Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tysia już tak z rańca na nogach?? jak nocka? brzucho dał troszkę pospać?? mój był wczoraj pierwszy raz aż tak długo twardy i napięty, hihi chyba za dużo tu czytam i wpływa to na moją podświadomość 🙂 🙂
ja już po sniadanku i buszuje po necie oglądając DDTVN, mężuś dziś w trasie do Szczecina więc dlugi dzień bez niego. nie lubię jak wyjeżdża, no ale jak mus to mus, dobrze że na wieczór już będzie 😉
Sandra to że wózek ci się nie wyświetla to może być właśnie dokładnie że aukcja wycofana, jak nauczę się dodawać tu zdjęcia to wstawię, chyba że mi coś podpowiecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamcie witam po nieprzespanej nocy, nie dośc że poszłam późno spac to mi córa zafundowała pobudkę o 4 nad ranem i dopiero teraz padła 😮 😮 nie wiem co jej odbiło, przeważnie ładnie noc przesypiała i budziła się o 7 🤔 może zęby....... których jeszcze nie ma!! a skończyła wczoraj 11 miesięcy 🥴 😲 nie wiem co o tym myślec!
U nas też pogoda do bani, niby ciepło ale słońca nie ma i mżawka leci!

Chyba spadam do łózka do męża się drzemnąc bo śpi po nocce a ja padam na pyszczek po tak wczesnej pobudce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Hej mamcie witam po nieprzespanej nocy, nie dośc że poszłam późno spac to mi córa zafundowała pobudkę o 4 nad ranem i dopiero teraz padła 😮 😮 nie wiem co jej odbiło, przeważnie ładnie noc przesypiała i budziła się o 7 🤔 może zęby....... których jeszcze nie ma!! a skończyła wczoraj 11 miesięcy 🥴 😲 nie wiem co o tym myślec!
U nas też pogoda do bani, niby ciepło ale słońca nie ma i mżawka leci!

Chyba spadam do łózka do męża się drzemnąc bo śpi po nocce a ja padam na pyszczek po tak wczesnej pobudce


no to pewnie że wracaj do wyrka,skoro mała śpi to korzystaj 🙂
ale masz fajnie małą różnicę wieku między dziećmi 🙂 super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocik napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Hej mamcie witam po nieprzespanej nocy, nie dośc że poszłam późno spac to mi córa zafundowała pobudkę o 4 nad ranem i dopiero teraz padła 😮 😮 nie wiem co jej odbiło, przeważnie ładnie noc przesypiała i budziła się o 7 🤔 może zęby....... których jeszcze nie ma!! a skończyła wczoraj 11 miesięcy 🥴 😲 nie wiem co o tym myślec!
U nas też pogoda do bani, niby ciepło ale słońca nie ma i mżawka leci!

Chyba spadam do łózka do męża się drzemnąc bo śpi po nocce a ja padam na pyszczek po tak wczesnej pobudce


no to pewnie że wracaj do wyrka,skoro mała śpi to korzystaj 🙂
ale masz fajnie małą różnicę wieku między dziećmi 🙂 super

tylko nie wiem jak ogarnę z dwójką maluchów w domu skoro już jedna mi w kośc daje ostatnio 🥴 a co dopiero dwie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
wlasnie poczytalam co pisalyscie od czasu ostatniego mojego wpisu.
Tysia swietne lozeczko 🙂

Co do linku wozka to mi sie wyswietlil i moglam obejrzec normalnie. Fajny wozek ale ja to wybredna jestem i malo ktory mi sie podobal jak ogladalam wiec ja bym nie kupila :P Wybralam ten baby Active i mam nadzieje ze zalowac nie bede.

Ktoras sie pytala (juz zapomnialam ktora przez moja skleroze) jak bylo na gimnastyce. Bylo dobrze ale ze ja od 3/4lat malo cwiczylam(w sumie wogole) to wyobrazcie sobie jaka ja mam kondycje 🙃 🤢 🤢 🥴 🥴 szybko moje miesnie nog daly o sobie znac a cwiczenia byly dopasowane do kobiet w ciazy wiec nie byly jakies ciezkie. Za tydz znowu ide i nawet mysle by troche w domu tak pocwiczyc by jakos w srode wytrzymac 😁

A ja sobie smacznie spalam a tu dzowni tel o 8! patrze a to mama i jej wygarnelam czemu mnie wszyscy tak rano budza, a ona ze jest po 8 to myslala ze juz nie spie. 😠 😠 no wiec juz nie spie od godz ide zaraz herbatke wypic ubrac sie i jade dzis do kolezanki co tez jest w ciazy(ma na wrzesien) ale musi lezec duzo bo juz w tamtym roku 2 razy poronila wiec teraz musi uwazac. Kolezanka ma juz 2 dzieci i starali sie bardzo o 3 🙂 oby teraz wszystko poszlo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia to będziesz miała dwie dziewczynki? super....ja dwóch chłopaków, a tak bym córcie chciała 🙂
Kasiu nie wszyscy muszą lubić to samo bo było by nudno 🙂 ale co do wybredności to ja też grymaszę i nawet jechałam oglądać ten wózek z nastawieniem że go nie kupię bo na zdjęciu kolor mi się nie podobał, ale po obejżeniu już kilku i na końcu właśnie tego to ten był najładniejszy a właśnie w realu wygląda dużo ładniej (mówię o kolorze) więc mąż tylko czekał na moją decyzję bo jemu to się od razu podobał no ale teraz najważniejsza osoba czyli ja 🤪hahaha musiała zatwierdzić kolor 🙂 więc jak już mi się spodobał to słyszałam jak mu kamień z serca spadł. bo oboje napaliliśmy się na wózek tej firmy no a nie ukrywając na nowy to byśmy sobie jednak nie mogli pozwolić, więc wolę miec używany ale właśnie ten 🙂 dla nas to Maercedes wśród wózków 🙂
hehe i jeszcze ma literkę M i nasz Marcin zauważył że nawet podpisany już kupiliśmy bo jest M jak on (Marcin) i M jak przyszły (Mateusz) hihihi także bestyjka nieźle wymyślił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Niunia to będziesz miała dwie dziewczynki? super....ja dwóch chłopaków, a tak bym córcie chciała 🙂
Kasiu nie wszyscy muszą lubić to samo bo było by nudno 🙂 ale co do wybredności to ja też grymaszę i nawet jechałam oglądać ten wózek z nastawieniem że go nie kupię bo na zdjęciu kolor mi się nie podobał, ale po obejżeniu już kilku i na końcu właśnie tego to ten był najładniejszy a właśnie w realu wygląda dużo ładniej (mówię o kolorze) więc mąż tylko czekał na moją decyzję bo jemu to się od razu podobał no ale teraz najważniejsza osoba czyli ja 🤪hahaha musiała zatwierdzić kolor 🙂 więc jak już mi się spodobał to słyszałam jak mu kamień z serca spadł. bo oboje napaliliśmy się na wózek tej firmy no a nie ukrywając na nowy to byśmy sobie jednak nie mogli pozwolić, więc wolę miec używany ale właśnie ten 🙂 dla nas to Maercedes wśród wózków 🙂
hehe i jeszcze ma literkę M i nasz Marcin zauważył że nawet podpisany już kupiliśmy bo jest M jak on (Marcin) i M jak przyszły (Mateusz) hihihi także bestyjka nieźle wymyślił 😉


Dlatego ja bym musiala wozki na zywo ogladac by sie do nich przekonac ;D Chociaz tego swojego tez bym nie wziela gdybym nie obejrzala nie pojedzila i tysiaca pytan nie zadala :P Tez kupilismy uzywany a wyglada jak nowy. Co do wozkow to mialam duzo ograniczen bo i cena i waga oraz by nie byl za ciasny :P Jak mala sie ur dam znac jak wozek sie sprawuje jesli nie bede zadowolona badzcie pewne ze wam pomarudze ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia moja też późno ząbkowała,wszędzie mówią,że im później zęby wychodzą dziecku tym lepiej,bo dłużej zdrowe będą-ile w tym prawdy to nie wiem 😁 otwórz dziubka Patrycji i pooglądaj dziąsełka-mojej przy ząbkowaniu zaczęły się robić takie białe górki na dziąsłach i potem z tego wyrzynały się ząbki 🙂 długo to u nas trwało 😞 jeszcze nie ma wszystkich tylko 1,2 i 4 czyli 12 ząbków,brakuje nam 3 i 5 i mam nadzieję,że nie pokryje się to z drugim dzieckiem bo do głowy dostanę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Niunia to będziesz miała dwie dziewczynki? super....ja dwóch chłopaków, a tak bym córcie chciała 🙂
Kasiu nie wszyscy muszą lubić to samo bo było by nudno 🙂 ale co do wybredności to ja też grymaszę i nawet jechałam oglądać ten wózek z nastawieniem że go nie kupię bo na zdjęciu kolor mi się nie podobał, ale po obejżeniu już kilku i na końcu właśnie tego to ten był najładniejszy a właśnie w realu wygląda dużo ładniej (mówię o kolorze) więc mąż tylko czekał na moją decyzję bo jemu to się od razu podobał no ale teraz najważniejsza osoba czyli ja 🤪hahaha musiała zatwierdzić kolor 🙂 więc jak już mi się spodobał to słyszałam jak mu kamień z serca spadł. bo oboje napaliliśmy się na wózek tej firmy no a nie ukrywając na nowy to byśmy sobie jednak nie mogli pozwolić, więc wolę miec używany ale właśnie ten 🙂 dla nas to Maercedes wśród wózków 🙂
hehe i jeszcze ma literkę M i nasz Marcin zauważył że nawet podpisany już kupiliśmy bo jest M jak on (Marcin) i M jak przyszły (Mateusz) hihihi także bestyjka nieźle wymyślił 😉


Dlatego ja bym musiala wozki na zywo ogladac by sie do nich przekonac ;D Chociaz tego swojego tez bym nie wziela gdybym nie obejrzala nie pojedzila i tysiaca pytan nie zadala :P Tez kupilismy uzywany a wyglada jak nowy. Co do wozkow to mialam duzo ograniczen bo i cena i waga oraz by nie byl za ciasny :P Jak mala sie ur dam znac jak wozek sie sprawuje jesli nie bede zadowolona badzcie pewne ze wam pomarudze ;D



haha no pewnie że trzeba pooglądać,dlatego tyle jeździliśmy, no i nie musieliśmy się sugerować gabarytami bo mamy spory bagażnik a i mimo że mieszkamy w bloku to na 1-szym piętrze tylko a poza tym mamy dużą klatkę i można wózek spokojnie na dole zostawiać i jest bezpieczny ( to przyuważyłam jak inne mamy robiły) a jak się będzie sprawował to zawsze wychodzi w praniu bo jak podnosimy przy zakupach to zawsze jest on pusty a tu jeszcze mały tobołek do tego dojdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł laseczki 🙂

Ja mam dziś kosmetyczke, niebawem przyjdzie, więc szał ciał 😎
Zaraz wszamie śniadanko i umyje łepetyne, chociaż zauważa\yłam, że w ciąży rzadziej przetłuszczają mi się włosy 🙂 jupi

Kocik u nas tez dzis bez słonka, ale chyba zimno nie jest 🙂 Ps. Z tą literką 'M' to niezły zbieg okoliczności 🙂 🙂 🙂

Katia zakwasy masz? Na zakwasy dobre piwo - ale Ci nie wolno, to prysznic pod bardzo silnym strumieniem na mięśnie 🙂

Miłego dnia Brzusiaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Helloł laseczki 🙂

Ja mam dziś kosmetyczke, niebawem przyjdzie, więc szał ciał 😎
Zaraz wszamie śniadanko i umyje łepetyne, chociaż zauważa\yłam, że w ciąży rzadziej przetłuszczają mi się włosy 🙂 jupi

Kocik u nas tez dzis bez słonka, ale chyba zimno nie jest 🙂 Ps. Z tą literką 'M' to niezły zbieg okoliczności 🙂 🙂 🙂

Katia zakwasy masz? Na zakwasy dobre piwo - ale Ci nie wolno, to prysznic pod bardzo silnym strumieniem na mięśnie 🙂

Miłego dnia Brzusiaczki :*


nie no az tak ciezko nie jest 🙂 Wczoraj miesnie tylko troszke bolaly dzis juz spoko luz 🙂 Dzis lece na pogaduchy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Helloł laseczki 🙂

Ja mam dziś kosmetyczke, niebawem przyjdzie, więc szał ciał 😎
Zaraz wszamie śniadanko i umyje łepetyne, chociaż zauważa\yłam, że w ciąży rzadziej przetłuszczają mi się włosy 🙂 jupi

Kocik u nas tez dzis bez słonka, ale chyba zimno nie jest 🙂 Ps. Z tą literką 'M' to niezły zbieg okoliczności 🙂 🙂 🙂

Katia zakwasy masz? Na zakwasy dobre piwo - ale Ci nie wolno, to prysznic pod bardzo silnym strumieniem na mięśnie 🙂

Miłego dnia Brzusiaczki :*



chyba że bezaalkoholowe 😁
ale Ty masz dobrze 🙂 kosmetyczka, potem spa. kurcze a ja do fryzjera nie mogę od nowego roku dojść 🙂 trza się za siebie zabrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamuski,

Tysia lozeczko przednie. 🙂 W ogole zainspirowalyscie mnie tymi paseczkami. U mnie posciele tylko w misie, laleczki i tym podobne. Bede musiala pobuszowac na necie i czegos poszukac.

Kocik rzeczywiscie udalo Ci sie z wozkiem. Jest dokladnie taki jaki mi sie marzy. Musze przyznac, ze drogo te wozki wychodza kiedy kupuje sie nowy. 😮

Maja jak ty to zrobilas, ze mezus dal sie namowic na SPA? Moj to mnie tylko wysyla, ale zawsze na solo jade, nigdy ze mna sie nie zabierze. Proponowalam mu taki odpoczynek (na wakacje jednak nie pojedziemy bo za duze ryzyko juz samolotem) na swieta, ale znow kreci nosem 🤢 🤢

Czy ktos ma jaies wiesci od Anety? Martwie sie troche 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Dzien dobry Mamuski,

Tysia lozeczko przednie. 🙂 W ogole zainspirowalyscie mnie tymi paseczkami. U mnie posciele tylko w misie, laleczki i tym podobne. Bede musiala pobuszowac na necie i czegos poszukac.

Kocik rzeczywiscie udalo Ci sie z wozkiem. Jest dokladnie taki jaki mi sie marzy. Musze przyznac, ze drogo te wozki wychodza kiedy kupuje sie nowy. 😮

Maja jak ty to zrobilas, ze mezus dal sie namowic na SPA? Moj to mnie tylko wysyla, ale zawsze na solo jade, nigdy ze mna sie nie zabierze. Proponowalam mu taki odpoczynek (na wakacje jednak nie pojedziemy bo za duze ryzyko juz samolotem) na swieta, ale znow kreci nosem 🤢 🤢

Czy ktos ma jaies wiesci od Anety? Martwie sie troche 🥴



tak, ceny tych wózków są trochę spore...no też zależy od kieszeni jaką się ma 🙂 🙂 ale jest taki super że cały czas teraz siedzę i się na niego patrze 😉 hihi

no właśnie co z Anetą nikt nic nie wie?wczoraj jak zasypialam to własnie o niej myślałam że taka cisza.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak sie liczy procent od danej kwoty, bo zem zapomniala? Musze policzyc czy mi sie oplaci kupowac wozek w PL bo bede musiala placic VAT i podatek graniczny. W sumie to chyba i tak lepiej kupic w PL za taka sama cene nowy co tutaj urzywany. Help

Maja ma od wczoraj temperature wiec malo siedze na kompie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...