Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamcie
Sandra zazdroszczę wyjazdu, nie ważna pogoda ważne żeby ekipa dopisała 🙂 my w sobote na parapetówę do znajomych idziemy...

Dziś jakiś zmulony dzień, pogoda paskudna i nic się robic nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra ja na poczatku ciazy raz pilam Karmi ale nie smakuje mi to "piwo" Wiem tylko ze juz nie bede go pic w ciazy wtedy trafilam po dwoch dniach do szpitala z plamieniem i tak mi sie zle teraz kojarzy picie karmi. Byc moze taki zbieg okolicznosci byl. Ale ostatnio napilabym sie normalnego piwa ale odkad jestem w ciazy nie lyknelam nawet lyka alko.
Wczoraj pilam cole i dziekuje bardzo na jakis czas tak mnie piekla zgaga ze pomogly tylko zagryzanie slonecznika na nia.
Ok lece sie szykowac niedlugo wychodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ochotę na wino,piwo,albo szampana 😁 i stanowczo odmawiam gdy ktoś proponuje 🙂 zobaczymy czy będę tankować cycem,bo jak tak to czekają mnie dłuższe wyrzeczenia 😁 a jak stanie się coś że karmić nie będę to ciekawe czy jedno piwo czy kieliszek wina wystarczy po takiej abstynencji 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na koncu ciazy z mloda dwa karmi wypilam, bo nad morzem susza nas dopadla 😉) hehe 🙂) To ja tez absolutnie odmawiam..i wszyscy sie dziwia 🙂 bo nikt nc nie wie.. a ja ogolnie baaardzo lubie piwo 😉)
Ale coz zrobic jeszcze sie tego piwa w zyciu napije, a napije 🙂))

Cos mnie cholera glowa bolec zaczela... 😞((
A moje dziecko jeszczemi tu jakies fochy stroi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Ja tez po śniadanku, juz któryś dzień z kolei wżeram na śniadanie bułe z dżemem truskawkowym 🙂 mniam

U nas 15 min temu było słonecznie, ale naczytałam się tu o deszczu..
PACZE przez okno.. a tam pochmurno.. zbiera się na deszcz 😠

Sandra fajno, że wyjeżdzasz.. odpoczniesz, a to najwazniejsze 🙂 ja 17go marca nad morze do spa 😁 😎 juz nie mogę się doczekać 🙂 Czuje, że będzie wtedy już wiosennie 🙂

Co do alkoholu ja zawsze mało piłam, więc nie mam ochoty.. nie mniej jakbym zasiadła do grilla... pewnie bym zatęskniła za piwkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzunie i mamunie 😘

ja dzisiaj jakaś nieprzespana noc co 2 godziny się budziłam... teraz odsypiałam jednym okiem 😜 ale ile mozna spać oczy mnie szczypią od niewyspania ;D

Sandra zazdroszcze Ci wyjazdfy fajnie jest tak sobie odpocząć 🤪 🤪

u nas od rana masakra za oknem 😠 😠

Dzisiaj mi się śniła Aneta i jej biały piesek hahaha CZESTERFILD miał na imię i coś tam w tym śnie było ,że siedziałam na BRZUSZKU i Aneta własnie pisała ,że się nie wyspała bo psu się coś w nocy w łapkę stało i piszczał masakra 🤨 🤨 sory Aneta 😁 ale taki miałam sen hahahahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęscie do alko w ogóle nie ciągnie, da się wyzyc bez tego ale czasem okazjonalnie się napiłam kilka łyków winka lub czegoś mocniejszego, tylko w przypadku mojej choroby alkohol jest w ogóle nie wskazany więc jakos praktycznie nie piję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie do dziewczyn które maja juz swoje pociechy - czy u Was też była masakra z przebieraniem dziecka jak było małe?? Bo moja ostatnio daje czadu, za nic nie chce się dac przebrac i ucieka wszędzie, ogólnie wtedy urzadza sobie największe zabawy jak ma gołą dupkę..... ostatnio M. jej pozwolił fikac z gołym tyłkiem po łózku to mu zesikała poduszkę i kołdrę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
dopiero wstałam / potem nadrobie co popisałyście/ pewnie dalej temat wózków 🙂 🙂
dziś jak młody wyszedł do szkoły to ja spowrotem do wyra...taki wiatr za oknem że szkoda gadać...
teraz szybko idę obiadek zrobić (robię bitki/mniam 🙂 ) i potem tu zajże.
Pszczelarka dzięki za cynk, ja co dzień oglądam dzień dobry tvn tyleże dziś jak wstałam to już nie było 🙂 także jutro faktycznie warto oglądać.
trzymajcie się a te co wychodzą niech się obładują cegłami no chyba że u was tak nie wieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
I mam pytanie do dziewczyn które maja juz swoje pociechy - czy u Was też była masakra z przebieraniem dziecka jak było małe?? Bo moja ostatnio daje czadu, za nic nie chce się dac przebrac i ucieka wszędzie, ogólnie wtedy urzadza sobie największe zabawy jak ma gołą dupkę..... ostatnio M. jej pozwolił fikac z gołym tyłkiem po łózku to mu zesikała poduszkę i kołdrę 🙂

tak u mnie tak było,ale przeszło i teraz chce się sama ubierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocik u nas też wieje strasznie, nie ma mowy zebym dzis na spacer z córcią wyszła...
Kozinka mam nadzieje że szybko jej to przejdzie bo ostatnio trzeba się nieźle nagimnastykowac żeby ja ubrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
I mam pytanie do dziewczyn które maja juz swoje pociechy - czy u Was też była masakra z przebieraniem dziecka jak było małe?? Bo moja ostatnio daje czadu, za nic nie chce się dac przebrac i ucieka wszędzie, ogólnie wtedy urzadza sobie największe zabawy jak ma gołą dupkę..... ostatnio M. jej pozwolił fikac z gołym tyłkiem po łózku to mu zesikała poduszkę i kołdrę 🙂
đ

Hahha norma Niunia, najlepiej pryeciey na golasa 😁 😁 😁 😁 MOja ostatnio tey ma bunt i musi sama sobie wzbierac ciuchz ktore mam jej ubrac, normalnie mala modnisia 😮 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, obiadek sobie pyrka mogę tu naskrobać 🙂
a sporo wątków jest do komentowania 🙂
co do twardnienia brzucha(to bodajże temat z wczoraj) to pytałam swojego gina i mówił że jeśli to się dzieje kilka razy w dniu to niema paniki, ale będę teraz 13-go to jeszcze dopytam czego to jest przyczyna, ja zauważyłam że jak szybciej idę to mam kłucie na dole z boku i zwalniam to przestaje więc takie twardnienie to może być efekt jakiegoś też wysiłku, dziewczyny z tego co widze macie małe dzieciaczki więc może od dźwignięcia wam coś takiego się robi. nospa na pewno nie zaszkodzi gdy nas coś ciągnie lub pobolewa 😉
co do picia alkoholu to ja zbytnio pociągu aż tak nie mam ale czasem piwka mi się chce, hehehe teraz jak byliśmy w Słowacji na nartach to mąż się pomylił i kupił piwo bażanta bezalkoholowego....hehe ale sie ucieszyłam, tak mi smakowało 🙂 bo lubie smak chmielu 🙂 ale tak to chyba jak jesteśmy w ciąży to takie ciągotki nam się wyłączają 🙂 tak jesteśmy zaprogramowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia co do ubierania to chyba nie ma czym się martwić co prawda mam już dzieciątko tyleże ten etap to przechodziliśmy dość dawno 😁 ale sporo dzieci tak robi, to jest jakaś tam dla nich zabawa 🙂 uciekanie...a niech mnie mamcia pogoni 🙂 mój chyba też to robił 🙂 dzieci lubią latać z gołymi dupskami 🙂

puszcze wam wózek który mi się podoba tylko że jak mój zobaczył cene to od razu kazał mi używanego takiego szukać hehe i znalazłam nawet koło nas więc powiedzcie czy warto ten używany bo kurcze jest spacerówka lekko wytarta (widać to na drugim zdjęciu) ale chyba pojade zobaczyć na żywca. kurcze tylko czy już nie za szybko?hm... no nic puszczam linki:

nówka nie śmigana 🙂 :
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=575

a ten używany:
http://tablica.pl/oferta/wozek-mutsy-4rider-niebieski-3-w-1-IDB0xF.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie w ten pochmurny dzień
Dziś od rana sprzątanie bo rodzinka przyjedzie na 3 dni. Ale musiałam trochę odpocząć bo znów zaczął mnie bardzo ciągnąć brzuch, więc zajrzałam do was.
Kocik ten wózek mutsy też mi się bardzo podoba ale ta cena mnie odstrasza. Jeszcze znalazłaś opcje z fotelikiem i tą bazą do samochodu na którą mój mąż choruje. JA już sama nie wiem który wybrać. Też rozważam używany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki 🙂gratuluje Emi nowego czlonka rodziny 😁Tysia fajne masz sny mojej suczce w łapke nic sie nie stało ale dupsko non stop lize moze cos tam sie dzieje 😁 😁powiem Wam ze kupilam wczoraj magnez i wydaje mi sie ze ustapily troszke te napiecia brzuchola 🙂u nas taki wiatr ze dym w piecyku sie cofa i wali mi na mieszkanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troszkę was nadrobiłam 🙂
Musze powiedzieć że fajnie macie dziewczyny że tyle klepów jest w waszej miejcowości 🙂, w mojej okolicy nic nie ma 😞 najbliżej cos pożadnego to legnica bądź jelenia góra a to mimo wszystko ok 100 km.
Jeśli chodzi o alkochol, to ja na karmi sobie pozwalam kiedy tylko mam ochotę, ale tęsknie już trochę za normalnym piwkiem, no ale jest jeszcze leszek bezalkocholowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam sny jakieś dziwne,ostatnio non stop mi się śni,że łapię mojego meża na pisaniu z laskami na różnych stronach typu sympatia.pl i różnych innych gorszych matrymonialnych 😮 albo,że się dowiaduję o zdradzie i pytam go dzisiaj rano czy kogoś czasem nie ma a on na mnie patrzy jak na idiotkę i mu mówię,że mam takie głupie sny i niech po prostu odpowie,a on na to,że ma mnie i Klaudię i koniec 😁 no więc dla świętego spokoju zapytałam (chociaż on pracuje o stałych godz. nie jeździ sam tylko z kumplem więc nie ma kiedy nawet mnie zdradzić 😁) , uzyskałam odpowiedź i mm nadzieję,że te głupoty po nocach mi dadzą spokój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi gratulacje dla siostry meza 🙂 🙂 🙂

Co do alkoholu to mam potworna ochote na jagermeister z cola 😮 😮 😮 🤨 🤨 🤨 i juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla go wypic. Kupie sobie cala butelke i wypije na raz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 W pierwszych tygodniach ciazy mialam jeszcze ochote na piwko wiec kupilam bezalkoholowe ale teraz jakos mnei wogole do niego nie ciagnie. Ja chce juz urodzic i skonczyc karmic zeby powrocic do starego trybu zycia, ech. Ciaza trwa zdecydowanie za dlugo 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja piję alkohol okazjonalnie,zresztą jak urodziłam Klaudię to zawsze pamiętałam o tym,że nie dość,że trzeba się zająć dzieckiem to jeszcze mężem,który coś zasłabł i jest słabym zawodnikiem na imprezach 😁 owszem,zdarzyło mi się na 2 weselach dawać czadu po większej ilości,ale nigdy nie było tak,żebym spała albo zjechała pod stół,zawsze z kulturką 🙂 raz nawet (tego nie pamiętam) śpiewałam z orkiestrą i zobaczyłam to dopiero na dvd ☺️ 😁
zamiast takich imprez to ja wolę sobie strzelić lampkę wina wieczorem kiedy jest już cicho,kiedy mała śpi,albo piwo we wakacje jak jedziemy do znajomych i siedzimy w ośrodku nad jeziorem 🙂 piwo,góra dwa i tyle i to raz na jakiś czas 🙂 ale nie powiem,że teraz mnie nie nachodzi taka pokusa bo jak to powszechnie wiadomo-zakazany owoc smakuje najlepiej,ale się nie dam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a mi od poczatku ciazy sni sie ogien wiecie jakie to jest meczace 🤢zabiera mi cala pozytywna energie 😞

sprawdź sobie w senniku,ja w takie rzeczy nie wierzę,ale jak sni mi sie ciągle to samo to czasem sprawdzam i porównuję do rzeczywistości czy to może mieć jakiś związek i często potem jak już rozwiążę zagadkę to sen znika i pojawia się inna głupota 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...