Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chwile człowiek nie zagląda to ma potem masę do nadrobienia, ale dziś nie dam rady doczytać (i tu inf. dla mnie utknęłam na 1519)
Aneta mam nadzieję że się wszystko wyklaruje na plus. Dużo zdrowia.

Ja dziś byłam u lekarza i widziałam swoją Kruszynkę, słodko ssała paluszki. Wszystko u niej i u mnie jest w porządku. Następna wizyta 27 marca. Mała rośnie jak na drożdżach i odprawia dzikie harce 😁

jutro jadę odwieźć siostrę na lotnisko i najprędzej w realu zobaczę ją dopiero w lipcu 😞

Dobranoc laseczki :*

Ps. bym zapomniała, super łóżeczko-Adaś jak król będzie spał.
Wózeczek też mi się podoba 🙂
Sukieneczka przesłodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się witam i też prośba żebyście nie pisały dużo 😁 😜
my zmykamy do babuszki mojej na herbatkę 😉 Wy to pewnie jeszcze śpicie!

Tysia powodzenia w szpitalu 😉 bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja tez witam 🙂 ja juz uszykowana i czekam za moim bo ma mnie zawiezc do lekarza nie wiem o ktorej wroce bo jeszcze w planach odwiedzenie cioci jest. Wiec milego przedpoludnia brzuchatki

Aneta daj znac jak po USG
Tysia powodzenia bys dzis sie dowiedziala czemu ci brzuch twardnieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
ja co dzień z rana nie śpię bo trzeba wstać i synka do szkoły dobudzić 😉
a dziś w nocy to moja mała kruszynka nie pozwalała mi spać na prawym boku, hehe co się tam przekręciłam to łup mi z kopa...i musiałam spowrotem na lewy bok aż mnie biodro boli od tego spania 😁
Emi z tego co piszesz to na prawdę jakiś armagedon nad wami dziś przeleciał 🤪 oby weekend był lepszy 😉
Kasia daj znać co tam po wizycie
Aneta odezwij się jak tam po usg i jak ci nocka minęła
Tysia tak jak dziewczyny tu piszą jeśli zgłosisz się na izbę przyjęć i powiesz co ci jest to lekarz który ma dyżur MUSI cię zbadać, podkoloryzuj jeszcze dodatkowo żeby wogóle zlazł na dół i będziesz spokojna 🙂
kurcze kolejny dzień bez słonka 🥴 dobrze że chociaż nie pada/na razie/
idę coś do przekąszenia zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jednak jakoś dziś będzie 🙂 mezaa już wyciągnęli, pies wrócił tylko do naprawy bramki musi w lokata siedzieć bo do domu go nie wezmę bo cały w błocie nie wiem idzie no lataj. Jeszcze żeby dali wodę i internet to będzie super 🙂. Kasiu napisz jak po wizycie. Anetka ja po nocy i usg. A Tysią po szpitalu. Ja teraz zjem sniadąnko i ucięłam do wyra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj 😎
u nas też na razie dzień bez słonka..

Tysia, jak sie czegoś dowiesz od razu daj znac co i jak i jaka przyczyna tego twardnienia brzucholka 😘
Anetka, mam nadzieje, że dajesz rade i niebawem będziesz w domciu 🙂

Nenia zazdroszcze podglądania Małej 🙂 ja mam wizyte dopiero 14.03 juz się tak nie mogę doczekać 🙂

Mnie całą noc kuł żołądek i sie wierciłam i budziłam.. na szczęście teraz jak się obudziłam już czuje się dobrze a i Pola mnie kopniaczkiem przywitała z rana 🙂

Miłego dnia Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kasia i Justyna piszcie tu szybko jak wrócicie od lekarzy 😉 i przynosic same dobre wieści....
i Aneta pisz jak tam USG 😉

Tysia dzwoniłam dziś na tą infolinię z pytaniem o aktywację tej karty Dla mamy i maleństwa bo też mi wyskakiwało że już aktywowana i gościu powiedział że tak ma byc i mozna zakupy robic, patrzyłaś na rabary od 1 marca??? Na pampersy też tak dużo rabatów wcześniej było??? Kurcze i moje witaminki co niuni daję takie tanie 🤪 🤪 Kurcze chyba zaraz się zabiorę za zamawianie i nici z herbatki u babci 😜 choc rabaty ważne do 31 maja!!

Dziewczyny polecam http://www.doz.pl/apteka/ zamówcie Kartę z rabatem dla mamy i maleństwa i można zamawiac przez internet a leki odbiera się w aptece, za przesyłkę nic nie płacąc 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
No właśnie Kasia i Justyna piszcie tu szybko jak wrócicie od lekarzy 😉 i przynosic same dobre wieści....
i Aneta pisz jak tam USG 😉

Tysia dzwoniłam dziś na tą infolinię z pytaniem o aktywację tej karty Dla mamy i maleństwa bo też mi wyskakiwało że już aktywowana i gościu powiedział że tak ma byc i mozna zakupy robic, patrzyłaś na rabary od 1 marca??? Na pampersy też tak dużo rabatów wcześniej było??? Kurcze i moje witaminki co niuni daję takie tanie 🤪 🤪 Kurcze chyba zaraz się zabiorę za zamawianie i nici z herbatki u babci 😜 choc rabaty ważne do 31 maja!!

Dziewczyny polecam http://www.doz.pl/apteka/ zamówcie Kartę z rabatem dla mamy i maleństwa i można zamawiac przez internet a leki odbiera się w aptece, za przesyłkę nic nie płacąc 🙃 🙃


Niunia! Dzięki za info 🙂 Fajnie, ze można przez internet! Tez mam tą kartę 🙂 Tam jest 200 zł do wykorzystania, nie?

Chyba trzeba cos pozamawiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczelarka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
No właśnie Kasia i Justyna piszcie tu szybko jak wrócicie od lekarzy 😉 i przynosic same dobre wieści....
i Aneta pisz jak tam USG 😉

Tysia dzwoniłam dziś na tą infolinię z pytaniem o aktywację tej karty Dla mamy i maleństwa bo też mi wyskakiwało że już aktywowana i gościu powiedział że tak ma byc i mozna zakupy robic, patrzyłaś na rabary od 1 marca??? Na pampersy też tak dużo rabatów wcześniej było??? Kurcze i moje witaminki co niuni daję takie tanie 🤪 🤪 Kurcze chyba zaraz się zabiorę za zamawianie i nici z herbatki u babci 😜 choc rabaty ważne do 31 maja!!

Dziewczyny polecam http://www.doz.pl/apteka/ zamówcie Kartę z rabatem dla mamy i maleństwa i można zamawiac przez internet a leki odbiera się w aptece, za przesyłkę nic nie płacąc 🙃 🙃


Niunia! Dzięki za info 🙂 Fajnie, ze można przez internet! Tez mam tą kartę 🙂 Tam jest 200 zł do wykorzystania, nie?

Chyba trzeba cos pozamawiać 😁

200 zł??? kurcze nie wiem, nigdzie w regulaminie nie wyczytałam czegoś takiego??? 😮 muszę sprawdzic!!! No ale mimo wszystko jest na niektóre produkty bardzo tanio, ja Patrycji dawałam Witaminę K+D na początku i płaciłam 38 zł za 30 sztuk a tutaj nie dośc że w opakowaniu 45 szt to za 16 złotych bodajże!!! Zrobię zapas dla kolejnej Niuni tylko jeszcze muszę dzwonic później o datę ważności tych leków żeby się nie okazało że przeterminują się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczelarka napisał(a):
O kurka wodna, jaka różnica!
Naprawde warto!

No mi powiedzieli, że ja mam 200zł, może macie inną kwotę 😮 nie wiem 🤨

Ale to w tej aptece? I rabat dla mamy i maleństwa?? Masz to samo?? Kurcze to się muszę dowiedziec....
A kiedy karte wyrabiałaś bo mi niedawno przyszła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yupi 😉 wyszło słonko 🙂
Aneta cieszę się że wszystko ok 🙂
idę sobie kąpiel zrobić i może wkońcu do tego prasowania stanę...bo tylko kupka rośnie 😉
hehe Maja z tego co pamiętam to ty pisałaś że lubisz prasować? to wpadnij hihi 🙂 jak ci ludzi do prasowania przybędzie to ci się odmieni 🙂 ja mam wrażenie że moi chłopacy tak brudzą(zwłaszcza mniejszy) że ja ciągle siedzę w praniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocik napisał(a):
dziewczyny żeby tą kartę zamówić to trzeba się pewnie najpierw zarejestrować co?

Tak ale to nie trwa długo, później zamawiasz jakoś kartę i trzeba czekac gdzieś koło 2 tygodni aż przyjdzie do domu i z ta kartą do apteki idziesz i Ci rabaty dają 🙃 jakoś tak 😉

Nie doczytałam do końca hehe a widzę że już Aneta udzieliła odpowiedzi 🙂 nie wiedziałam że można w aptece wyrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
witam ze szpitalnego lozka 😁a wiec tak usg wyszlo dobrze spalam jak zabita po tych tabsach dzisiaj tez ide po ta tabletke na noc 😁tez mam ta karte mama i malenstwo i nie mam limitu..

no to super wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...