Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzuszki 😘

Anett szkoda mi Twojego pieska jakby mojemu cos sie stało to bym sie zapłakała chyba 😞 jest dla mnie jak dziecko poprostu , za bardzo sie do niego przywiazałam i wiem jak mu sie cos stanie to bedzie tragedia nie wyobrazam sobie tego poprostu... 😮 🤢 😞 😞
Tysiu widzialam na fb ze sprawilas sobie pupila 🙂 sliczny 😆
Kozinka z bolem musi cie przyjac dentysta zwlaszcza ze jestes w ciąży !

Jestem wykonczona juz odwiedzinkami wczoraj goscie dzisiaj goscie...
wszyscy zeby obejrzec mieszkanko, a gdzie tam koniec?
pragne spokoju i wyciszenia 🤔 🤔 🤔
Wczoraj w nocy odwozilam znajomych o 2giej w nocy i od 9tej na nogach padam z nog mimo ze spalam te 6-7godzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to kolacyjka zjedzona-szybka sałatka z tuńczyka z jajem i kukurydzą w j. greckim i kanapeczki.
Mój siedzi i kuje, ma takie coś że na głos się uczy i jeszcze trochę to też będę mogła pójść z nim na obronę i odpowiada na pytania 😁

Idę się zrelaksować, jak bym miała wannę to bym w bąblach poleżała a tak niestety prysznic pozostaje, potem do wyrka i książka do poduchy.

dobranoc mamusie-brzusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja od rana zęby myje jak głupia,ból ustąpił a jak usiadłam to aż mi z bólu zęba łzy popłynęły,ledwo na oczy widziałam,po kilku minutach popuściło i teraz tylko pulsuje,dzwonię po ośrodkach i w końcu trafiła,przyjmie mnie o 11 ,tyle,że ja sama w domu,więc dzwonię po mamę,nie bardzo ale przyjedzie,dzwonię do mojego gdzie dał odcinek z wypłaty a ten,że ma w portfelu 😠 znalazłam z miesiąca wcześniej w domu i dzwonię jeszcze raz i idę 🙂nie wiem gdzie to jest,wiem,że mam miasto przelecieć całe,mama będzie przed 11 a ja mam na 11 😞mam nadzieję,że mam mi pożyczy auto bo nawet nie wiem gdzie to jest,sprawdzałam na zumi,wiem mniej więcej ale nie wiem gdzie dokładnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
hej 🙂
ja od rana zęby myje jak głupia,ból ustąpił a jak usiadłam to aż mi z bólu zęba łzy popłynęły,ledwo na oczy widziałam,po kilku minutach popuściło i teraz tylko pulsuje,dzwonię po ośrodkach i w końcu trafiła,przyjmie mnie o 11 ,tyle,że ja sama w domu,więc dzwonię po mamę,nie bardzo ale przyjedzie,dzwonię do mojego gdzie dał odcinek z wypłaty a ten,że ma w portfelu 😠 znalazłam z miesiąca wcześniej w domu i dzwonię jeszcze raz i idę 🙂nie wiem gdzie to jest,wiem,że mam miasto przelecieć całe,mama będzie przed 11 a ja mam na 11 😞mam nadzieję,że mam mi pożyczy auto bo nawet nie wiem gdzie to jest,sprawdzałam na zumi,wiem mniej więcej ale nie wiem gdzie dokładnie ☺️


wspolczuje bolu zeba oby ci ladnie zrobila i mialabys juz spokoj z bolem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu na jednym się nie skończy,bolą mnie dwa,tylko że jeden narazie odpuścił i nie boi,a moja poprzednia dentystka tak dbała o moje zęby i jej wierzyłam że jak zrobilam rtg zębów to wyszło,że każdy jest prawie zniszczony i miałam z tym robić kanałowe w zębach jak mi chirurg kazał,ale boję się w ciąży kanałowych leczeń i odłożyłam to na okres po czerwcu 🥴 no i wyszło,że jednak muszę wcześniej,dlatego znalazłam dentystkę po sąsiedzku,ale jaka historia z ludźmi tam była to już pisałam,potem wyszło mi wszystko z głowy i od piątku zaczęło pobolewać a dzisiaj to już sajgon 😞 no i oczywiście zapisują na godziny 🙂 nie chcieli mnie przyjąć a jak mówię,że jestem w ciąży to od razu słyszę-wie pani co jedna osoba zrezygnowała,proszę przyjść na 11 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie 🙂

Mnie ostatnio ząbek pobolewa.. ale niegroźnie.. bardziej jednak dziąsło.. mam wizyte na początku marca, to się przekulam. Do grudnia 4 razy byłam u dentysty i juz wszystko miało być pięknie 🙂

Tysia, Twój szogun to słodziak 🙂
Ania, mam nadzieje, że uda Ci się z bólem zębów. Zawsze coś jak jakaś sprawa.

Mój mąż dziś nie pojechał naszym bzykiem do pracy, bo mu nie odpalił..
achh te mrozy!

Ja niedługo śmigam na spacerinio 🙂
Bobo wierci Dupka cały czas, więc sama radość dla mnie 🙂
Buźka Brzucholki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ale dzis mi sie nic nie chce. Musze umyc glowe bo jade do mamy na imieniny tylko kurde mame akurat dzis rozlozylo przeziebienie. Mam jednak nadzieje ze stanie na wysokosci zadania i nie zastaniemy jej w lozku bo zaprosila gosci i ciasto upiekla na moje zyczenie jablecznik pycha 🙂 A tata podobno juz gotuje barszcz bialy z kluskami przecieranymi 🙂
Bedzie wyzerka 😁 przywipoze wam troche hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ale mam smaka na spaghetti 😁 ja chyba zjem zapiekane parówki z serem i boczkiem 😁


A ja w tej chwili mam smaka i na spagetti i na te parowki chodze po tym domu i szukam jedzenia 😁 bo to co jest to mi nie pasuje nie mam na to ochoty ale odgrzeje sobie ziemniaki ale co do nich nie mam pojecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...