Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna ja będę mieć dwójkę kosztem tego,że muszę siedzieć sama w domu bo nie mam z kim zostawić a po pierwszej ciąży zostałam bez pracy 😞 ale wolę z dwójką siedzieć i dwójkę wychować niż jedynaka lub odstępie czasu np.5 lat 🙂
sandra ja też znam 4 letnie dziecko ze smokiem w buzi i nie rozumiem nic z tego co mówi,bo sepleni jak nie wiem co i rozumieją go tylko rodzice ale cóż,ich sprawa,ja napewno nie zafunduję dziecku logopedy tylko temu,że kilka lat będzie smoczek nosić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna mamba super ze z mężem wszystko w porządku!!! Ja się raka bardzo boję u mnie w rodzinie były przypadki więc jestem w grupie ryzyka - babcia dziadek i wujek zmarli na raka 😞 a teraz moj sąsiad znów bierze chemie. młody chlopak, 33 lata, córka 4 lata, jakos 3 lata temu go wzięło i juz nie dawano mu szans a jednak wrocił do pełni sił, a teraz dostał ze szpitala informacje że mu znów markery podskoczyły 😞 czuje się dobrze ale wyniki złe wychodzą....

Czarna ja mam takie same myśli jak Ty, też się zmagam z choroba ktora w przyszłości uniemozliwi mi normalne funkcjonowanie i sumie zastanawialiśmy się z mężem czy w ogóle miec dzieci.... Ja w ciągu kilku lat mogę byc jak roślinka i co wtedy z dziecmi..... Zalezy czy choroba zaatakuje czy nie...I też się codziennie zastanawiam co by było gdyby..... Miejmy nadzieję że w naszym przypadku wszystko bedzie dobrze 🙂 Od momentu kiedy mam córcię to praktycznie nie myślę o chorobie, atrycja wypełnia mi całe życie, skupiam się na niej a nie na chorobie i dziękuję Bogu że się zdecydowaliśmy i mamy taki Skarb na świecie.... a za niedłudo dołączy jeszcze jeden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Aneta 🙂 matko boska 🙂) o smoczek mi chodzi !!!

A ja znam miglanca, co cycka ciagnal do 6 🙂

ja jak byłam mała nie mialam smoczka i za to ssałam kciuka i gorsze to było od smoczka,bo gdyby mi zabrali smoczek to by go nie było,a palca zabrać nie mogli i ssałam go jeszcze w szkole ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysia pogratuluj kumpeli, super wieści 🙂
Kozinka ze smoczkiem w moim przypadku było tak że mama poszła ze mną na spacer i się smoczek po drodze zgubił! No i tak o to oduczyłam się smoczka, były krzyki ale nowego juz nie kupowali hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia bo dzieci dają siłę jak i miłość i będzie dobrze 🙂 🙂

Dokładnie! Teraz nie mam czasu myślec o chorobie, trzeba dzieci wychowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
Niunia, najwazniejsze pozytywnie patrzec w przyszlosc i podziwiam Cie niesamowiecie za tak odważną decyzje!!!!

Widac jak sie chce to mozna... i trzymam kciuki, zeby nic a nic sie nie ruszylo...

Też mam taką nadzieję ze choroba przystopuje.... mam wsparcie męża rodziny więc nie jest źle.... nawet budowac dom się zdecydowaliśmy niedaleko rodziców żeby gdyby co mamuśka była pod ręka ale wierzę że takiej konieczności nie bedzie!!! Wierzę że wychowam moje dzieciaczki w pełni sił, a jak dorosną to może się ze mną dziac co chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra a ile tych oznaczeń się robi 2 czy 3 trzeba zrobić? 😁 pójdę za tydzień to się dowiem nie chce mi się w takie piździsko jeździć. 😜

Kasiu super ,że z mężusiem wszystko ok już się wstraszyłam jak czytałam tego Twojego posta na szczęście wszystko ok 😘 a co do labradorka to jest mała cholera dzisiaj pierwszy raz spała sama w kuchni bo tak to ze mną w pokoju i jak nas nie widzi to piszczy żal mi jej ale jak naucze ją od małego spania z nami to się przyzwyczai... ale jeszcze nie rozrabia poza sikaniem niestety :P mam nadzieje ,że i tego się oduczy szybko 😁

niunia będzie dobrze ważne ,żeby mimo przeciwności losu iść do przodu 😘

Anetko no i również ciesze się ,że z Twoim pieskiem już ok 😘 mój maluch ssał również cały paluch 😁 już widzę jak się urodzi jaki będzie wyssany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Niunia nie smecisz.. po to jestesmy zeby sie wspierac!!!!!!!! Koniec tematu 😉

Tysia, jak dla mnie bardziej adekwatne jest 3krotne oznaczenie, z tym ze spedzasz w poradni o godzine dluzej 🙂 bo masz oznaczenie na czczo, po godzinie i po dwoch...


ale chyba mogę wyjść nie? 😁 czy tam musze siedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz najpierw kazał zrobic obciążenie 50g glukozy i czekałam godzinę, wtedy wyszedł zły wynik więc kazał zrobic jeszcze raz z tym że było juz 75g glukozy i czekałam 2 godziny! No i przypominam wszystkim robiącym to badanie o zabraniu cytryny, wtedy się tak nie czuje tej słodkosci i nie mdli tak strasznie 🙂

no a na mój temat juz koniec tematu 🙂 dzieki dziopki za wsparcie 🙂 czasem dobrze jest sie komuś wyżalic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
sandroos napisał(a):
Niunia nie smecisz.. po to jestesmy zeby sie wspierac!!!!!!!! Koniec tematu 😉

Tysia, jak dla mnie bardziej adekwatne jest 3krotne oznaczenie, z tym ze spedzasz w poradni o godzine dluzej 🙂 bo masz oznaczenie na czczo, po godzinie i po dwoch...


ale chyba mogę wyjść nie? 😁 czy tam musze siedzieć 😁

Sęk w tym ze właśnie chodzic za bardzo nie wolno żeby tego nie spalac więc pozostaje krzesełko gazetka i poczekalnia hehe 🙂 chyba że masz niedaleko do domu to możesz wyjśc i wrócic za godzinę ale musisz np leżec w domu.... ja mam daleko do laboratorium więc mi się nie opłacało wracac do domu więc poczytałam sobie gazetki na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...