :-*


No okropne, mnie zawsze na wymioty bierze przy płukaniu. No ale efekt gardłowy jest mimo wszystko wart tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wypruuuta. Wściekła na cały świat do tego. Wszystko na męża oczywiście przerzucam no bo na kim innym odreagować po ciężkim dniu 😉 Dzisiaj idę spać razem z dzieckiem.

Ale mi juz ciąży brzuchol.. Jutro USG. Jak obstawiacie, ile waży Hubi?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Jestem wypruuuta. Wściekła na cały świat do tego. Wszystko na męża oczywiście przerzucam no bo na kim innym odreagować po ciężkim dniu 😉 Dzisiaj idę spać razem z dzieckiem.

Ale mi juz ciąży brzuchol.. Jutro USG. Jak obstawiacie, ile waży Hubi?? 🙂


Hubi waży napewno ponad 2 może coś kolo 2,5??? Czekqamy na wieści po badaniu 🙂
A ja dzis nie dos ze leniwa to ciągle głodna chodze jakas dzis zjadłam juz tyle ze hej, ale jem tak strasznie duzo od soboty, moze mały na wadze przybiera i wiecej potrzebuje??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dudasia jak tam nauka sikania? U nas dzis masakra bo Piotrek ma biegunke i nie wiem od czego?? Woła co prawda za każdym razem, niestety nie zawsze zdazamy do nocnika;/


No niby można powiedzieć, że jest postęp - ze 3 razy wysikał się na kibelek i jedną kupę zrobił. No ale z 5 kałuż też zrobił. Jednak jak się samej biega za nim to jest niemały wysiłek. Cierpliwości momentami brakuje. Ale się nie poddam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...