Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie
Tysia duzo zdrowka

Witam nowa kolezanke

Wiolka to odwiedziny kolezanki dzisiaj? ja chyba pojade odwiedzic moja ciotke, ale jakos mi sie ostatnio nic nie chce.
Dzis pospalysmy do 9 znaczy mala chyba jeszcze spi, tez macie tak ze wstajecie glodne w nocy? Ja juz 3 noc wstaje zeby jesc chociaz kolacje jem. Dzis myslalam ze zoladek mi sie na druga strone przewroci wstalam zrobilam jakas kanapke byle sie zapchac troche i poszlam spac. o 7 rano zjadlam dwie kanapki jeszcze i teraz mam jeszcze jedna przed soba tylko herbatke zaraz sobie dorobie 🙂
Wczoraj malo sie udzielalam bo kiepskie dni mam ostatnio ciagle bym spala albo glowa boli. Na poczatku ciazy nawet taka senna nie bylam chociaz dzis jakby lepiej tylko ten len ...... Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Katiaa85 ja też ciągle senna chodzę, co dzień czekam aż synek wyjdzie do szkoły i spowrotem do łóżka się kładę 😉 także lenistwo na maxa, ale tłumaczę sobie że teraz muszę się wyspać bo od czerwca koniec leniuchowania 😉

tak na maryginesie pytałam wcześniej ale może nikt na to uwagi nie zwrócił o te suwaczki. może Ty mi pomożesz? gdzie sie to wkleja żeby mieć to w swoim profilu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha a co do jedzenia to miło usłyszeć że nie tylko ja jestem wiecznie głodna 🙂 🙂 🙂
pierwsze miesiące nic nie jadłam bo większość czasu spędzałam w toalecie na zwrotach a teraz nadrabiam i aż się boję wyniku wagowego na koniec 😉
ale też tak mam że ledwo otworzę oczy i już myślę o jedzeniu 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
hahaha a co do jedzenia to miło usłyszeć że nie tylko ja jestem wiecznie głodna 🙂 🙂 🙂
pierwsze miesiące nic nie jadłam bo większość czasu spędzałam w toalecie na zwrotach a teraz nadrabiam i aż się boję wyniku wagowego na koniec 😉
ale też tak mam że ledwo otworzę oczy i już myślę o jedzeniu 🙂 hihi


Najpierw wchodzisz w moj brzuszek potem moj profil potem forum i tam jest Mój podpis pod postami / kod suwaczka: wklejasz kod suwaczka i zapisujesz. W miejscu gdzie jest zeby cos napisac o sobie mozesz wkleic zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
hahaha a co do jedzenia to miło usłyszeć że nie tylko ja jestem wiecznie głodna 🙂 🙂 🙂
pierwsze miesiące nic nie jadłam bo większość czasu spędzałam w toalecie na zwrotach a teraz nadrabiam i aż się boję wyniku wagowego na koniec 😉
ale też tak mam że ledwo otworzę oczy i już myślę o jedzeniu 🙂 hihi


Najpierw wchodzisz w moj brzuszek potem moj profil potem forum i tam jest Mój podpis pod postami / kod suwaczka: wklejasz kod suwaczka i zapisujesz. W miejscu gdzie jest zeby cos napisac o sobie mozesz wkleic zdjecie 🙂

a suwaczki znajdziesz jak klikniesz np. na mój suwaczek albo kazdy inny,wtedy automatycznie wczytuje się strona z suwaczkami i wystarczy sobie tam wybrać,uzupełnić a potem skopiować kod na samym końcu i wkleić tak jak pisała Kasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Mam ugotowane pieczarki jak latwo z nich zrobic sos ☺️ nigdy nie robilam sosu pieczarkowego wiec nie wiem. Moze ktoras z was wie?



ja jakiekolwiek sosy z pieczarkami robie tak że najpierw podsmażam je na maśle z cebulką i potem zaciągam śmietaną i mąką, i oczywiście doprawiam solą lub jakąś vegetą, jeśli masz je już ugotowane to proponuję dodać trochę masła żeby przeszły smakiem i zaciągnąć tak jak wyżej pisałam.

dzięki obydwu koleżankom za podpowiedź co do suwaczka 🙂 mam nadz że dobrze wkleiłam, zaraz się okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Mam ugotowane pieczarki jak latwo z nich zrobic sos ☺️ nigdy nie robilam sosu pieczarkowego wiec nie wiem. Moze ktoras z was wie?



ja jakiekolwiek sosy z pieczarkami robie tak że najpierw podsmażam je na maśle z cebulką i potem zaciągam śmietaną i mąką, i oczywiście doprawiam solą lub jakąś vegetą, jeśli masz je już ugotowane to proponuję dodać trochę masła żeby przeszły smakiem i zaciągnąć tak jak wyżej pisałam.

dzięki obydwu koleżankom za podpowiedź co do suwaczka 🙂 mam nadz że dobrze wkleiłam, zaraz się okaże 🙂


Suwaczki sa wiec jest ok. Dzieki za przepis zrobie jak mowilas 🙂
A ja lece na autobus jade na jakas kawe do ciotki a potem do sklepu i przyjade obiad robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Suwaczki sa wiec jest ok. Dzieki za przepis zrobie jak mowilas 🙂
A ja lece na autobus jade na jakas kawe do ciotki a potem do sklepu i przyjade obiad robic.


smacznej kawki 🙂 ja się ostatnio zasiedziałam za bardzo w domu przed kompem 🙂 hihi pozatym przydałaby mi się jakaś niepracująca ciotka lub koleżanka 😉 może wśród czerwcóweczek jest tu jakaś z trójmiasta?
mam nadz że pieczarki wyjdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł głodomory 🙂

Ja jestem głodna jak tylko otwieram oczy rano w łóżku, ale na szczęście nie musze podjadać w nocy. Zauważyłam, że jem mniejsze porcje, ale często i sądze, że to chyba dobrze. Dlatego też prawie nic nie tyje, tylko rośnie mi kulka z przodu 🙂

Moja Pola od rana fikołajki w brzuniu tworzy, to dzikuska mamuni 🙂 Pewnie też głodna pipcia moja 🙂
Miłego dnia Mamcie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):

Suwaczki sa wiec jest ok. Dzieki za przepis zrobie jak mowilas 🙂
A ja lece na autobus jade na jakas kawe do ciotki a potem do sklepu i przyjade obiad robic.


smacznej kawki 🙂 ja się ostatnio zasiedziałam za bardzo w domu przed kompem 🙂 hihi pozatym przydałaby mi się jakaś niepracująca ciotka lub koleżanka 😉 może wśród czerwcóweczek jest tu jakaś z trójmiasta?
mam nadz że pieczarki wyjdą 🙂


Hihi ja jestem z kwidzyna, do Trójmiasta blisko, ale zebrac się.. hihi
ja jestem na L4 więc sporo wolnego czasu mam 🙂
spełniam się w kuchni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kocik napisał(a):

Suwaczki sa wiec jest ok. Dzieki za przepis zrobie jak mowilas 🙂
A ja lece na autobus jade na jakas kawe do ciotki a potem do sklepu i przyjade obiad robic.


smacznej kawki 🙂 ja się ostatnio zasiedziałam za bardzo w domu przed kompem 🙂 hihi pozatym przydałaby mi się jakaś niepracująca ciotka lub koleżanka 😉 może wśród czerwcóweczek jest tu jakaś z trójmiasta?
mam nadz że pieczarki wyjdą 🙂


Hihi ja jestem z kwidzyna, do Trójmiasta blisko, ale zebrac się.. hihi
ja jestem na L4 więc sporo wolnego czasu mam 🙂
spełniam się w kuchni 😁


no tak niby nie daleko ale zebrać się trza 😉 i zwlec tyłek do auta 🙂 no i w jedna str troche ponad 100km...to jak na kawkę to troszkę do pokonania 😁.nieukrywając przydałaby się jakaś mama troszkę bliżej 🙂
ja się spełniam w kuchni jako konsument hihi 🙂 podjadam kurcze często i muszę się pilnować bo potem sobie nie poradze ze zrzuceniem nadmiarów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Witam w ten zasmarkany poranek 😁 😁

Majka widzę ,że imię dla małej wybrane? Pola? ślicznie 😘 😘


Dzięki Tysia 🙂 Już postanowione 🙂 Fajno, że Ci się podoba, bo z imionami to ciężka sprawa, nie każdemu się wszystko podoba.

Ps. Widze katar dalej sie trzyma Ciebie? :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...Witam nową mamcię 🙂moj humor nadal do bani ehhh... 😞bardzo mi sie podoba imie Pola takie inne i przypomina mi "przepis na zycie" 😁 moze pozniej do Was wpadne teraz ide pozalatwiac sprawy MIŁEGO DNIA BRZUSZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no trzyma trzyma niestety kataros nadal leci bardziej mam zatkany nos chyba zrobię sobie inhalację co by lepiej mi się oddychało 😁

Moja babcia miała na imię Pelagia i też sąsiadki wołały do niej Pela albo Pola 😁
Anett główka do góry napewno Adaś zdarzy wrócić 😘 😘 😘 zaciśnie poślady i się wyrobią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dzien dobry...Witam nową mamcię 🙂moj humor nadal do bani ehhh... 😞bardzo mi sie podoba imie Pola takie inne i przypomina mi "przepis na zycie" 😁 moze pozniej do Was wpadne teraz ide pozalatwiac sprawy MIŁEGO DNIA BRZUSZKI 🙂


no z tymi naszymi humorami to różnie bywa.....mój się psuje jak mam mojego leniucha do lekcji zagonić 😁
a widzę że parka Ci się szykuje, super. u mnie kolejny siusiak 😁
głowa do góry oby do wiosny potem już z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamcie 😉 Pola śliczne imię, mi się bardzo podoba za to mojemu M. absolutnie więc temat zakończony..... a my nadal nie mamy imienia wybranego 😠

Ja się za robote wzięłam póki Mała śpi więc bede Was tylko podglądac!!

Tysia zdrówka życzę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa mame 🙂

Pola, bardzo fajne imie ale mi sie bardziej podoba Nina z tych co podalas 🙂

Anett trzymam kciucki zeby udalo sie tatusiowi wrocic na porod maluszka ale jezli nie to dasz sobie rade, wierz mi. Moj maz nie byl przy pierwszym porodzie, tak mu sie w pracy zlozylo. Majke zobaczyl jak miala juz 4 miesiace, bylam sama w obcym kraju a mama wpadla do mnei na miesiac z pomoca i przezylam. Wiadomo, ze teraz strasznie sie ciesze, ze m bedzie akurat w domu ale czasami trzeba sobie poradzic samej. Moge spytac co twoj Adam robi?

Tysia zdrowka zycze!

Zaraz wrzuce zdjecie mojego brzuchola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Witam nowa mame 🙂

Pola, bardzo fajne imie ale mi sie bardziej podoba Nina z tych co podalas 🙂

Anett trzymam kciucki zeby udalo sie tatusiowi wrocic na porod maluszka ale jezli nie to dasz sobie rade, wierz mi. Moj maz nie byl przy pierwszym porodzie, tak mu sie w pracy zlozylo. Majke zobaczyl jak miala juz 4 miesiace, bylam sama w obcym kraju a mama wpadla do mnei na miesiac z pomoca i przezylam. Wiadomo, ze teraz strasznie sie ciesze, ze m bedzie akurat w domu ale czasami trzeba sobie poradzic samej. Moge spytac co twoj Adam robi?

Tysia zdrowka zycze!

Zaraz wrzuce zdjecie mojego brzuchola 🙂


Wiola, własnie patrze, że u Ciebie Maja, a Kaja niebawem 🙂 Mam dwie uczennice - rodzeństwo Maja i Kaja, z tym, że Kaja starsza o rok od Mai 🙂 super imionka!

Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka nie wiem jeszcze czy bedzie Kaja, pewnie mi si eodwidzi tak samo jak z Viki ale wpisalam w suwaczek zeby sie napatrzec i zobaczyc czy mi pasuje. Poki co wielki bunt na imie Kaja u mojego meza ale sam madralinski nic jeszcze nie zaproponowal wiec jak nie wpadnie na jakis genialny pomysl to zostanie Kaja.Bo latwo sie madrzyc, gorzej jak ma sie samemu pomyslec. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...