Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Pitolki pitolami.. moja tydzień temu tak sie wywaliła pipuchą.. a ginek: "No tu mamy szparke" 😁 😎
więc te ginki mają widze teksty 😁


To ja trafilam na gbura bo on mi praktycznie nic nie mowi. Lae jakby cos zle bylo to chyba by powiedzial tak ostatnio powiedzial ze wszystko jest ok i koniec gadki. Za tydz ide do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Pitolki pitolami.. moja tydzień temu tak sie wywaliła pipuchą.. a ginek: "No tu mamy szparke" 😁 😎
więc te ginki mają widze teksty 😁


To ja trafilam na gbura bo on mi praktycznie nic nie mowi. Lae jakby cos zle bylo to chyba by powiedzial tak ostatnio powiedzial ze wszystko jest ok i koniec gadki. Za tydz ide do niego.


haha no maja mają teksty 🙂 a nawet jak się trafi jak Kasia piszesz gburowaty to ważne aby skutecznie pilnował prawidłowości przebiegu ciąży. Ja do gina idę dopiero 13marca ale wcześniej tą glukoze muszę zrobić...fuj....
póki co spadam, idę coś zjeść, co prawda dziś popielec ale nas chyba to nie dotyczy co?bo ja i tak co chwile podjadam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra mam pytanie,czy w 25 tygodniu w 2 ciąży niektóre ruchy dziecka mogą boleć? bo ja tak mam 😮 wydaje mi się że na takie ruchy jest stanowczo za wcześnie i nie wiem czy się martwić czy cieszyć,że dzidzia aktywna... przeważnie te bolesne ruchy sa w jednym miejscu więc albo dzidzia jest duża i ma tam główkę i ją tak mocno czasem wypycha albo jest taka duża,nie wiem 🥴 takich ruchów się spodziewałam grubo po 30 tyg 😮 możliwe to jest??? w poniedziałek mam wizytę więc zapytam lekarza ale nie wiem już co myśleć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
kozinka napisał(a):
Kasiu ja mam tako jumper i pisałam już o nim tutaj 🥴


Bym musiala poszukac twojej wypowiedzi bo nie pamietam juz tyle tych postow bylo 🙂

bardzo ciężki,bardzo duży po złożeniu,mamy duży bagażnik,ledwo się mieści w nim,sama ni jestem w stanie go włożyć ani wyciągnąć z auta,bo już jak próbowałam to obiłam i wózek i bagażnik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Noc minęła miarę spokojnie 🙂
Moja siostra zaraz po gondoli przerzuciła się na 3 kołowca z dużymi pompowanymi kołami i powiem wam że rewelacja taki wózek, jest stabilny i świetnie się go prowadzi, bez trudności pokonuje krawężniki i schody. Ja sama Dostane od niej tą spacerówkę.
Moja spacerówka wygląda tak http://www.we-dwoje.pl/sprzedam;wozek;mothercare;urban;detour;giraffe,ogloszenie,53523.html?foto_id=3
Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i z praktyki wiem że wózek jest lekki.

Spadam śniadanko wszamać bo dopiero co wstałyśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
kozinka napisał(a):
Kasiu ja mam tako jumper i pisałam już o nim tutaj 🥴


Bym musiala poszukac twojej wypowiedzi bo nie pamietam juz tyle tych postow bylo 🙂

bardzo ciężki,bardzo duży po złożeniu,mamy duży bagażnik,ledwo się mieści w nim,sama ni jestem w stanie go włożyć ani wyciągnąć z auta,bo już jak próbowałam to obiłam i wózek i bagażnik 😞


to ja rezygnuje z wozka i bede chustowac 😁 😁 😁 😁 a co potem kupie tylko spacerowke jakas lekka i nie bedzie klopotu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia bo ja zrobiłam podstawowy błąd-zdecydowałam patrząc na wygląd (mam granatowo-błękitny) 😮 a nie wzięłam pod uwagę tego że będę musiała go podnosić i pakować czasem do auta 🥴 owszem,nie powiem jest funkcjonalny i wygodny ale bardzo ciężki właśnie i nawet przy dużym bagażniku zmieści się tylko wózek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂Kozinka ja mam tak napiety brzuch ze az boli dzidzia tez jest tak ruchliwa ze bolą mnie kopniecia dobrze ze mam we wtorek lekarza mam nadzieje ze wszystko jest ok.... 🥴 co do trzykolowych wozkow to strasznie taki chcialam ale jak w grudniu robilam rozeznanie to mi sprzedawca odradzil powiedzial ze nie sa stabilne na tyle ile powinny byc 🥴a to moj synek Kasiu bawił sie pitokiem na usg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Witam 🙂Kozinka ja mam tak napiety brzuch ze az boli dzidzia tez jest tak ruchliwa ze bolą mnie kopniecia dobrze ze mam we wtorek lekarza mam nadzieje ze wszystko jest ok.... 🥴 co do trzykolowych wozkow to strasznie taki chcialam ale jak w grudniu robilam rozeznanie to mi sprzedawca odradzil powiedzial ze nie sa stabilne na tyle ile powinny byc 🥴a to moj synek Kasiu bawił sie pitokiem na usg 😜


Hehe no wlasnie zastanawialam sie czyj synek sie zabawial 😁 😁 🙃 🙃 wiecie co olewam juz te wozki niech moj wytbiera jaki chce jak nie bedzie mi pasowal nie bede nim jezdzic i tyle. Wszystkie wozki jakies wady maja a to ciezkie a to cena szlak mnie trafia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się karnę do Trójmiasta, bo tam mega wybór maja, podotykam, pomacam, popcham i mam nadzieje, że wybiore 😁

Kozinka! Dałaś mi pomysł na obiad 🙂 Też zrobie placuszki z jabłuszkiem.

Dzis ścisły post, ale myśle, że się na nas Pan Bóg nie pogniewa jak skusimy się na coś 'zakazanego' dzisiaj. Ja zjadłam kilka słodkości ☺️ ☺️ ☺️ , z tym że to na pewno wina Poli, bo to ona miała ochote 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka mi się napina tylko brzuch i twardnieje po seksie a tak to nic,a ruchy to nie że każdy bolesny ale zdarzają się kilka razy dziennie takie,że aż się za brzuch łapie i mnie prostuje,mama wczoraj się pytała,czy nie mam bliźniaków,bo podobno bardzo sobie przytyłam (nie widziała mnie kilka dni) i też mówi,że jeszcze ruchy nie powinny boleć 🥴 do tego żebra wbijają mi się w brzuch bardzo i to również jest uciążliwe i boli,czasem aż ciężko oddychać i nie wiem co jest grane bo jak nie zwolni tempa to mnie potarga chyba przez te jeszcze ponad 3 miesiące 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...