Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz co? mamy dwa piece kaflowe i babcia wpadla kiedys na madry pomysl i zalozyla w nich grzalki na prad, a za cholere nie ejstes w stanie nagrzac mieszkania tym gownem.. szczegolnie, jak drzwi zamykam od pokoju, bo ucieka cieplo...

Wiec planujemy zmienic spowrotem na palenie w piecu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiesz co? mamy dwa piece kaflowe i babcia wpadla kiedys na madry pomysl i zalozyla w nich grzalki na prad, a za cholere nie ejstes w stanie nagrzac mieszkania tym gownem.. szczegolnie, jak drzwi zamykam od pokoju, bo ucieka cieplo...

Wiec planujemy zmienic spowrotem na palenie w piecu...


Masz racje dobry pomysl zeby wrocic i normalnie palic w piecu zobaczysz jaka roznica bedzie. U moich rodzicow sa piece kaflowe w domu i nieraz jak tata napali to sauna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiesz co? mamy dwa piece kaflowe i babcia wpadla kiedys na madry pomysl i zalozyla w nich grzalki na prad, a za cholere nie ejstes w stanie nagrzac mieszkania tym gownem.. szczegolnie, jak drzwi zamykam od pokoju, bo ucieka cieplo...

Wiec planujemy zmienic spowrotem na palenie w piecu...

jejku ja bym się wkurzyła,tym bardziej,że ja musze mieć cieplutko,bo tak jak wczoraj miałam chłodniej to od razu miałam wrażenie jakby mnie choroba łapała i musiałam się ratować mlekiem z miodem 🥴pomogło 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, napisalam jak wredota 😞

No babcia zmienila te piece, jak dziadek odszedl, a jej bylo po prostu ciezko wegiel nosci, bo my tam mieszkamy od 5 lat dopiero,... nom, tak zrobimy, ale to chyba dopiero na przyszla zime.. 🙂)
jak bedzIe wszedzie w miare cieplo, to i grzyb przestanie wychodzic i parowac 🙂

Dzis miedzy dolem okna a parapetem mialam sople lodu 🙂 i parapet skuty lodem 🙂 Oczywiscie w kuchnie.. jak za krola swieczka.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ja nie lubie sprzatac, typ balaganirz 🙂) lubiacy nielad artystyczny 😉
Wiec tez zwalam na dziecko 🙂

a ja lubię,ale nie ma sensu bo ledwo coś zrobię i wezmę inną rzecz do ręki to co posprzątałam to mała mi rozwala na nowo więc bym się zajechała jakbym chciała mieć idealny porządek w domu,co wieczór jakoś ogarniam zabawki i wszystko żeby w nocy się nie zabić jak się idzie do wc lub jak mała przechodzi z łóżeczka a poza tym w dzień nie ma gdzie nogi postawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tak, napisalam jak wredota 😞

No babcia zmienila te piece, jak dziadek odszedl, a jej bylo po prostu ciezko wegiel nosci, bo my tam mieszkamy od 5 lat dopiero,... nom, tak zrobimy, ale to chyba dopiero na przyszla zime.. 🙂)
jak bedzIe wszedzie w miare cieplo, to i grzyb przestanie wychodzic i parowac 🙂

Dzis miedzy dolem okna a parapetem mialam sople lodu 🙂 i parapet skuty lodem 🙂 Oczywiscie w kuchnie.. jak za krola swieczka.. 🙂

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski,

Sandra filmiki przednie. 😁 Naprawde super to wyglada i az wierzyc sie nie chce, ze jest was az tyle, zupelnie zakreconych czlowieczkow. NIe dziwie sie ze chcesz jechac. Sama choc raz chcialabym brac udzial w morsowaniu. Moze kiedys bede miala okazje. 🙂 No i Ty "antychryst" -jak to mowisz - jako zakonnica - normalnie boki zrywac 😁 😁 😁

Patrzalam na te moja wysypke dzis rano - krostki jeszcze sa, ale wydaje sie ze juz bledna. Posmarowalam wczoraj wieczorem sudokremem. Zobaczymy do wieczora co sie z tego urodzi. 🙂

U mnie w nocy byla minusowa temp (chyba -9) i gdzies na ulicy rure diabli wzieli. 😉 Szczesliwie ogrzewanie dziala, bo jakos niezaleznie jest to wszystko podlaczone. Pewnie dzis z powodu temp polowe ludzi do pracy nie pojechalo... 🥴 Tylko czekac az 2cm sniegu spadna i wszytkie szkoly w kraju pozamykaja... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
CiezarnaKobita napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
to ja na obiad wpadne ale sprzatac? Eee to ja umyje naczynia po obiedzie 😁


ok, układ dobry 😜 🤪 😜
ide troche ogarnac to mieszkanie, bo wstyd gosci spraszac 🤢

a ja to mam gdzieś,że bałagan,bo co posprzątam to mała rozniesie i trzeba by było 24h na dobę sprzątać,żeby nadążyć ze wszystkim,sprzątam raz w tyg i to wystarcza,czysto mam,a że wszystko porozrzucane,głównie zabawki to już akurat normalka przy dziecku 🙂 mam wymówkę 😁


kozinka: ja mam duuuuuuże dziecko w postaci faceta i na dodatek psa, wiec wyobraz sobie ze moje duze dziecko wczoraj zaoferował sie ugotowac obiad bo wczesnie z pracy wrocil, wiec jak zaczal gotowac tak ja od wczoraj gary myje, bo mam wszystkie uwalone, wszystkie noze, widelce, lyzeczki, talerze miseczki i blender i mam syf w kuchni ze masakra, nie zebym byla jakas krzywa na punkcie sprzatania bo tez lubie artystyczny nielad, ale u mnie w kuchni to musi blyszczec inaczej zle mi sie zyje 🙂 w pokoju moze byc balagan ale kuchnia??? co to to nie, no wiec tak jak widzisz od wczoraj sprzatam po moim duzym dziecku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o MATKO KOCHANA sANDRA, WSPOLCZUJE TAKIEJ TEMPERATURY W DOMU, JA SIE GRZEJE PIECYKIEM NA DREWNO I JEST SUPER CIEPLUTKO W CALYM MIESZKANIU 🙂 TYLKO PROBLEM Z NOSZENIEM DREWNA BO MAM NA DWORZU A JA MIESZKAM NA 1 PIETRZE. NA SZCZESCIE WUJEK MEZA PRZYJECHAL I MI PRZYNIOSL TEGO DREWNA NA PARE DNI 🙂 🙂 🙂 JAK PISALAM U NAS TROSZKE SNIEGU SPADLO, TZN POPRUSZYLO, JAK DLA MNEI TO WLASCIWIE NIC AKLE DZIECI JUZ DZISIAJ DO SZKOLY NIE POSZLY, ECH CHORWACI 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MAMCIE 🙂u mnie w nocy bylo -20 😮Sandra no to przerabiaj te piece w cholere ja mialam kaflowy zdemontowalam go i wstawilam taki http://allegro.pl/okazja-cenowa-nowy-piec-stal-szamot-ekolux-ii-8kw-i2046114346.html jak sie napali to jest super i w kuchni mam tez cieplo bo mam wejscie z pokoju..a co najwazniejsze zero wilgoci suchutko i milo..a wegiel kupuje taki brykietowy w castoramie paczka starcza mi na caly dzien a kosztuje 11zl...ale w sypialni mam lodowato ale tam tylko wchodze po ubrania do szafy 😁bylam dzis na polowkowym moj synek potwierdzil sie na 100proc...ma 533g i stopke dlugosci 43mm...maly swintuch cale usg bawil sie siusiakiem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
WITAJCIE MAMCIE 🙂u mnie w nocy bylo -20 😮Sandra no to przerabiaj te piece w cholere ja mialam kaflowy zdemontowalam go i wstawilam taki http://allegro.pl/okazja-cenowa-nowy-piec-stal-szamot-ekolux-ii-8kw-i2046114346.html jak sie napali to jest super i w kuchni mam tez cieplo bo mam wejscie z pokoju..a co najwazniejsze zero wilgoci suchutko i milo..a wegiel kupuje taki brykietowy w castoramie paczka starcza mi na caly dzien a kosztuje 11zl...ale w sypialni mam lodowato ale tam tylko wchodze po ubrania do szafy 😁bylam dzis na polowkowym moj synek potwierdzil sie na 100proc...ma 533g i stopke dlugosci 43mm...maly swintuch cale usg bawil sie siusiakiem 😁 😁 😁


ANETT MAM TAKI SAM PIECYK, TYLKO GORA JEST OKRAGLA 😁 😁 😁
SUPER, ZE SYNUS JUZ JEST TAKI DUZY 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka - przyzwyczaisz sie jak bedziesz miala maluszka na swiecie, to fakt nie bedzie ci sie chcialo sprzatac co chwila :P

Anett - fajnie masz, a ja nadal nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka. jak mowie kopnij mnie jezeli jestes chlopcem to cisza jest, jak mowie kopnij jak jestes dziewczynka to tez cisza jest, zreszta cisze mam od 3 dni, nie za bardzo sie chce ruszac, jutro ide do gina i pogadam z nia co i jak bo sie martwie, a usg dopiero za 3 - 4 tygodnie... why?? gadam do brzusia to raz mowie dzidzia raz malenstwo raz niunia i jasna dusza nie mam pojecie jaka plec w sobie nosze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
CIEZARNA JA JUZ MAM JEDNEGO MALUSZKA WIEC WIEM JAK TO WYGLADA W PRAKTYCE, DZIDZIL NARAZIE BRUDZIC MIESZKANIA NIE BEDZIE, EWENTUALNIE SIEBIE I MNIE 😁 😁


omg, i gafe palnelam 😮 wybacz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett no to rzeczywiscie masz 100% faceta 😁 😁

Ciezarna ja mam tak samo jak Ty - kuchania ma zawsze byc czysta, u mnie tez dochodzi lazienka - uwazam ze sa to dwa pomieszczenia w domu, ktore powinny blyszczec. Z kuchnia i lazienka zwiazana jest zaraza i bakteriami - stad ta obsesja. 🤢 🤢 Choc musze przyznac, ze u mnie w kuchni troche garnkow od wczoraj zostalo, ale juz nie mailam sily. Padlam jak mucha o 17, maz wrocil pozno, a teraz nie mam ciaplej wody wice z mycia garow nici... 😮 😮

Wiolka u mnie tez szkoly zamykaja jak tylko snieg spadnie. A rodzice dzien przed zapowiadanymi sniegami dostaja list od dyrekcji by ubrac dziecko w czapke, szalik, rekawiczki i cieple buty i plaszcz bo bedzie zimno... 😁 😁 Do pracy tez listy przychodzily, ze zimno bedzie i prosza o przygotowanie sie na niskie temperatury i wczesniejsze wyjscie z domu w razie problemow komunikacyjnych. (prawie wszystko wtedy siada 😁 😁) Dodam, ze mowilmy tu o temp -5 max i 10-20cm sniegu. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
Wiolka - przyzwyczaisz sie jak bedziesz miala maluszka na swiecie, to fakt nie bedzie ci sie chcialo sprzatac co chwila :P

Anett - fajnie masz, a ja nadal nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka. jak mowie kopnij mnie jezeli jestes chlopcem to cisza jest, jak mowie kopnij jak jestes dziewczynka to tez cisza jest, zreszta cisze mam od 3 dni, nie za bardzo sie chce ruszac, jutro ide do gina i pogadam z nia co i jak bo sie martwie, a usg dopiero za 3 - 4 tygodnie... why?? gadam do brzusia to raz mowie dzidzia raz malenstwo raz niunia i jasna dusza nie mam pojecie jaka plec w sobie nosze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Mam tak samo ale jutro juz pewnie sie dowiem 😁 Czuje ze kobietka zobaczymy bo ja coraz bardziej nastawiam sie i mowie ona i mysle o niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midorada napisał(a):
Anett no to rzeczywiscie masz 100% faceta 😁 😁

Ciezarna ja mam tak samo jak Ty - kuchania ma zawsze byc czysta, u mnie tez dochodzi lazienka - uwazam ze sa to dwa pomieszczenia w domu, ktore powinny blyszczec. Z kuchnia i lazienka zwiazana jest zaraza i bakteriami - stad ta obsesja. 🤢 🤢 Choc musze przyznac, ze u mnie w kuchni troche garnkow od wczoraj zostalo, ale juz nie mailam sily. Padlam jak mucha o 17, maz wrocil pozno, a teraz nie mam ciaplej wody wice z mycia garow nici... 😮 😮

Wiecie co ja normalnie tego nie rozumiem, te -5 st C. i 10 cm sniegu traktuja normalnie jak jakas anomalie!!! niech przyjada do nas np w bieszczady!!! hahahahaha to sie chyba załamią 🤪 i beda pstrykac zdjęcia ze TYLE sniegu i TAKI mróz a ludzie na dwór wychodzą w Polsce i jeszcze sie ciesza z tego 😜
Wiolka u mnie tez szkoly zamykaja jak tylko snieg spadnie. A rodzice dzien przed zapowiadanymi sniegami dostaja list od dyrekcji by ubrac dziecko w czapke, szalik, rekawiczki i cieple buty i plaszcz bo bedzie zimno... 😁 😁 Do pracy tez listy przychodzily, ze zimno bedzie i prosza o przygotowanie sie na niskie temperatury i wczesniejsze wyjscie z domu w razie problemow komunikacyjnych. (prawie wszystko wtedy siada 😁 😁) Dodam, ze mowilmy tu o temp -5 max i 10-20cm sniegu. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Anett no to rzeczywiscie masz 100% faceta 😁 😁

Ciezarna ja mam tak samo jak Ty - kuchania ma zawsze byc czysta, u mnie tez dochodzi lazienka - uwazam ze sa to dwa pomieszczenia w domu, ktore powinny blyszczec. Z kuchnia i lazienka zwiazana jest zaraza i bakteriami - stad ta obsesja. 🤢 🤢 Choc musze przyznac, ze u mnie w kuchni troche garnkow od wczoraj zostalo, ale juz nie mailam sily. Padlam jak mucha o 17, maz wrocil pozno, a teraz nie mam ciaplej wody wice z mycia garow nici... 😮 😮

Wiolka u mnie tez szkoly zamykaja jak tylko snieg spadnie. A rodzice dzien przed zapowiadanymi sniegami dostaja list od dyrekcji by ubrac dziecko w czapke, szalik, rekawiczki i cieple buty i plaszcz bo bedzie zimno... 😁 😁 Do pracy tez listy przychodzily, ze zimno bedzie i prosza o przygotowanie sie na niskie temperatury i wczesniejsze wyjscie z domu w razie problemow komunikacyjnych. (prawie wszystko wtedy siada 😁 😁) Dodam, ze mowilmy tu o temp -5 max i 10-20cm sniegu. 😁 😁


No to ladnie ciekawe co by zrobili w taka pogode jak dzisiaj u nas gdzie jest blisko -20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...