Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do napietego brzucha ja mialam ostatnio taki wczoraj jak sie obudzilam rano ze bolal mnie tak az musialam wziac nospe dzis brzuch juz normalny a i mala czuje a wczoraj to tak ledwo ledwo ja czulam.
Ide glowe umyc i chyba odwiedze sasiadke. Mialam isc do biblioteki ale nie chce mi sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂
Ja dopiero wstałam hehe 😮 a to dlatego tak późno że dopadły mnie bezsenne noce 🤢
Wczoraj do 24 nie mogłam zasnąć, a potem jak sie obudziłam na siku o 4 to juz do 6 nie mogłam zasnąć ehhh i jeszcze nie moge sobie miejsca w luzku znalesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj tez bralam 2 nospy bo strasznie wiazadła mi sie rozciagały i bolało ale dzis juz jest dobrze 🙂 a brzuch mam zazwyczaj napiety jak mi sie zbiera na dłuże posiedzenie hehe i tk sie robi twardy a ja za gdzies 30 min góra wiem juz że bedę w kibelku no i potem wraca do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja dzidzia po śniadanku żwawa się zrobiła 🙂
U mnie na obiad pierś z kurczaka i tarty seler z rodzynkami i j. greckim, a dla mnie dodatkowo ziemniaczki. maż nie dostanie bo go odchudzam 😁
Mój brzuszek twardnieje tylko wtedy gdy dużo pochodzę w ciągu dnia oraz po seksie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a ja mam od trzech dni napiety i pobolewa 🥴

to zapytaj lekarza przy wizycie bo ja nie wiem co to stawiający się czy napięty brzuszek,bo mam tylko po seksie,ale to chyba normalne,a tak żebym tak miała normalnie przy chodzeniu czy czymkolwiek to ani teraz ani przy Klaudii tak nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na sex nie moge zgonic wiecie czemu 🙂a lekarza zapytam odrazu na wejsciu czemu tak sie dzieje ja tez przeciez trzy razy dziennie wychodze z psem oprocz tego jeszcze gdzies jade to srednio piec razy dziennie schodze z trzeciego pietra nogi tez juz maja ciezko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Anetko to ty rzeczywiscie sie nabiegasz, najgorsze to te schody.
Kozinka mi się wydaje że to normalne że czujesz mocnoiejsze ruchy, po prostu albo dzidzia jest duza, albo tak sie ułożyła że udeża w jakieś czułe miejsce i dlatego tez moze bolec

czuję dzidzię na całej długości i szerokości brzucha więc duże dzidzi napewno jest 😁 tyle,że niektóre takie właśnie ruchy bolesne pamiętam z końcówki ciąży a nie z tego okresu i to nie chodzi np. o żebra tylko normalnie dostanę w środek brzucha czy bok pod żebrami a to boleć nie powinno 😉 nie wiem już,może mi rośnie wielkoludek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂

Mam pytanie: czy Wam tez sie zatykaja uszy w ciazy? i Czy macie problemy z oddychaniem? bo ja sapie jak jakas ciezarówka i ciagle mi brak powietrza... to normalne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Anetka mi się napina tylko brzuch i twardnieje po seksie a tak to nic,a ruchy to nie że każdy bolesny ale zdarzają się kilka razy dziennie takie,że aż się za brzuch łapie i mnie prostuje,mama wczoraj się pytała,czy nie mam bliźniaków,bo podobno bardzo sobie przytyłam (nie widziała mnie kilka dni) i też mówi,że jeszcze ruchy nie powinny boleć 🥴 do tego żebra wbijają mi się w brzuch bardzo i to również jest uciążliwe i boli,czasem aż ciężko oddychać i nie wiem co jest grane bo jak nie zwolni tempa to mnie potarga chyba przez te jeszcze ponad 3 miesiące 😮


Kozinka ja mam identycznie, wczoraj caly dzien nawet sie schylic nie moglam bo mi mloda chyba dupke pod zebra wlozyla, czasem jak kopnie to az sie prostuje. Blizniakow nie masz, bez przesady.

Anett ja tez mam mega napiety brzuch, dzisiaj kupilam sobie magnez bio niestety nospy nie moge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola wiem,że nie ma 2 w brzuszku ale mama się śmiała i pytała czy jest możliwe,że lekarz nie zauważy że są 2 zamiast jednego a ja jej mówię,że to nie możliwe,bo przecież biłyby 2 serduszka a nie jedno i poza tym takie rzeczy wychodzą od razu 😁 no cóż,moja mama się na tym nie zna bo jak ona była w ciąży to usg albo jej nie robili albo robili przed samym porodem,nie wiem,ale zielona jest w tym temacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba jednak skusze się na to z kompletem 16 el pościeli

http://allegro.pl/ala-i-as-zyrafka-lozeczko-materac-posciel-16el-i2109669658.html

i odbiore osobiście to jest 19 km od poznania w miejscowości gdzie jeżdze do ciotki na wieś 😁 siora też stamtąd zamawiała ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co ja biorę magnez raz dziennie bo mam skurcze nie tylko na łydkach ale i dłoniach i stopach i chyba mi nie pomaga za bardzo i zastanawiam się czy 2 razy dziennie go nie brac,ale to lepiej uzgodnię z lekarzem 🙂 dziwne,bo w 1 ciązy raz dziennie wystarczył wziąć i skurcze jak ręką odjął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...