Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o ja pieprze zjadłam na kolację gotowanego brokuła polanego kefirem do tego parówkę i teraz napierdziela mi żołądek 😞 😞 😞
Idę spać dobrano laseczki 😘

Ps. fajne są te wszystkie wózki jakie pokazałyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
Rany dziewczyny jakie mi sie dzis koszmary snily :/ Ze ciagle cos sie na mnie czailo i chcialo zabic. Bez sensu. Czulam jak lezalam ze puls to mi niezle przyspieszyl. Wiec wstalam przed 7 i zjadlam az 3 kawalki chleba bo dosc ze to z glodu pewnie sie snilo to i jeszcze pogoda deszczowa.

Wroce jeszcze do wozkow. Co sadzicie o 3kolowcach bo moj sie uparl na taki? Mieszkam w bloku w miescie gdzie duzo chodnikow z duzymi kraweznikami. Jak sie taki wozek prowadzi itp.
Moj sobie upatrzyl cos takiego

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=992

NIe jestem przekonana do niego,moj wczoraj wieczorem polozyl glowe na brzuchu i mowi do malej zeby ona jakos przekonala mnie na ten wozek a mala skopala ojca w ucho jak przylozyl glowe a ja sie smialam ze ona nie chce 3kolowca ze ona wie co chce 😁 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂

Katia to widze mała rządzi 🙂
Mi sie osobiście podobają bardzo 3kołowe, ale właśnie nie wiem jak z nich funkcjonalnością.. trzeba porównać też wielkość kół.. bo jak są trzy mogą byc one większe niż jak są 4.

Dziki szał te wózki. Musisz iść gdzieś i je pomacać.. popchać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Helloł 🙂

Katia to widze mała rządzi 🙂
Mi sie osobiście podobają bardzo 3kołowe, ale właśnie nie wiem jak z nich funkcjonalnością.. trzeba porównać też wielkość kół.. bo jak są trzy mogą byc one większe niż jak są 4.

Dziki szał te wózki. Musisz iść gdzieś i je pomacać.. popchać 😎


Maja na ten co czytalam niby sa same dobre opinie ale na innym forum zapytalam sie dziewczyn i odradzaja bo podobno 3kolowce latwo o wywrotke i w miescie nie wszedzie sie takim wjedzie. Bo to sa dobre wozki na drogi wertepowe do lasu itp. A ja nie planuje po lesie jezdzic tylko w miescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm no to jak się wypowiadają mamy, które mają takie doświadczenia to chyba warto posłuchać 🙂

Choć nie chce mi się wierzyć, by były one aż tak wywrotkowe, bo u nas widziałam sporo ludzi z takimi wózkami, co mi się wydało, że pewnie są OK. Ale mówie, ja nie mam doświadczenia, więc nie wiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam od rana leże i kwicze 😁

klonik napisał(a):
WITAM JESTEM TU NOWA ALE MAM PARĘ PYTANEK MÓJ TERMIN TO 18 MAJ MOJA DZIDZIA PRZESZŁA JUŻ DWA BADANIA PRENATALNE I WSZYSTKO WYSZŁO DOBRZE.ALE GDY WCZORAJ BYŁAM U SWOJEGO LEKARZA NA USG STWIERDZIŁ IŻ WIDZI BLIZIANKI ,PO CHWILI ZMIENIŁ ZDANIE ALE BYŁO TO DLA MNIE DZIWNE ,BO PO KAŻDYM KONTEM WIDZIAŁ GŁOWĘ I TŁO W ,DODAM IŻ JEGO SPRZĘT JEST PRZED EPOKI ŁUPANEJ ALE NIE POWIEM NAMIESZLAM MI W GŁOWIE ..CO WY O TYM MYŚLICIE KOBIETKI?


Kasiu a co do 3 kołowych to moja spacerówka jest 3 kołowa i jak masz możliwość zablokowania koła z przodu to myśle ,że da radę bo moja własnie jak się zablokuje 1 koło ,żeby się nie skręcało to jeżdzi się ok no i ważne by koła były duże 😜 bo na krawężniki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Hmm no to jak się wypowiadają mamy, które mają takie doświadczenia to chyba warto posłuchać 🙂

Choć nie chce mi się wierzyć, by były one aż tak wywrotkowe, bo u nas widziałam sporo ludzi z takimi wózkami, co mi się wydało, że pewnie są OK. Ale mówie, ja nie mam doświadczenia, więc nie wiem 😎

Ja tylko powiedzialam co niektore sadza ale nie mowily o konkretnym modelu. Wiem ze ktoras pisala ze nasze drogi przystosowane sa do dwusladowcow wiec 3kolowce maja ciezej. Ja u siebie w miescie widzialam moze kilka takich wozkow ale to bylo wtedy jak weszla na nie moda. Teraz sa inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
http://allegro.pl/8-el-posciel-120x90-z-urocza-aplikacja-gratisy-i2097121222.html 🤪 🤪 🤪




witam wszystkie brzuszki 🙂
zaczęłam od nadrobienia zaległości z wczoraj 🙂
Justyna, śliczna pościel mi podoba się ta z żyrafką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Dobry
Rany dziewczyny jakie mi sie dzis koszmary snily :/ Ze ciagle cos sie na mnie czailo i chcialo zabic. Bez sensu. Czulam jak lezalam ze puls to mi niezle przyspieszyl. Wiec wstalam przed 7 i zjadlam az 3 kawalki chleba bo dosc ze to z glodu pewnie sie snilo to i jeszcze pogoda deszczowa.

Wroce jeszcze do wozkow. Co sadzicie o 3kolowcach bo moj sie uparl na taki? Mieszkam w bloku w miescie gdzie duzo chodnikow z duzymi kraweznikami. Jak sie taki wozek prowadzi itp.
Moj sobie upatrzyl cos takiego

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=992

NIe jestem przekonana do niego,moj wczoraj wieczorem polozyl glowe na brzuchu i mowi do malej zeby ona jakos przekonala mnie na ten wozek a mala skopala ojca w ucho jak przylozyl glowe a ja sie smialam ze ona nie chce 3kolowca ze ona wie co chce 😁 😁 😁 🙃 🙃



hahahaha i ma dziewczyna racje 🙂 🙃 🤪
jeszcze jest trochę czasu więc jeszcze można poszukać choć wybór jest tak wielki że ciężko podjąć decyzję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Dobry
Rany dziewczyny jakie mi sie dzis koszmary snily :/ Ze ciagle cos sie na mnie czailo i chcialo zabic. Bez sensu. Czulam jak lezalam ze puls to mi niezle przyspieszyl. Wiec wstalam przed 7 i zjadlam az 3 kawalki chleba bo dosc ze to z glodu pewnie sie snilo to i jeszcze pogoda deszczowa.

Wroce jeszcze do wozkow. Co sadzicie o 3kolowcach bo moj sie uparl na taki? Mieszkam w bloku w miescie gdzie duzo chodnikow z duzymi kraweznikami. Jak sie taki wozek prowadzi itp.
Moj sobie upatrzyl cos takiego

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=992

NIe jestem przekonana do niego,moj wczoraj wieczorem polozyl glowe na brzuchu i mowi do malej zeby ona jakos przekonala mnie na ten wozek a mala skopala ojca w ucho jak przylozyl glowe a ja sie smialam ze ona nie chce 3kolowca ze ona wie co chce 😁 😁 😁 🙃 🙃



hahahaha i ma dziewczyna racje 🙂 🙃 🤪
jeszcze jest trochę czasu więc jeszcze można poszukać choć wybór jest tak wielki że ciężko podjąć decyzję


To ja zaczne chustowanie problem wozka sie rozwiąże sam :P i nie bede dzwigala jakis ciezarow typu wozek i dzidzia bedzie bezpieczna ;p :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak wczorajszy śledzik?? ja się tak objadłam że szkoda gadać no ale ponoć nam wolno hihihi
naśmiałam się za to tyle że młody wytrzęsiony za wszystkie czasy,bo była siostra z mężem i graliśmy w pokera.tyle śmiechu że młody miał niezłą dyskotekę 🙂 🤪
hehe ale chyba niezły hazardzista z niego wyrośnie bo często grywamy jak nie w pokera to w kości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no mój to tylko rozkłada nogi jak ma badanie 😁

ostatnia wizyta lekarz mówi

płec -> niezmieniona dwie kule i armatka 😁


hahaha u mnie też bez zmian 🙂 lekarz ostatnio aż krzyknął " o matko, ale on ma sprzęt...dziewczyny za 20 lat bedą zadowolone..." heheh i porobił mu tyle fotek hihihi a mały bezwstydnik tylko pozował :P 🤪 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
no mój to tylko rozkłada nogi jak ma badanie 😁

ostatnia wizyta lekarz mówi

płec -> niezmieniona dwie kule i armatka 😁


hahaha u mnie też bez zmian 🙂 lekarz ostatnio aż krzyknął " o matko, ale on ma sprzęt...dziewczyny za 20 lat bedą zadowolone..." heheh i porobił mu tyle fotek hihihi a mały bezwstydnik tylko pozował :P 🤪 hihihi


o lalala to ci bedzie mezczyzna 😁 hehe miejmy nadzieje ze za 20 lat tak nie bedzie sie chwalil pitolem przed kazda dziewczyna bo bys miala problem 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
no mój to tylko rozkłada nogi jak ma badanie 😁

ostatnia wizyta lekarz mówi

płec -> niezmieniona dwie kule i armatka 😁


hahaha u mnie też bez zmian 🙂 lekarz ostatnio aż krzyknął " o matko, ale on ma sprzęt...dziewczyny za 20 lat bedą zadowolone..." heheh i porobił mu tyle fotek hihihi a mały bezwstydnik tylko pozował :P 🤪 hihihi


o lalala to ci bedzie mezczyzna 😁 hehe miejmy nadzieje ze za 20 lat tak nie bedzie sie chwalil pitolem przed kazda dziewczyna bo bys miala problem 😆 😆



hehe święta racja...ale pierwszą przeprawę będę miała szybciej bo ze starszym 🙂, tyle że lekarz zapomniał że te dzieci szybciej teraz się niestety do roboty biorą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...