Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamcie,

Aneto, dobrze uslyszec dobre wiesci z rana 🙂 Teraz tylko do przodu... 😉

U mnie dziewczynki juz wiosna - dzis zauwazylam pierwsze kwitnace drzewa. Zrobie fotke jak bede miala okazje i wrzuce. 🙂

Co do kart znizkowych - u mnie co prawda sa inne (nie apteczne), ale zapisalam sie juz do chyba wszytkich mozliwych. 🙂 Mam znizkni na ciuchy dla dziecka, wozek, mebelki, wszelakie produkty do pielegnacji malenstwa i siebie. Co prawda nie zaczelam jeszcze powaznych zakupow, ale licze, ze troche zaoszczedze 🙂 Zobaczcie czy macie w Pol cos takiego w Mothercare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laski!

Chodze jak zombi bo Majka goraczkowala cala noc wiec ja nie spalam 😞

Co myslicie o tym wozku? Ale tak szczerze jak wam sie cos nie podoba to piszcie bo juz tyle przejzalam ze zaraz zwariuje. http://allegro.pl/wozek-arte-3x3-3w1-gratis-parasolka-uchwyt-50-kolo-i2157798994.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Chodze jak zombi bo Majka goraczkowala cala noc wiec ja nie spalam 😞

Co myslicie o tym wozku? Ale tak szczerze jak wam sie cos nie podoba to piszcie bo juz tyle przejzalam ze zaraz zwariuje. http://allegro.pl/wozek-arte-3x3-3w1-gratis-parasolka-uchwyt-50-kolo-i2157798994.html


od innych mam które mają już wózki wiem że takie dwa małe kółka z przodu nie są za dobre w praktyce, dlatego ja kupiłam taki który ma wszystkie kółka równe. konkretnie to mają mutsy 4rider i mi się właśnie taki podobał ale posłuchałam rady i zdecydowałam na mutsy ale inny model właśnie taki który ma równe kółka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja popierdzieliłam chyba coś 😮 ja mam jeszcze inną karte, która ma limit 200zł, dostałam ją jak spędziłam 5 dni w szpitalu jak byłam odwodniona. I to mi dali wraz z kasą z upezpieczenia za spędzone dni w szpitalu.
Z tym, że mogę ją właśnie w tej aptece realizować 🙂

A tę kartę zniżkową to musze zamówić też 🙂

Kocik dzięki za info z tymi kołami, właśnie się zastanawiałam jak to jest jak dwa z przodu są mniejsze. Myślałam tez o trzykołowym, ale tez juz się waham..

Dziś kupiłam w outlecie H&M sweterek dla Poli 🙂 śliczny taki szaraczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niedawno wstałam 😮 dzisiaj miałam takiego śpiocha ,że nic mnie nie było w stanie wybudzić 😮 zbieram dupsko do szpitala ale pojade pózniej bo czekam aż wyślą mi odcinek od wypłaty żebym sobie go mogła wydrukować...

powiedzcie mi czy o każdej porze przyjmują na izbie? chyba zawsze jakiś lekarz musi być w pogotowiu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
ja niedawno wstałam 😮 dzisiaj miałam takiego śpiocha ,że nic mnie nie było w stanie wybudzić 😮 zbieram dupsko do szpitala ale pojade pózniej bo czekam aż wyślą mi odcinek od wypłaty żebym sobie go mogła wydrukować...

powiedzcie mi czy o każdej porze przyjmują na izbie? chyba zawsze jakiś lekarz musi być w pogotowiu nie?

o każdej porze musi byc lekarz a gdyby go nie było to wołają z góry chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja niedawno wstałam 😮 dzisiaj miałam takiego śpiocha ,że nic mnie nie było w stanie wybudzić 😮 zbieram dupsko do szpitala ale pojade pózniej bo czekam aż wyślą mi odcinek od wypłaty żebym sobie go mogła wydrukować...

powiedzcie mi czy o każdej porze przyjmują na izbie? chyba zawsze jakiś lekarz musi być w pogotowiu nie?


Mi się wydaje, że zasze ktoś POWINIEN być. Koniecznie tam smigaj, co by spokój duszy był :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kółek w wózku to w sumie ja mam mniejsze z przodu i nie narzekam, to może zależy po jakich wertepach się wózkiem jeździ 🙂 mi tam osobiście mniejsze kółka nie przeszkadzają - to mówię ja - matka z wieloletnim doświadczeniem hahaha 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Chodze jak zombi bo Majka goraczkowala cala noc wiec ja nie spalam 😞

Co myslicie o tym wozku? Ale tak szczerze jak wam sie cos nie podoba to piszcie bo juz tyle przejzalam ze zaraz zwariuje. http://allegro.pl/wozek-arte-3x3-3w1-gratis-parasolka-uchwyt-50-kolo-i2157798994.html


Wiolka, jak dla mnie to jest REWELACJA. Oceniam z mojego punktu widzenia. Jest trzyfunkcyjny czyli dla dziecka od urodzenia do conajmniej 3go roku zycia. Swietnie sie sklada stelaz - pomysl o samochodzie, bagazniku i smolocie jak bedziesz jechac do Polski - a do tego wazy tylko 7kg!!! Ma ruchoma raczke - to wazne w zaleznosci kto wyjdzie z dzieckiem na spacer, no chyba ze z mezem i jego rodzina jestescie wszyscy tego samego wzrostu 😉 A kolka, o ktorych pisza dziewczyny... no coz, wierze, ze chodniki w Chorwacji sa inne niz w Polsce. No i co najwazniejsze - cena. Jakbym miala kogos, kto kto by ten wozek mogl mi przewiezc, to od razu kazalabym kupic. 😞 U mnie takie wozki sa za 500 funtow 😞 Mam tylko nadziej, ze nie jest wykonany z plastiku (pewnie jest gdzies tam w opisie ale przegapilam). Na moje - super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja niedawno wstałam 😮 dzisiaj miałam takiego śpiocha ,że nic mnie nie było w stanie wybudzić 😮 zbieram dupsko do szpitala ale pojade pózniej bo czekam aż wyślą mi odcinek od wypłaty żebym sobie go mogła wydrukować...

powiedzcie mi czy o każdej porze przyjmują na izbie? chyba zawsze jakiś lekarz musi być w pogotowiu nie?


zawsze jest jakiś lekarz także jedź bez obaw, i koniecznie daj znać co ci powiedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nie zdążyłam Ci napisac na temat tego wózka bo mi Mała zaczęła płakac.... no więc jak na moje oko to wózek całkiem fajny, niedrogi i 3w1 więc troszkę Ci posłuży! Mi się tam podoba 😉

A te wózki Adbor to moje siostry miały jak były małe i tandeta normalnie, ciągle rurki pękały i trzeba było spawac, liche te wózki były i jakieś takie niestabilne jak na moje oko i z tego co pamiętam bo to już kilka lat temu było 😉

Kupiliśmy Małej nocnik żeby ja uczyc sikac do nocnika a Patrycja myśli że to zabawka do jeżdżenia a'la auto jakieś i jeździ nim po pokoju 😮 ojjj coś widzę że cięzko z nauką bedzie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kółek to ja jedynie napisałam co wiem na temat tego wózka który mnie interesował czyli mutsy może inne wózki nie mają przy takich małych z przodu problemów. ale te mamy które po dzieci przyjeżdżają właśnie tymi mutsy`ami z małymi kółkami z przodu narzekały.
hehe niunia u nas w Gdyni aż takich wertepów nie ma 🙂 nie większe niż w innych polskich miastach 🙂 a co do nocniczka to na początku będzie ciężko ale na pewno załapie o co loto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz wrocilam
Wiola wozek mi sie podoba i widze ze dosc lekki jest a wyglada na ciezszy ale 7kg to lezejszy niz moj :P
Tysia trzymam kciuki za dobre wiesci
Anetka dobrze ze noc spokojnie minela

A co do mnie to u mnie po wizycie dobrze ale to wiedzialam ze bedzie dobrze. Szyjka sie nie skrocila od poczatku jest taka sama, Ale uwaga przez mies 2 kg na plusie czyli waga 52 juz (teraz zacznie sie tycie) 😮 😮 Usg nie mialam nawet nie kombinowalam zeby mi zrobil mala sie rusza wiec wnioskuje ze wszyskto wsio. Dostalam skierowanie na morfologie, mocz i glukoze 75 zrobie sobie to jak najszybciej by miec z glowy. Następna wizyta 30marca na 11.15 wiec mies czasu jeszcze wtedy mysle ze juz zrobi mi usg. Mam znowu zaczac brac witaminy a mam ten prenatal classic a na sama mysl juz mi one staja w gardle sa takie obrzydliwe, dobrze sie czuje bez wit staram sie jesc owoce i inne potrzebne skladniki ale od czasu do czasu bede wit brac.

Pogoda u mnie ponura nie pada ale wieje wiatr. Dzis obiadu nie robie moj sobie frytki zrobi i na kolacje planuje zrobic pizze wiec mam luzik. Chyba wskocze w koncu do biblioteki oddac ksiazki i jakies wypozyczyc bo nie mam juz co czytac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia dobrze słyszeć dobre wieści 🙂 a łączny przyrost wagi jaki masz? ja jak narazie 5 kg ale teraz pójde to pewnie trzeba będzie co nieco doliczyć 🙂
ja też tą wstrętną glukozę muszę zrobić i to już niedługo bo na wizytę na 13.03 muszę już mieć 🤢

u nas piękne słonecznie się zrobiło 🙂także szansa na ładny weekend
na obiadek pierożki z jagodami mniam mniam 😉 właśnie, muszę jagody z zamrażarki wyjąć bo obiadu nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Kasia dobrze słyszeć dobre wieści 🙂 a łączny przyrost wagi jaki masz? ja jak narazie 5 kg ale teraz pójde to pewnie trzeba będzie co nieco doliczyć 🙂
ja też tą wstrętną glukozę muszę zrobić i to już niedługo bo na wizytę na 13.03 muszę już mieć 🤢

u nas piękne słonecznie się zrobiło 🙂także szansa na ładny weekend
na obiadek pierożki z jagodami mniam mniam 😉 właśnie, muszę jagody z zamrażarki wyjąć bo obiadu nie będzie 😉


lacznie od poczatku jestem 5 na plusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Kasia dobrze słyszeć dobre wieści 🙂 a łączny przyrost wagi jaki masz? ja jak narazie 5 kg ale teraz pójde to pewnie trzeba będzie co nieco doliczyć 🙂
ja też tą wstrętną glukozę muszę zrobić i to już niedługo bo na wizytę na 13.03 muszę już mieć 🤢

u nas piękne słonecznie się zrobiło 🙂także szansa na ładny weekend
na obiadek pierożki z jagodami mniam mniam 😉 właśnie, muszę jagody z zamrażarki wyjąć bo obiadu nie będzie 😉


lacznie od poczatku jestem 5 na plusie


hehe no to ładna waga 🙂 ja to się nie dziwię że tyle mi leci bo ciągle bym coś jadła 😁 cały czas jestem głodna 😁 masakra hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Kasia dobrze słyszeć dobre wieści 🙂 a łączny przyrost wagi jaki masz? ja jak narazie 5 kg ale teraz pójde to pewnie trzeba będzie co nieco doliczyć 🙂
ja też tą wstrętną glukozę muszę zrobić i to już niedługo bo na wizytę na 13.03 muszę już mieć 🤢

u nas piękne słonecznie się zrobiło 🙂także szansa na ładny weekend
na obiadek pierożki z jagodami mniam mniam 😉 właśnie, muszę jagody z zamrażarki wyjąć bo obiadu nie będzie 😉


lacznie od poczatku jestem 5 na plusie


hehe no to ładna waga 🙂 ja to się nie dziwię że tyle mi leci bo ciągle bym coś jadła 😁 cały czas jestem głodna 😁 masakra hihi


hehe ja tez i zaraz ide cos zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...