Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Kozinka z jednaj strony sie boje a z drugiej nie moge sie doczekac tej wizyty 🥴

myślę,że napewno Cię to uspokoi 🙂 no i lekarz jest według mnie bardziej wiarygodny niż osoba która tylko robi i czyta usg 🙂 więc głowa do góry i wszystko będzie dobrze 😘
Idziesz sama czy z mężem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia, mam nadzieje, ze to wlasnie jest przyczyna tych bolow.
Jak zaczyna mnie bolec to robi mi sie taka gulaja po lewej stronie na dole. Czytalam tez, ze przyczona moze byc bardzo nagle i intensywne poruszanie sie malenstwa. Moze to tez byc zwiazane z jelitami... wszystko wlasciwie to moze byc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja choineczka czeka na balkonie, jutro ja moze wyciągne 🙂 nie wytrzymalam i pojechalam wczoraj do tesco nakupilam bombek i przynajmniej ta choinka jakis wyglad bedzie miala , bo jak tesciu by wyciagnal te komunistyczne bombki to w tym roku zawału bym napewno dostała 😁 😁
najlepsze ze juz kombinował w co wsadzic doniczke, i wiecie co myslalam ze spadne z fotela jak powiedzial ze wsadzi do okraglej plastikowej szarej miski , w ktorej zwykle nosze pranie 😁 🤪

Prawie kazda z Nas ma jakies problemy ze zdrowiem , wiec sie nie przejmujmy
bo włosy nam spadna z głowy jak sie bedziemy stresowac tym co bedzie ,
a stres dziala negatywne na Nasze maluszki 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Idziemy razem, zawsze razem.

no widzisz,ja chodzę sama bo mąż pracuje na 3 zmiany a wizyty wypadają mi pechowo tak,że zawsze go nie ma wtedy w domu i muszę kombinować z małą co zrobić 🥴
a we dwoje zawsze raźniej,zobaczysz-wyjdziecie z gabinetu,mężuś Cię przytuli i beztrosko będziecie czekać do czerwca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
to super ze razem chodzicie..ja niestety moze w lutym dopiero pojde z Adamem a jak ide do lekarza to mi tak smutno jak widze mamy ze swoimi partnerami 😞a ten czas tak mi sie wlecze strasznie..


Moj maz by nie przepuscil 🙂 za kazdym razem chce zobaczyc malenstwo, wolne z pracy bierze i zawsze razem jedziemy. 🙂
Jestm pewna, ze Twoj Adam w tych dniach mysli o Tobie i dziecku. Juz niedlugo, Anett razem bedziecie mogli sie cieszyc ze swojego malego szczescia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada ja w pierwszej ciąży w okolicach 6 miesiąca miałam okropne bóle uniemożliwiające chodzenie,dostałam leki na podtrzymanie ale wiedziałam,że mnie rozwala,bo to był ból w miednicy jakby mi się kości rozłaziły 😠okropny ból 😞
teraz mnie znowu bierze to samo tyle,że wcześniej 😞 trudno chodzić bo taki ból łapie,wiesz ja jestem spokojna bo już to przeszłam,nie wiem jak jest u Ciebie ale jeśli to coś podobnego do tego co ja pisałam to zwróć uwagę czy to bóle brzucha czy jakby typowy ból w miednicy jakby ból kości,u mnie nawet odpoczynek nie pomagał albo pomagał na krótko,w końcu się rozwaliłam w biodrach ile trzeba było i do końca ciąży ani razu nie zabolało,ale z miesiąc się namęczyłam wtedy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Kozinka i taka jest roznica. Cos Cie zaboli, nie jestes czegos pewna co sie z Toba dzieje to dzwonisz albo jedziesz do swojego lekarza. Ja nie mam do kogo. 😞 Moge pojechac do szpitala i liczyc na to, ze bedzie tam ktos ma cos wspolnego z ginekologia... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie to sa uroki przebywania za granicą a kazdy mysli ze w Polsce medycyna jest do dupy a tak na dobrą sprawe nie ma az takiej tragedii..cieszę sie naprawde Midorada ze pojdziesz teraz do lekarza w kraju i czekam a moze lepiej czekamy na same dobre wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada fajna ta stronka z tesco 🙂
w drugie świeto upiekę schab w sosie musztardowym 🙂 🙂
a dzisiaj moja siostra narobiła mi smaka ,
robi fasolkę po bretońsku i dzwoniła dowiedziec jaki sie ją przyrządza
(dopiero co się wyprowadziła z domu ) ,
szybko pobiegłam do sklepu i juz fasola sie moczy na jutro 😜 😜 😜 🙂 🙂 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
to super ze razem chodzicie..ja niestety moze w lutym dopiero pojde z Adamem a jak ide do lekarza to mi tak smutno jak widze mamy ze swoimi partnerami 😞a ten czas tak mi sie wlecze strasznie..


wróci i wszystko będzie już ok 😁 też będziesz widziała "mamuśki ze swoimi partnerami" z Adamem przy boku 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
pytam bo ja cos czulam na poczatku 14 tyg a teraz tak jakby nic sie nie dzialo..czasem mam takie pukanie ale rzadko...

ja też miałam zanik ruchów a teraz łaskota i puka jak u Tysi,Wiola chyba też pisała,że się jej dzidzia mniej ruszała,więc jak widać chyba taka kolej losu 🙂 nie jestem pewna ale chyba w pierwszej ciąży chyba też tak było o ile pamiętam że na około tydzień lub 2 aktywność dzidzi jaką ja wyczuwałam zmalała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Pierogi zrobione, okna narazie tylko 2 przystrojone na zloto bo choinke robimy zloto czerwona i paluchy mam cale od spreju, normalnie Wiola zlota raczka 😁 😁 😁

Midorada ciesze sie ze jedziesz do PL, jednak zupelnie inaczej to wszystko wyglada, ja gdybym nie chodzila prywatnie to nie wiem jaka opieka by byla, sadac po stanie jedynego tutaj szpitala na bank bylaby oplakana 😮

Mnie mloda zaczela pukac i miziac i przestala, poki co nic nie czuje znowu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...