Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
strasznie dożo piszecie i potem ślęczę nad nadrobieniem tego co napisałyście.
U mnie na obiad spagetti.
Dzisiejszy dzień jest dziwny, jakoś ogarnąć się nie mogę i spać się ciągle mi chce. Maluszek z rana się cudownie wiercił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia ja tez mam rozwalony dzien, w sumie 2 dni. 😞 Mam agencje na glowie w zwiazku z wynajmem domu, w ktorym jeszcze mieszkamy. Nawet nie zdawalam sobie sprawy ile to stresu... A minionej nocy to jakies koszmary mialam przez to wszystko 🤢 Moj syneczek sie dzis za duzo nie rusza 😞 😞 Moze tez czuje to napiecie...
Tak w ogole, to dzieki za namiary na polska kilnike w Londku. Ta w ktorej bylam jest blizej Liverpool Street. Mieszkam na pn-wsch i mialam tam blizej. Medyk natomiast jest bardziej w zachodniej czesci stolicy (mieszka tam dosc duzo Polakow), ale widac po stronce, ze trzymaja wysoki standard. Dzieki jeszcze raz. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo lekarz mówi, że nic a jakoś w to nie wierzę...
Nie martw się ja też marznę, siedzę przy grzejniku i się nie ruszam stąd 🙂 a jeszcze z psem trzeba iść brrrrr, a ja się już w nic nie dopinam 😉
Jakby szło szybciej urodzić eeeeh, a się jakoś nie zapowiada, małemu coś dobrze tam gdzie jest:P
Ciągle ma czkawkę ostatnio hehe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada właściciel się nie znalazł,chodziło mi o to,że szybko poszło,bo zadzwoniłam tam,skończyła się piosenka i od razu dali ogłoszenie,nie trzeba było czekać 😜 na razie zero odzewu,ale zdaję sobie sprawę z tego,że nie każdy słucha akurat tego radia więc szanse są nikłe 🥴 ale sumienie mam czyste 🙂
sandra mi też zimno ciągle,zaraz się ładuję pod kołdrę do córci,ona też jakaś dziwna od wczoraj,płaczliwa i nerwowa,o dziwo nawet śpi teraz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasia oby się Wam winda nie psuła jak będziesz już miała dzidzi w wózku 🥴


Wymieniaja na nowa wiec mam nadzieje ze nie bedzie sie psula bo do tej pory nawet kilka razy dziennie ja naprawiali nieraz. Strach bylo jezdzic ale ze sie ma lenia w tylku jak ja wiec wolalam winde niz schody. Jak winda nie bedzie dzialac jak dziecko bedzie bede chustowac dziecko i na spacer. Chociaz latem to by bylo ciezko 🥴 🥴 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie sie jakies uczulenie czy cus pojawilo na twarzy. Takie czerwone plamy i tak sie zastanawiam czy to od farbowania czy od tego ze jak suszylam wlosy troche sobie przygrzalam goracym powietrzem czy od tego ze od kilku godz nonstop zajadalam sie slonecznikiem. Kupilam dzis slonecznik luskany naturalny bez soli pol kg i nic nie robilam tylko lezalam i jadlam jadlam i lezalam 😁
Odstawilam miske z dala i jutro nie bede jesc zobaczymy czy te plamy znikna z twarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta pogoda mnie dobija 😞 Ciągle spać mi się chce i nie mam głowy do uczenia się testów na kat.B.

Ja już po kolacji, a dziś na stole królował serek wiejski plasterki ogórka i papryka czerwona do tego na rozgrzanie herbatka z cytrynką.

Od godziny budzę męża i go dobudzić nie mogę, a ma się uczyć do obrony. Odniosłam mały sukces-przebudził się na kolację, zjadł i co wyszłam na chwile do kuchni wracam a on dalej śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a ja mam na dloniach miejscowe czerwone placki kupilam dzisiaj masc tranową o kur.. jak to smierdzi to opisac sie nie da jakbym rece wkladala do miski ze sledziami..ale juz troszke jakby zbladlo 🙂


Może te czerwone placki to uczulenie na domestos, wspomniałaś wcześniej że go używasz przy sprzątaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mialam bezposredniego kontaktu NENIA ze skorą..te placki sa takie sluche ale wiesz jednej wyskoczy cos na buzi w ciazy drugiej jeszcze gdzie indziej a mi akurat na dłoniach..no mowi sie trudno bede smarowac smierdzaca mascią 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...