Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja dopiero do domku wróciłam 😁 bo załatwiłam dentystę,dostałam znieczulenie i zrobiła mi kanałowe 😞 ale bolało tylko znieczulenie,do tego mam płukać dziąsła wodą utlenioną bo jest najlepsza w ciąży na problemy z dziąsłami 🙂 do tego pani dentystka przyjęła mnie punkt 11 a byłam przygotowana na poślizg 🙂 🙂 i od razu mówi-proszę jej zarezerwować najbliższy wolny termin na ząbki,albo nie 4 terminy 😁 nie będę chodzić w nieskończoność,bo do 23 marca mam zaklepane u niej 4 wizyty 🙂 a jak stałam w rejestracji to była dziewczyna i chciala się zarejestrować i dopiero dostała termin na koniec marca,więc mi się udało 🙂 🙂 🙂 jak ten nie boli,to czuję drugą dwójkę że pobolewa,w niej mam lekarstwo i jeszcze 4 w której też jest lekarstwo założone przez dentystkę która mnie mimo stania i czekania po kilka godzin nie przyjęła 😮 w każdym bądź razie miła pani powiedziała,że postara się do porodu wyleczyć mi wszystko 🙂 🙂
a potem mama z bratem porwali mnie do siebie i wróciłam teraz,więc rocznica poza domem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki
ja juz w domu do Maca nie pojechalam bo stwierdzilam ze szkoda kasy a zreszta tata specjalnie dla mnie ugotowal bialy barszcz plus kluchy przecierane wiec jak przyjechalam to jadlam az uszy sie trzesly :P Jutro na obiad mam bo dostalam w sloiku :P Do tego zapiekanke makaronowa od cioci dostalam a od mamy ciasto jablecznik 🙂
Teraz ide sie myc i spac oczy mi sie zamykaja. Jak dobrze byc w cieplym mieszkanku 🙂 u rodzicow w brata bluzie jeszcze chodzilam ale w mieszkaniu mieli cieplo lecz jak przez podworze chcialam leciec do babci to tylko cieplo ubrana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Kasia że już spac idziesz, ja to mogę pomarzyc tylko 🥴 🥴 Patrycja nieznośna strasznie, mój M. w pracy, a mi z nosa się katar leje i czuję że mnie bierze jakieś choróbsko znów 😲 ojjj ile bym dała żeby móc iśc już spac....
Kozinka super Ci się udało z dentystą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kluseczka jakoś dziś leniwa, w ciągu dnia trochę pofikała a teraz spokój. Postanowiłam że nie będę się zamartwiać bo ma dużo miejsca w brzuszku i zapewne nie wszystkie ruchy czuję.
Na kolacyjkę miałam tosty z pieczarkami, serkiem żółtym i wędlinką-pyszności 😁
Teraz kąpiel i do wyrka-a co trzeba korzystać puki można 🙂 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski,

Ale sie u Was dzieje... 🤪

Fajnie sie czyta o waszych kulinarnych zachciankach 😁 😁 U mnie bez zmian - zero zachcianek 🙂 🙂 No chyba ze jakies wyszukane, ale te to zazwyczaj zwiazane sa z faktem, ze nie dostane ich w kazdym sklepie np kielbasa biala... hmmmm 🤨 🤨, albo Rafaello... 🤔 🤔

Kozinka super, ze wreszcie sie udalo z dentysta. Oby ta babka wyleczyla ci wszystkie zeby. Czasem znajomosci zawodza... 🤢 Kurcze ja sama musze sie chyba zapisac do stomatologa... We wrzesniu wszystko bylo dobrze, wierze wiec, ze nic sie nie zmienilo.Trzeba to jednak potwierdzic 🤔

U mnie w miare dobrze. Juz w nastepny weekend przeprowadzamy sie na dobre do nowego domu. Najgorsze jest to, ze zbyt wiele tam nie ma 😉 Meble do sypialni przyjada w polowie marca. Bedziemy spali na materacu - juz sobie wyobrazam jak sie bede kulac na lewo i prawo - beda jaja 🙃 🙃 W pokoju goscinnym to tylko bedzie stal TV bo w dalszym ciagu nie podjelismy decyzji jakie chcemy tam meble i w ogole jak go urzadzic 🤢 🤢 Czeka nas jeszcze duzo pracy...

Nic to kochane - trzmajcie sie i spijcie dobrze 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Dzien dobry, ja wczoraj już o 21 spalam 🙂)

a tak to wlasnie sobie wpierniczam chlebek tostowy i herbatke z cytryna 🙂



ja też koło 21 już spałam 🙂 a jem sobie chleb z serkiem topionym o smaku czosnkowym i popijam herbatkę z sokiem 🙂
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Hejo 😘

ja też wczoraj poszłam wcześniej spać 😁 teraz już po spacerku z maluchem 😁 rozrabiaka wkońcu zasnął :P

a na 11:10 idę z kumpelą potwierdzić ciążę test pokazał dwie kreseczki oby się udało 😘

a ona była już w ciąży czy chodzi o inną koleżankę? bo pisałaś niedawno,że jedna bardzo chciała i poroniła,czyżby jej się udało? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):


a ona była już w ciąży czy chodzi o inną koleżankę? bo pisałaś niedawno,że jedna bardzo chciała i poroniła,czyżby jej się udało? 🙂


tak była już w ciązy 2 ciąże niestety się nie udało więc mam nadzieje ,że tym razem będzie najszczęsliwsza kobietą pod słońcem!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):


a ona była już w ciąży czy chodzi o inną koleżankę? bo pisałaś niedawno,że jedna bardzo chciała i poroniła,czyżby jej się udało? 🙂


tak była już w ciązy 2 ciąże niestety się nie udało więc mam nadzieje ,że tym razem będzie najszczęsliwsza kobietą pod słońcem!! 😘

no to trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamitas 🙂

Tyśka, trzymam kciuki za koleżankę 🙂

Laski, trzeci dzień z rzędu budzę się z bardzo suchym nosem.. ide go wydmuchać.. a tu potok krwi z nosa.. po paru minutach przechodzi.. ale nie ukrywam, że zaczyna to być uciążliwe.. i jak mam iść rano wydmuchać nos.. to już dygam, że krew znowu będzie..

Jak temu zapobiec?
Buźka
ja tez juz po sniadanku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Ja już po śniadanku z mężem, który przed chwilą wyszedł do pracy-biedaczek dojeżdża codziennie 69 km do pracy.
Za oknem śnieg pada i jest zimno -11 stopni dziś termometr pokazuje.
Jutro jadę z moim na obronę- trzymajcie kciuki by zdał 🙂
A w piątek zobaczę mojego maluszka 🙂 już się doczekać nie mogę.
Zaraz kawusię sobie zrobię bo usypiam no i chrusty sobie pojem mniam 🙂

Anet jak się dziś czuje Twój piesek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Hej mamitas 🙂

Tyśka, trzymam kciuki za koleżankę 🙂

Laski, trzeci dzień z rzędu budzę się z bardzo suchym nosem.. ide go wydmuchać.. a tu potok krwi z nosa.. po paru minutach przechodzi.. ale nie ukrywam, że zaczyna to być uciążliwe.. i jak mam iść rano wydmuchać nos.. to już dygam, że krew znowu będzie..


Może masz za suche powietrze w domu? Ja też tak miałam ale odkąd mam włączony nawilżacz powietrza suchość jak ręką odjął.
Jak temu zapobiec?
Buźka
ja tez juz po sniadanku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Ja noc mialam taka sobie poszlam wczoraj wczesniej spac ale tak mnie mulilo i nie dobrze cos bylo, w nocy glodnasie obudzilam i poszlam zrobic kawalek chleba ale juz po pierwszym gryzie zrezygnowalam bo na wymioty mnie bralo napilam sie tylko slodkiego soku i poszlam spac. Dzis nadal jakos na jedzenie co jest w lodowce mnie skreca ale wmusilam w siebie kanapke a teraz kiszki graja marsza zle mi na zoladku ale nie moge przekonac sie do zjedzenia tego co jest w lodowce(mam ochote tylko na zupe chinska inne rzeczy mnie odrzucaja :/ ) Teraz pije owocowa herbate wogole slabo sie czuje dzis.

Tysia trzymamy kciuki za kolezanke. Moja kolezanka tez teraz jest w ciazy w 7 tyg a tez poronila ostatnio w tamtym roku chyba ze dwa albo 3 razy. Teraz poki co mowi ze jest dobrze, ale ona ma juz dwojke dzieci a starali sie o trzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...