Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Asiu Hubi to niezły klocek ze 4 napewno bedzie miał 🙂

Tak sie tez zastanawiam czy brzuszek rosnie do samego końca czy sie zatrzymuje w pewnym momencie 😮???


No Bartek miał 4 tydzień przed terminem... więc pewnie Hubi też coś koło tego, oby nie jakoś sporo więcej bo mnie rozerwie 😮
A z brzuszkiem to indywidualna sprawa chyba. Dziecko rośnie cały czas więc brzuszek też jakoś raczej się powiększa do końca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Asiu moja gin powiedziala mi we wtorek,ze jak bede puchla to mam zrobic sobie dzien na ryzu z owocami i ponoc minie 🙂 ciekawe,ale ja poki co nie puchne 🙂


No ciekawe to to... Pomyśleć, że ja jakieś drogie leki biorę, które nie pomagają a tu takie sposoby 😉
Właśnie zmierzyłam ciśnienie: 136/90 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Eliza2707 napisał(a):
Asiu moja gin powiedziala mi we wtorek,ze jak bede puchla to mam zrobic sobie dzien na ryzu z owocami i ponoc minie 🙂 ciekawe,ale ja poki co nie puchne 🙂


No ciekawe to to... Pomyśleć, że ja jakieś drogie leki biorę, które nie pomagają a tu takie sposoby 😉
Właśnie zmierzyłam ciśnienie: 136/90 🤨


Moze tylko dzis masz wysokie ja zawsze w dzien wizyty mam wysokie a normalnie ok, pozatym zawsze człowiek jeszcze dodatkowie sie stresuje przy mierzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Oj chyba nie, ja się nie stresuję bo nigdy w życiu nie miałam wysokiego ciśnienia więc siadam spokojna, że ciśnienie będzie co najwyżej trochę obniżone. Teraz w domu na luzie zmierzyłam i mniej więcej to samo co w gabinecie...


moze to tez wian pogody, obserwuj przez 3 dni 3 razy dziennie mi gin tak kazał w tedy widac czy to rzeczywiscie cisnienie czy to była wina pogody czy stres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...