Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to juz bardziej oplaca sie dolozyc stowe i leciec z GDA z 1 oprzesiadka w monachium.Popierdzielone. No tak Midorada 😁 😁 😁 😁 moja wina 😁 😁 😁

A drogie te bilety bo to zwykle linie a nie tani przewoznicy niestety, kiedys ich bylo ile wlezie, z wawy i krakowa a teraz ani jednego 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos o tym wiem raz w miesiacu latam do zurichu place za bilet minimum 700zl w dwie strony a najwiecej zaplacilam 1200zl tak sie ceny na tej linii ksztaltuja oczywiscie bilety mam wykupione na pol roku z gory i takie ceny tylko to sa wlasnie normalne linie bo na tej trasie tanie nie lataja a szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka cos sie znajdzie. pozytywnie niestety to nie wyglada, ale trzeba pogrzebac.

Ja uciekam mamuski. Musze podjechac do sklepu z meblami i polskiego sklepiku, bo chce mi sie polskiego twarozku wiejskiego. Te angileskie sa okrutne i tyle soli tam wala, ze bleeee 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no ja też 😁 teraz też własnie patrzyłam 😁 fajnie to wygląda 😁 dopiero fajnie bedzie jak nózki będa już duże i będą prześwitywac przez skórę 😁 ja zaraz idę robić obiaaaad 😁


A u mnie juz gulasz sie dusi 🙂 ja u siebie nic nie widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no ja też 😁 teraz też własnie patrzyłam 😁 fajnie to wygląda 😁 dopiero fajnie bedzie jak nózki będa już duże i będą prześwitywac przez skórę 😁 ja zaraz idę robić obiaaaad 😁

widziałam kiedyś tą fotkę z wypchniętą stópką ale nie wiem czy u każdej tak widać bo ja nigdy u siebie nie zauważyłam,ale faktem jest też to,że nie każdy ruch się obserwuje zwłaszcza jak coś się robi,więc może i u mnie tak było a o tym nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polozylam sie na chwile i obserwowalam brzuch i chyba raz czy dwa bylo zauwazyc ruch ale normalnie w brzuchu go nie poczulam tylko jak reke przylozylam. Jeszcze slabo daje znac maluch o sobie ale wazne ze daje. 🤪 🤪 😁 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

Ja jeszcze lazienke ide posprzatac bo syf jak nie powiem gdzie hehehe Musze kafelki umyc bo mam czarne i od razu widac jak sa brudne 🙂 Lece sie wziac bo nigdy tego nie zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
a u mnie jajko sadzone z ziemniakami i maślanką a na pierwsze pomidorowa 🙂


ta pomidorowa to chodzi za mna od paru dni ale mojemu m zachcialo sie gulaszu wiec robie. na niedz zrobie rosol a w pon pomidorowa a we wtorek zmykam na pare dni do rodzicow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Ania ja pamiętam u siory jak to było 😁 pewnie jakbyś obserwowała cały dzień brzuch to byś i nózkę zauważyła 🤪 🤪 hahaha

ja uciekam robić zapiekankę 😁

a Wam dziewuszki ,życzę smacznego 😁 Anka ja wczoraj miałąm podobny zestaw tylko jeszcze szpinak doszedł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no Ania ja pamiętam u siory jak to było 😁 pewnie jakbyś obserwowała cały dzień brzuch to byś i nózkę zauważyła 🤪 🤪 hahaha

ja uciekam robić zapiekankę 😁

a Wam dziewuszki ,życzę smacznego 😁 Anka ja wczoraj miałąm podobny zestaw tylko jeszcze szpinak doszedł :P

no a swoją drogą to trzeba mieć farta,żeby pstryknąć fotkę w takim momencie 🙂 bo często to jest i znika i ciekawe ile ta kobieta ze zdjęcia siedziała zanim ktoś zrobił jej zdjęcie tej nóżki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę dzisiaj do dentysty się zapisać,bo od dziecka chodziłam do jednej na którą wszyscy narzekali,ja tam byłam zadowolona no i jak mi zrobiono zdjęcie przed wyrwaniem zęba to mi chirurg powiedział,że mam każdy ząb prawie do roboty,odłożyłam sobie to więc na okres po urodzeniu,ale wtedy dopiero nie będzie czasu,a ciąża jak to ciąża-zabiera z nas dużo rzeczy i zęby psują się bardziej,dziasła krwawią nawet jak nic nie ma w buzi to same od siebie a zęby zaczynają boleć,nie ma co,nie będę tego odkładać,tym bardziej,że kontrole zawsze robiłam raz na pół roku i (podobno według starej dentystki było wszystko ok:blink 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
idę dzisiaj do dentysty się zapisać,bo od dziecka chodziłam do jednej na którą wszyscy narzekali,ja tam byłam zadowolona no i jak mi zrobiono zdjęcie przed wyrwaniem zęba to mi chirurg powiedział,że mam każdy ząb prawie do roboty,odłożyłam sobie to więc na okres po urodzeniu,ale wtedy dopiero nie będzie czasu,a ciąża jak to ciąża-zabiera z nas dużo rzeczy i zęby psują się bardziej,dziasła krwawią nawet jak nic nie ma w buzi to same od siebie a zęby zaczynają boleć,nie ma co,nie będę tego odkładać,tym bardziej,że kontrole zawsze robiłam raz na pół roku i (podobno według starej dentystki było wszystko ok:blink 🙂


idz idz bo jeszcze Ci wypadną i zostaną same jedynki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):
idę dzisiaj do dentysty się zapisać,bo od dziecka chodziłam do jednej na którą wszyscy narzekali,ja tam byłam zadowolona no i jak mi zrobiono zdjęcie przed wyrwaniem zęba to mi chirurg powiedział,że mam każdy ząb prawie do roboty,odłożyłam sobie to więc na okres po urodzeniu,ale wtedy dopiero nie będzie czasu,a ciąża jak to ciąża-zabiera z nas dużo rzeczy i zęby psują się bardziej,dziasła krwawią nawet jak nic nie ma w buzi to same od siebie a zęby zaczynają boleć,nie ma co,nie będę tego odkładać,tym bardziej,że kontrole zawsze robiłam raz na pół roku i (podobno według starej dentystki było wszystko ok:blink 🙂


idz idz bo jeszcze Ci wypadną i zostaną same jedynki 😁 😁 😁 😁

oby nie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Dziewczyny uwaga przypominam o tabelce jesli wiecie cos co trzeba uzupelnic w niej to piszcie bo niedlugo bede ja uaktualniac

ja pisałam ostatnio,nie wiem czy widziałaś 🙂 jak nie to powtórze w razie czego 🙂


Pamietam podalas rok ur i 1 ruchy (1990 i 15tydz) zgadza sie? Czekam az inne mamuski sie odezwa to od razu wszystkie powpisuje. Wiec czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
kozinka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Dziewczyny uwaga przypominam o tabelce jesli wiecie cos co trzeba uzupelnic w niej to piszcie bo niedlugo bede ja uaktualniac

ja pisałam ostatnio,nie wiem czy widziałaś 🙂 jak nie to powtórze w razie czego 🙂


Pamietam podalas rok ur i 1 ruchy (1990 i 15tydz) zgadza sie? Czekam az inne mamuski sie odezwa to od razu wszystkie powpisuje. Wiec czekam

dokładnie 🙂 no i jeszcze termin to na 10 czerwiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...