Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale jestem wsciekla, chcialam robic makowiec. a to cholerne ciasto wogole nie chce urosnac.. Zaraz wyrzuce i pojde sobie kupic do sklepu i juz..Tylko szkoda moich nerwow...

Aaaa 🙂 Zeby zmienic usg z 3d/4d wystarczy jedno klikniecie na aparacie 🙂 Chyba, ze maja starsze i nie maja takiej funkcji.. ale na Polnej na pewno jest i to nie jeden taki aparat 🙂 wiec milego ogladania Tysiu...
Do jakiego chodzisz ginekologa? Z Polnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos

szkoda Twoich nerwow!!!
ja mam dzis wolne. od rana dzwonie do roznych glupich miejsc, typu multimedia, energa itd. Energa mnie o bra za. wystawili notke korygujaca ktorej nie dostalam i nagle wezwanie do zaplaty i odsetki!!1 ohohoho.
dzis bede odkurzac, sprzatac, konczyc pakowac prezenty, obliczac straty za ten rok, moze ciastka upieke. nic mi sie nie chce jakos. wolne to wolne nie?
no i ide na bieznie polazic z godzine przy ksiazce 🙂

milego dnia Wam!
oraz zaczynam tyc, 0.5 wiecej dzis waze, ale to chyba po kolacji wigilinej w firmie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ale jestem wsciekla, chcialam robic makowiec. a to cholerne ciasto wogole nie chce urosnac.. Zaraz wyrzuce i pojde sobie kupic do sklepu i juz..Tylko szkoda moich nerwow...

Aaaa 🙂 Zeby zmienic usg z 3d/4d wystarczy jedno klikniecie na aparacie 🙂 Chyba, ze maja starsze i nie maja takiej funkcji.. ale na Polnej na pewno jest i to nie jeden taki aparat 🙂 wiec milego ogladania Tysiu...
Do jakiego chodzisz ginekologa? Z Polnej?


jest?? bo własnie sie zastanawiałam bo w cenniku usług jest tylko 3D. chodze do doktora Gurynowicza- jest zajeb..... 😁 🙃

nie denerwuj się 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Znam, bardzo sympatyczny facet 🙂

Jest, bp ja sobie robilam na Polnej. Tylko nie wiem czy nie uzywaja go tylko i wylacznie do konsultacji, ale to zapytaj doktora jesi on nie ma 4d w gabinecie, to na pewno Ci poleci jakiegps kolege, ktory je ma...


a myślisz ,że wczesniej bede się miała zapisac czy na wizycie? bo wlasnie nie wiem jak to wygląda. moja ciocia jest położną na polnej więc może do niej zadzwonie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo Brzuszki 🙂

byłam dzisiaj zobaczyć co słychać u mojej Dzidzi 🙂 wszystko wporządku, obecnie ma 10cm i termin porodu z 19 czerwca wg usg wychodzi na 11 czerwca, oprocz tego Bąbel odwrócił się plecami i nie chciał pokazać Mamusi co tam wkoncu ma miedzy nozkami, chcialam sie upewnic ale cóż 🤔 🤔 🙂 🙂
oprócz tego lekarz mnie opieprzył bo boli mnie podbrzusze, przyznalam sie ze troche za duzo sprzatalam i stwierdzil ze mam duzo lezec i sie oszczedzac, bo to jest jeszcze wczesna ciaza 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Halo Brzuszki 🙂

byłam dzisiaj zobaczyć co słychać u mojej Dzidzi 🙂 wszystko wporządku, obecnie ma 10cm i termin porodu z 19 czerwca wg usg wychodzi na 11 czerwca, oprocz tego Bąbel odwrócił się plecami i nie chciał pokazać Mamusi co tam wkoncu ma miedzy nozkami, chcialam sie upewnic ale cóż 🤔 🤔 🙂 🙂
oprócz tego lekarz mnie opieprzył bo boli mnie podbrzusze, przyznalam sie ze troche za duzo sprzatalam i stwierdzil ze mam duzo lezec i sie oszczedzac, bo to jest jeszcze wczesna ciaza 🤔 🤔



no to dobrze ze wszystko ok :* i widac maluszek rośnie skoro termin Ci się rowniez przesunął 😁 a kiedy według lekarza jest pózna ciąża? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dnia na dzien coraz bardziej sobie uswiadamiam ze jestem w ciazy. stanelam prosto, spojrzalam w dol i nie widze stop ?
solution - zalozylam kapcie z glowami krolikow i widze uszy i nos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie choinka gotowa 🙂 prezenty spakowałam 🙂 sernik wyszedł ze hoho 😁 😁
no i spać , jutro duzo pracy mnie czeka ... ,nie wiem czy jutro zdąże tutaj zajrzec , pewnie tak, ale mimo wszystko
życzę Wam Brzuszki zdrowych pogodnych i wesolych świąt, dużo ciepła i miłosci, i zeby nasze dzieciaczki zdrowo rosły w naszych brzuszkach,
no i szczęśliwego rozwiązania dla Nas wszystkich !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! Ja tylko na chwilkę wpadłam bo pewnie nie bede miała już okazji życzyc Wam Zdrowych wesołych i spokojnych świąt, obyśmy wszystkie szczęśliwie dotrwały rozwiązania i by nasze dzieciaczki zdrowo rosły 😉 😘 😘 😘 😘 😘
Ja ostatnio nic nie pisałam bo mój niedoleczony katar zakończył się ostrym zapaleniem zatok 😞 Mam antybiotyk którego raczej nie powinnam brac ze względu na ciążę ale niestety nie mam wyjścia 😞 Ehh tak się boję żeby maleństwu to nie zaszkodziło 😞
Tak że u mnie przygotowania do swiąt w powijakach, nic nie dam rady zrobic, głowa mi pęka z bólu 😞
A święta spędze pewnie w łóżku ehhhh......

Dobra nie bede Wam już smęcic.......

Tak więc
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...