Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
co do kółek to ja jedynie napisałam co wiem na temat tego wózka który mnie interesował czyli mutsy może inne wózki nie mają przy takich małych z przodu problemów. ale te mamy które po dzieci przyjeżdżają właśnie tymi mutsy`ami z małymi kółkami z przodu narzekały.
hehe niunia u nas w Gdyni aż takich wertepów nie ma 🙂 nie większe niż w innych polskich miastach 🙂 a co do nocniczka to na początku będzie ciężko ale na pewno załapie o co loto 🙂


U nas w Kwidzynie tez wertepów nie ma, więc chyba nie ma co szaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Juz wrocilam
Wiola wozek mi sie podoba i widze ze dosc lekki jest a wyglada na ciezszy ale 7kg to lezejszy niz moj :P
Tysia trzymam kciuki za dobre wiesci
Anetka dobrze ze noc spokojnie minela

A co do mnie to u mnie po wizycie dobrze ale to wiedzialam ze bedzie dobrze. Szyjka sie nie skrocila od poczatku jest taka sama, Ale uwaga przez mies 2 kg na plusie czyli waga 52 juz (teraz zacznie sie tycie) 😮 😮 Usg nie mialam nawet nie kombinowalam zeby mi zrobil mala sie rusza wiec wnioskuje ze wszyskto wsio. Dostalam skierowanie na morfologie, mocz i glukoze 75 zrobie sobie to jak najszybciej by miec z glowy. Następna wizyta 30marca na 11.15 wiec mies czasu jeszcze wtedy mysle ze juz zrobi mi usg. Mam znowu zaczac brac witaminy a mam ten prenatal classic a na sama mysl juz mi one staja w gardle sa takie obrzydliwe, dobrze sie czuje bez wit staram sie jesc owoce i inne potrzebne skladniki ale od czasu do czasu bede wit brac.

Pogoda u mnie ponura nie pada ale wieje wiatr. Dzis obiadu nie robie moj sobie frytki zrobi i na kolacje planuje zrobic pizze wiec mam luzik. Chyba wskocze w koncu do biblioteki oddac ksiazki i jakies wypozyczyc bo nie mam juz co czytac 🙃


Cieszę się kochana, że wszystko w porządku 🙂 Ja też wtryniam prenatal Classic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Przespalam sie jeszcze i jak wstaje patrze jest internet i woda juhuuuuu 😁 😁 😁
A wy wiedzie 10 stron zdążyłyście juz naskrobać 😮


hehe no to może weekend nie będzie taki zły jak się dziś zapowiadało 😉
ja zaraz zmykam po młodego i na basen muszę go zawieźć więc pewnie wejdę dopiero wieczorkiem, a znając wasze/nasze tępo to właśnie takie 10stron przybędzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam troszkę 🙂

Anetko Cieszę się że wszystko w porządku 🙂 zobaczysz wytrwamy do końca 🙂
Tysia: Lekarz w szpitalu jest jakiś zawsze, 3 maj sie bedzie dobrze 🙂
Wiola: Wózio fajny ale zgadzam się z Kocik co do kół.
Kasiu: Cieszę sie że u lekarza wszystko oki 🙂, ja jem falvit mama dodatkowo raz dziennie magnez, nospe i od wczoraj pije jeszcze ten olej lniany http://www.oildiet.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=12&Itemid=4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Poczytałam troszkę 🙂

Anetko Cieszę się że wszystko w porządku 🙂 zobaczysz wytrwamy do końca 🙂
Tysia: Lekarz w szpitalu jest jakiś zawsze, 3 maj sie bedzie dobrze 🙂
Wiola: Wózio fajny ale zgadzam się z Kocik co do kół.
Kasiu: Cieszę sie że u lekarza wszystko oki 🙂, ja jem falvit mama dodatkowo raz dziennie magnez, nospe i od wczoraj pije jeszcze ten olej lniany http://www.oildiet.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=12&Itemid=4


warto poczytać 🙂dzięki za link,
ja 'jadłam' falvit mama ale stawał mi dęba w gardle i przeszłam na pharmaton - ma bardziej 'poślizgowe' tabletki 🙂 hihi no a poza tym też magnez no i może ze dwa razy no spe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny, czemu bierzecie nospe? Cy cos Wam jest? Na co jest ta nospa, bo z tego co mi wiadomo to przeciewbolowe...


Właśnie.. ja nospy też nie biore..


ja tylko raz wzielam jak mocno mialam twardy i bolacy brzuch a tak to tez nie biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny, czemu bierzecie nospe? Cy cos Wam jest? Na co jest ta nospa, bo z tego co mi wiadomo to przeciewbolowe...


Właśnie.. ja nospy też nie biore..


ja biorę no spe, tak jak napisałam może kilka razy się przytrafiło jak miałam kłucie a tak to nie biorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga mam do Ciebie prośbę 🙂
Wiem, że co jakis czas w Fashion House w Szadółkach jest organizowany dzień za bezcen 🙂 gdzie jest - 90% 🤪 🤪 🤪
Ty jeżdząc autem pewnie słuchasz radia i jakbys natrafiła na info, to dawaj mi znac 🙂
Wiem, że w marcu zawsze taki dzień orgaznizują, ale info jest zawsze tylko 2-3 dni przed ..

Jak będziesz miała jakieś przecieki to daj znaka, to się wybiorę na shopping 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia nie szkodzi,że się bawi nocnikiem- u nas też tak było i się oswoiła do niego i nie bała go 🙂 daj jej czas 🙂
Kasia super,że ok 🙂
Dorotka nospa jest rozkurczowa i przeciwbólowa i stosuje się ją przeważnie przy bólach różnego pochodzenia jak i brzucha 🙂 jest ona niby bezpieczna,ale... powiem Wam,że ja nie biorę jej wogóle a nie powiem,że mnie nic nie boli,bo boli mnie jak cholera brzuch ale nie piszę o tym,bo zaraz posypią się posty żeby jechać na pogotowie czy coś,a że to druga ciąża to wiem,że nic mi nie będzie,że tak niestety to u mnie jest 😞 poza tym nie chce straszyć nikogo bo widzę,że jak jedną coś boli to potem reszta się doszukuje u siebie,więc nie chce mieć na sumieniu że kogoś dobijam 🙂
boli mnie tak,że mnie zgina i ledwo chodzę,bo nasilają się znowu moje bóle miednicy,dochodzą mi pojedyńcze skurcze i bóle takie sobie,jakby z niczego 😮 ale nie biorę nospy bo musiałabym ją brać co chwilę a za tym nie jestem,bo nie warto ładować w siebie przeciwbólowe kiedy ból można znieść 🙂 dzisiaj tylko wzięłam na migrenę ibuprom co jest zabronione 😮 ale to tylko jednorazowo,bo głowa bolala do stopnia takiego,że wymioty się pojawiają i nic nie pomaga 😞 i mam wyrzuty sumienia,ale to tylko jedna tabletka 😞 mam nadzieję,że wiosna zawita i kopnie w dupę tej pogodzie przez którą mam takie bóle 😞
miłego dnia laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny bierzcie witaminy ja mam anemie dzis mi wyszla w krwi wszystko idzie w dzidzie zawsze cos Wam wpadnie z nich do waszego organizmu 🙂ja rozkurczowe leki dostaje tutaj rano i wieczorem tylko ze spasmoline bo jest silniejsza no i czopki dopochwowe bo mam grzybice 6 st..ciekawe od czego jak ja ani nie wspolzyje ani nic to jest zagadka dopiero.Kasia dobrze ze uCiebie i malucha wszystko ok..Wiola wozio z wygladu fajny ale ja to musze dotknąc pomacac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobilam pranie i poprasowalam suche i teraz pije mleko bo od rana zgaga 🥴 🥴 chyba nie skosztuje pizzy na kolacje ale taka mam ochote na kawaleczek echh najwyzej bede cierpiec zgagowo.
tak sie zastanawiam bo na allegro znalazlam proszek 5kg lovelli za 45zl jakos oplaca sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dziewczyny bierzcie witaminy ja mam anemie dzis mi wyszla w krwi wszystko idzie w dzidzie zawsze cos Wam wpadnie z nich do waszego organizmu 🙂ja rozkurczowe leki dostaje tutaj rano i wieczorem tylko ze spasmoline bo jest silniejsza no i czopki dopochwowe bo mam grzybice 6 st..ciekawe od czego jak ja ani nie wspolzyje ani nic to jest zagadka dopiero.Kasia dobrze ze uCiebie i malucha wszystko ok..Wiola wozio z wygladu fajny ale ja to musze dotknąc pomacac 🙂


Anetko grzybica to przypadłość ciężarnej, taki urok, dzieje się tak ze względu na hormony, które mają wpływ na ukrwienie i wilgotność pochwy a to sprzyja rozwojowi tego cholerstwa.
Słowa mojej Pani ginekolog, by zapobiec można dosłownie-opychać się jogurtami BIO - mi puki co pomaga, ale po urodzeniu nie wiem czy będę jeszcze mogła patrzeć na jogurty bo mi już uszami wychodzi.

Zapomniałam Wam powiedzieć, że wczoraj dostałam skierowanie na glukozę z obciążeniem i standardowo krew i mocz. W przyszłym tygodniu pojadę i je zrobię.

Moja Hania z dnia na dzień coraz bardziej aktywna się robi. Dziś gdy odwiozłam siostrę na lotnisko i jak ją przytuliłam to Hania takiego kopa zasadziła że aż siostra przez ciuchy poczuła- śmiałyśmy się że to na szczęście od Malutkiej 🙂

Dziś noc spędzę samotnie bo mój mężuś w pracy i tak do poniedziałku 😞

Idę coś przekąsić- niesamowite ile ciężarna potrafi zjeść i wypić 😮 😮 😮 😮

Justyna mam nadzieje że to nic poważnego z twardym brzuszkiem.

nospa jest lekiem rozkurczowym i stosuje się go w przypadku twardego brzuszka- bo jego twardnienie powodują skurcze. Ja Nospę brałam przez pierwsze 3 miesiące gdy miałam poronienie zagrażające.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wybaczcie, ze ja tak tylko o sobie i o tym wozku ale hjednak ten odpada., wyslalam zapytamie ile wazy razem z gondola i spacerowka i definitywnie odpada bo ma ponad 15kg! Jak mnie wkurza takie cos, pisza na aukcji jedno, okazuje ie drugie a na allegro wybierasz trzecie. Swira niedlugo dostane.

Ten mi wpadl w oko bo razem z gondola ma 11kg, tak tu pisze ale jeszcze dopytam, niestety waga dla mnie jest bardzo wazna bo mieszkam na gorze i musze pchac ten wozek i coagac Majke ze soba 😁 ja bez wozka ledwie sie moge doczlapac do domu 😁 😁 http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-verso-junior-i2171146407.html

Co wy na ten?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola wózek super i mało miejsca zajmuje po złożeniu i faktycznie niewiele wazy, no i ma pompowane kółka.
Dla mnie najistotniejsze są właśnie te rzeczy które posiada ten wózek.
Ja poszukuję gondoli, bo od siostry dostałam zajebistą spacerówkę- zdjęcia umieszczałam wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Wybaczcie, ze ja tak tylko o sobie i o tym wozku ale hjednak ten odpada., wyslalam zapytamie ile wazy razem z gondola i spacerowka i definitywnie odpada bo ma ponad 15kg! Jak mnie wkurza takie cos, pisza na aukcji jedno, okazuje ie drugie a na allegro wybierasz trzecie. Swira niedlugo dostane.

Ten mi wpadl w oko bo razem z gondola ma 11kg, tak tu pisze ale jeszcze dopytam, niestety waga dla mnie jest bardzo wazna bo mieszkam na gorze i musze pchac ten wozek i coagac Majke ze soba 😁 ja bez wozka ledwie sie moge doczlapac do domu 😁 😁 http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-verso-junior-i2171146407.html

Co wy na ten?


Mnie tez sie podoba, tez mialam ten problem bo szukalam lekkiego i takiego nie zawysokiego bo ja mala. Przy wysokim wozku bym wygladala smiesznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...