Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Wiola nie daja stanikow wcale sa nie potrzebne 🙂


O to musialam, zle zrozumiec bo napisalas o stanikach a pozniej o koszulach ze daja w szpitalach. Mi bez stanika lalo sie mleko ciurkiem, jak dla mnei jedno z najpotrzebniejszych rzeczy no i wkladki do stanikow rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry o poranku 😁 wchodzę PACZE a tu 17 stron do ogarnięcia 😁 ale naparzacie tu 😁

co do wyprawki to nam tylko brakuje łózeczka które zamówimy w przyszłym tygodniu bo nie możemy się zdecydować czy klups czy to http://www.daadaa.pl/lozeczko-niemowlece-animals-pietrus-p-866.html ciemne z tym pieskiem 😁 komoda już ładnie złożona nic tylko pakować w nią ciuszki zapewne się nie zmieszcza wszystkie bo dla Adasia ciuszków 1/4 komandora 🙂 no i na sam koniec to tylko kosmetyki ale o to się nie martwie 😁

kurdę drapie mnie w gardle i z nosa mi taka woda leci 😮 😮 co polecacie na przeziębienie? chociaż na to gardło? 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dzień dobry o poranku 😁 wchodzę PACZE a tu 17 stron do ogarnięcia 😁 ale naparzacie tu 😁

co do wyprawki to nam tylko brakuje łózeczka które zamówimy w przyszłym tygodniu bo nie możemy się zdecydować czy klups czy to http://www.daadaa.pl/lozeczko-niemowlece-animals-pietrus-p-866.html ciemne z tym pieskiem 😁 komoda już ładnie złożona nic tylko pakować w nią ciuszki zapewne się nie zmieszcza wszystkie bo dla Adasia ciuszków 1/4 komandora 🙂 no i na sam koniec to tylko kosmetyki ale o to się nie martwie 😁

Tysia mi te z klupś bardzo podobają 🙂 i to kt,óre pokazałaś jest przesłodkie, coś w mój deseń 🙂

kurdę drapie mnie w gardle i z nosa mi taka woda leci 😮 😮 co polecacie na przeziębienie? chociaż na to gardło? 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! A ja zmykam robic pączki bede później!
zapomniałam wczoraj napisac ze po rozmowie z mężulkiem juz wszystko ok 🙂 nic tylko się cieszyc, a no i wode w końcu mamy 😜 😁
A u nas śniegu juz prawie po pas, masakra a ja muszę do sklepu wyjśc 🤔 sypie bez przerwy i się nie zapowiada na poprawę! Ojjjj chyba się kulig szykuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Dzień dobry! A ja zmykam robic pączki bede później!
zapomniałam wczoraj napisac ze po rozmowie z mężulkiem juz wszystko ok 🙂 nic tylko się cieszyc, a no i wode w końcu mamy 😜 😁
A u nas śniegu juz prawie po pas, masakra a ja muszę do sklepu wyjśc 🤔 sypie bez przerwy i się nie zapowiada na poprawę! Ojjjj chyba się kulig szykuje 🤪


u nas też masakra 😁 sypią wielgachne płaty śniegu 😁 dobrze ,że wszystko ok i z mężem i z tym ,że wkońcu macie wodę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂u mnie juz nie sypie ale przelotne jeszcze zapowiadali 🙂mialam nie jesc slodyczy a tu tłusty czwartek ehhh trzeba jednego zjesc dla tradycji 🙂no ja tez jestem za klupsiem ale bez przewijaka bo do niczego nie jest potrzebny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Na początek witam nową mamusie 🙂
hm jakiś wskazówki w poruszaniu się, po prostu pisz z nami Mamuśka 🙂
Cieszę się dziewczyny że u was wszystko w porządku 🙂, u mnie też.
Tysia: Łóżeczko zdecydowanie weź z szufladą zawsze sie na cos przyda 🙂
Ja zjadłam już jednego pączusia dziś, z męża siostrą bo była dziś w odwiedzinkach 🙃, potem byłam na spacerku w banku bo pogoda się u nas poprawiła, nie sypie, nie wieje, nie ma dużego mrozu, idealna na spacery, tylko dalej trzeba uważać bo chodniki dalej nie odsniezone i nie posypane 🙂
Życzę wam słodkiego czwartku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Katia w razie aktualizacji tabelki, pamiętaj, że mam córe, a imiona to Pola/Lena/Nina 🙂 Jeszcze się nie zdecydowaliśmy 🙂


ok bede pamietac 🙂 narazie mam lenia. Ja chce paczka a nie mam zadnego :p


O ,mnie i Heniu też możesz pamiętać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett faktycznie za darmo 😉 a jakościowo dobre?
A ja mam banana na buzi bo szwagierka załatwiła mi domową robotę na kompie na kilka miesięcy pewnie więc zawsze to jakaś kasa wpadnie do kieszeni, boję się tylko że oślepnę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już 2 pączki na koncie 🙂

Witam nową mamunie Kocik 🙂
Niunia oksy na nos i do przodu, a kaska się przyda 🙂 wiadomo 🙂
Anett daj znac jak te ciuszki, bo okazja Ci się trafiła, że szok! Tak jak Ty i Tysia najprawdopodobniej skuszę się na łóżeczko KLUPŚ i tez z szufladą 🙂

U mnie była kosmetyczka, pazurki piękne i rzęsy uzupełnione jak firanki śliczne więc Tłusty Czwartek mimo, że jest Cudny wydaje się jeszcze piękniejszy 🙂 hihi
Zabieram się za MUFFINY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Łakomczuchy 🙂

Napiekłam dzisiaj z 60 oponek 😁 😁 nie mialam w planach az tylu ich upiec ale tyle wyszło i co mam na to poradzić 🤪 🤪 🤪
Prześle Wam kurierem jak macie ochotę 😁 😁 😁

Tysiu
na gardełko tantum verde w aerozolu 🙂 mi pomogło, lekarz mi kazal tym psikać 🙂 no i herbatka z miodem a do nosa jedynie sól morska 😮 ktora zapewne za bradzo nie pomaga, ja jej nawet nie kupilam, przeczekalam 3 dni i juz mi tak z nosa nie cieknie ....
Aneta fajna okazja na te ciuszki Ci sie trafiła 🙂

U mnie poki co sniegiem nie sypie, ale sniegu jest tyle ze hohooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...