Skocz do zawartości

SAMOPOCZUCIE | Forum o ciąży


aniaweis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAM OD JAKIEGOS CZASU CZUJE SIE STALE ZMECZONA WIECZOREM TO JUZ PADAM BRAK MI SIL RANO JAK WSTANE TROSZKE LEPIEJ ALE DALEJ ZMECZONA WSTAJE JAK BYM CALY CZAS PRACOWALA A WY JAK SIE CZUJECIE DZIEWCZYNKI OCZYWISCIE ZDARZAJĄ SIE DNI ZE CZUJE SIE SWIETNIE ALE OSTATNIO CHODZE STALE ZMECZĄNA POZDRAWIAM ANIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 🙂 no widze że masz jeszcze troszke czasu do rozwiązania ;d;d życzę ci spokojnego i udanego porodu 😁 No tak ból migrenowy jest to normalne bo ja go też mam, z tym że już w nocy mi nie daje spać maluch bo tak kopie jakby był na jakiejś zabawie albo co 😁 😁 a tak to jest najwspanialsza rzecz jaką bym mogła dostać. Coś pięknego i niesamowitego 🙂 Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
a ja już po miesiącu musiałam rozejrzeć się za wygodnymi spodniami bo nie mogłam się dopiąć bo brzuszek zaokrąglił mi się...a co do dolegliwości to ja już czasem nie mam siły, dwa tygodnie temu opuściły mnie podwyższone temperatury które bardzo mnie osłabiały do tego mam cały czas mdłości i cały ogrom wymiotów ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj miałam taki okropny dzień, od 2 w nocy bylo mi niedobrze, wymiotywalam i na dodatek kręciło mi się w głowie. Dzwoniłam do swojej lekarki i powiedziała mi ze prawdopodobnie sie czyms zatrułam i mam jechac na pogotowie, na szczescie nie zastawili mnie w szpitalu tylko przepisali witaminki i kazali duzo pic zeby to wypłukac, tak zrobiłam i juz wieczorem było lepiej, a dzisiaj juz jest ok 🙂 ale dzien byl straszny 😞 mam nadzieje ze tak juz nie bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...