Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia gratuluje 🙂a ja dzis mialam dzien do dupy...poslizgnelam sie na klatce ale jakos utrzymalam rownowage,a pozniej wjechalam facetowi w dupe w sumie to sie na niego stoczylam a wiec pekl mu tylko zderzak a u mnie nic sie nie stalo..z frajerem jeszcze sie nawyzywałam kurwy leciały ze ho ho..jutro nie wychodze z domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niedawno wrócilismy z imprezki, babcia miała imieninki więc pasowało byc, rodzinka się pozjeżdzała więc było trochę śmiechu no i mąż opijał za mnie zdany egzamin - ale jak skończę karmic to sobie to odbiję 😜
teraz spadam spac bo za dużo wrażeń jak na jeden dzień 🙃 🙃 Dobranoc Brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
sandra jak zwykle wyprzedzilas 🙂 My dzis raczej leniwa niedziele bedziemy miec. Zadnych planow,zadnych gosci(chyba) wiec spokoj.
Mam pytanie tez po nocy jak sie budzicie macie obolaly brzuch? Ja zauwazylam (nie zawsze) ze jak sie budze to mam obolaly brzuch od srodka jakby mocno skopany czy cus :P Nie wiem czy moja mala nie kopie ile wlezie jak spie a jak spie malo czuje i wiem ze jak dluzej spie w jednej pozycji to potem brzuch twardy i bolacy. Jak juz wstane i pochodze to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia mnie nigdy nie bolał brzuch od skopania,fakt w późniejszej ciąży kiedy dziecko jest już duże to niektóre kopniaki bolą ale chyba jeszcze nie teraz i nie tak,żebyś nie czuła nic a potem miała skopany i bolący brzuch,przynajmniej ja tak nigdy nie miałam 😉 może po prostu źle śpisz i tgo nie odczuwasz w nocy tylko potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasia mnie nigdy nie bolał brzuch od skopania,fakt w późniejszej ciąży kiedy dziecko jest już duże to niektóre kopniaki bolą ale chyba jeszcze nie teraz i nie tak,żebyś nie czuła nic a potem miała skopany i bolący brzuch,przynajmniej ja tak nigdy nie miałam 😉 może po prostu źle śpisz i tgo nie odczuwasz w nocy tylko potem 🙂


BYc moze to skopanie to tylko taka mysl 😁 ale fakt faktem jak sie budze to brzuch jest twardy i moze dlatego takie uczucie ze boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może po prostu masz twardy sen i jest Ci np.niewygodnie lub coś przeszkadza,nie wiem 🙂 ja czuję już mocne ruchy,wczoraj dostałam pierwszy raz w żebra tak,że mnie wyprostowało,ale nie miało to nic wspólnego z bólem,więc zwykłe kopniaki po brzuszku też nie powinny jeszcze boleć 🙂 no może Tysię,bo ona miesiąc wyżej jest,chociaż nie wiem bo nie pamiętam kiedy mnie bolały jak chodziłam z Klaudia ale już napewno po 30 tyg jak sobie w coś dobrze trafiła 🙂 każda ciąża jest nie mniej jednak indywidualna 🙂
spróbuj innych pozycji w spaniu,możesz sobie między kolana włożyć poduszkę bo mi to czasem troszkę pomaga odciążyć brzuszek jak się nie mogę ułożyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
może po prostu masz twardy sen i jest Ci np.niewygodnie lub coś przeszkadza,nie wiem 🙂 ja czuję już mocne ruchy,wczoraj dostałam pierwszy raz w żebra tak,że mnie wyprostowało,ale nie miało to nic wspólnego z bólem,więc zwykłe kopniaki po brzuszku też nie powinny jeszcze boleć 🙂 no może Tysię,bo ona miesiąc wyżej jest,chociaż nie wiem bo nie pamiętam kiedy mnie bolały jak chodziłam z Klaudia ale już napewno po 30 tyg jak sobie w coś dobrze trafiła 🙂 każda ciąża jest nie mniej jednak indywidualna 🙂
spróbuj innych pozycji w spaniu,możesz sobie między kolana włożyć poduszkę bo mi to czasem troszkę pomaga odciążyć brzuszek jak się nie mogę ułożyć 🙂


Znaczy nie chodzi mi o to ze jak mnie mala kopie ze to boli bo to jest cudowne uczucie ale chodzilo mi o to ze jak sie budze to mam taki obolaly ten brzuch jakby od skopania. Ale nie mowie ze to napewno od kopniakow bo mala sie jak kreci i kopie to to nie boli a takie uczucie jest jakby taki robaczek sie wiercil 😁
Co do spania to miedzy nogami przewaznie koldra zawinieta. Przewaznie spie na prawym lub lewym boku ale i tez na plecach sie zdarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
kozinka napisał(a):
Kasiu a mi chodzi o to,że jeśli kopniaki Cię nie bolą kiedy je czujesz to kiedy śpisz to napewno też nie bolą 😁


wiem ale juz mniejsza z tym :P
Wlasnie kawke pije kto dolaczy?

ja już piłam,teraz obiadek robię,znaczy się rosołek się gotuje,bo ja od rana w niedzielę odkąd wstanę to gotuję 🙂 i albo ugotuję na 10 i jedziemy na kawę do mamy i obiad jak się wróci to tylko kotlety usmażyć i ziemniaki postawić albo robię na koło 12 i wtedy jemy i wychodzimy gdzieś i nas nie ma do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...