Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
heheh ) Dlatego ja mam najtansza wersje kablowki 😁

my kupiliśmy tylko tuner i mamy chyba 15 kanałów i nie płacimy nic 🙂 a bajki lecą jak nie na jenym to na drugim,zreszta ja jej nie puszczam non stop to nie potrzebuje ich tyle 🙂 rano lecą ,czasem po południu i napewno dobranocki lecą 🙂 ale czasem przez dzień lub dwa ani jednej nie ogląda,zresztą prócz kolorowego obrazu to chyba nic ie rozumie o co biega w tym jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale tu dyskusja powstała na temat wychowania.... ja też mam wiele teorii związanych z wychowaniem dziecka ale wiem że życie pisze różne scenariusze i pewnie inaczej wszystko bedzie wyglądało jak sobie zaplanowałam...... przepraszam że Was tylko podczytuję ale nie dołączam do dyskusji bo macie tempo niesamowite a ja w między czasie zerkam jeszcze na notatki i pilnuję Pati więc cięzko ogarnąc wszystko.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada doczytałaś posta o pomyłce w wieku?
mi nie leci krew z nosa,ale przy czyszczeniu nosa krew jest 🥴


Tak, dzieki, wyslalam e-maila do kol i rodziny z linkiem do strony Fundacji. Mam nadzieje, ze sie same doczytaja o co w tej akcji chodzi, ale przed wszystkim mam nadzieje, ze z niej skorzystaja. NIe czesto taka okazja sie nadarza. Widzialam juz na FB, ze niektore kol przekazaly info dalej. 🙂

Nie wiem co mam myslec o tej "sikajacej" z nosa krwi. Moze powinnam to skonsultowac z lekarzem, bo to chyba juz troche dlugo trwa... Z drugiej strony, trzeba przyznac, ze siedze w ciagle ogrzewanym domu i sluzowka sie wysusza... no nie wiem... moze czesciej wit powinnam brac... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamcie 😘

wczraj miałam mega zabiegany dzień dlatego mnie nie było a teraz 40 min nadrabiałam zaległości 34 strony 😮 nie jedną książkę byśmy mogły napisać 😁 i mało czasu by nam to zajęło 😁

jakoś bez humoru jesteś matka z ojcem mnie wkur 😠 😠 wczoraj i tak jakoś dzisiaj nijak.. nie mam ochoty na nich patrzeć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Kiedyś zalaczylam cartoon network i racja , same bajki o zabijaniu i biciu 🤨 🤨 🤢


Zgadzam sie. Tom i Jerry dzis wydaje mi bardzo drastyczna bajka - a kiedys ja sama ogladalam, ale bylam wtedy juz starsza dziewczynka 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój znalazł kluczyki od auta i mi ich nie chce dać,powiedzial,że dziecko niech ma do zabawy 😮 a ja na to - a skąd wiesz że jakaś matka z dzieckiem ich nie zgubiła i nie ma jak wrócić do domu? jak Ty byś się czuł? jak pójdzie do pracy i znajdę kluczyki to zaraz na radio bielsko będę dzwonić,bo szansa na odnalezienie zawsze jakaś jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
a ja siedze przed komp a kumpela farbuje mi wlosy 🙂

ale masz fajnie,mnie też ciągnie do farbowania ale mam mega dylemat,ponad dwa lata byłam blondi i dużo mnie kosztowało to,że w końcu obcięłam je na krótko i nie farbowałam,potem miałam dwu kolorowe i znowu ścięłam a teraz mam czyste,naturalne 🙂 no i wiem,że jak zafarbuję to ciężko wrócić do swoich włosków bo to długotrwałe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
a ja siedze przed komp a kumpela farbuje mi wlosy 🙂

ale masz fajnie,mnie też ciągnie do farbowania ale mam mega dylemat,ponad dwa lata byłam blondi i dużo mnie kosztowało to,że w końcu obcięłam je na krótko i nie farbowałam,potem miałam dwu kolorowe i znowu ścięłam a teraz mam czyste,naturalne 🙂 no i wiem,że jak zafarbuję to ciężko wrócić do swoich włosków bo to długotrwałe


Ja wlasne mialam swoje naturalne takie nijakie kiedys takie ladne zloto rude byly a teraz myszowate sie zrobily i rozjasniam na platynowy blond z gory mowie ze nie bedzie platyna ale moze o ton dwa jasniejsze i od razu lepiej sie zrobi 🙂

A mowilam wam ze chcialabym sobie sesje zdjeciowa z brzuszkiem zrobic? Tylko musze sie dowiedziec kiedy kumpel z wroclawia bedzie w okolicy bo wczoraj z nim gadalam a on jest fotografem i za darmo by mi zrobil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
a mój znalazł kluczyki od auta i mi ich nie chce dać,powiedzial,że dziecko niech ma do zabawy 😮 a ja na to - a skąd wiesz że jakaś matka z dzieckiem ich nie zgubiła i nie ma jak wrócić do domu? jak Ty byś się czuł? jak pójdzie do pracy i znajdę kluczyki to zaraz na radio bielsko będę dzwonić,bo szansa na odnalezienie zawsze jakaś jest


Zadzwon - to dobry pomysl. 😘 😘 Ja bym tak zrobila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje włosy są naturalne, mam je takie czarne ze nie da sie rozjasnic a jak probowalam jakies pasemka to wychodzil kolor sraczkowaty 😁 😁 😁 Mało osób mi wierzy ze mam takie ciemne wlosy ale co mam zrobic takie sa i tyle 😁 😁 😁 w dodatku takie grube , ze jak ide do fryzjerki to z usmiechem mi mowi "znowu pani przyszla stępic mi nożyczki " 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
kozinka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
a ja siedze przed komp a kumpela farbuje mi wlosy 🙂

ale masz fajnie,mnie też ciągnie do farbowania ale mam mega dylemat,ponad dwa lata byłam blondi i dużo mnie kosztowało to,że w końcu obcięłam je na krótko i nie farbowałam,potem miałam dwu kolorowe i znowu ścięłam a teraz mam czyste,naturalne 🙂 no i wiem,że jak zafarbuję to ciężko wrócić do swoich włosków bo to długotrwałe


Ja wlasne mialam swoje naturalne takie nijakie kiedys takie ladne zloto rude byly a teraz myszowate sie zrobily i rozjasniam na platynowy blond z gory mowie ze nie bedzie platyna ale moze o ton dwa jasniejsze i od razu lepiej sie zrobi 🙂

A mowilam wam ze chcialabym sobie sesje zdjeciowa z brzuszkiem zrobic? Tylko musze sie dowiedziec kiedy kumpel z wroclawia bedzie w okolicy bo wczoraj z nim gadalam a on jest fotografem i za darmo by mi zrobil.

to super jak masz możliwość sesji,to super pamiątka 🙂a jaka śliczna 🙂 ja nie miałam nikogo znajomego i niestety nie zrobiłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam forografke w rodzinie, ale jakos nie ciagnie mnie do sesji. 🥴 Mam kilka zdjec ze swiat i Sylwestra, moze potem cos jeszcze pstrykne z mezem... Chyba nie chce pamietac jaka gruba bylam podczas ciazy. Juz teraz czuje sie jak slonica... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EE tam ja to bym chciala jakies fajne zdjęcia w ciąży , tez juz czuje sie jak ciężarówka ale bede to milo wspominac, a w 9 mies bede ogromna słonicą 😁 😁 w dodatku 13 maja idziemy na komunie, wiec pieknie bede wygladac 🤪 moim marzeniem jest lustrzanka cyfrowa , piekne zdjecia wychodza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...