Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Wiola na pewno musisz poczekać z decyzją generalnie to ciężko tak tylko na podstawie zdjęć się decydować.
a co do życia w Chorwacji to na pewno jest inaczej jest jak się latem na 10 dni przyjeżdża ale już się nie mogę doczekać kolejnych wakacji 🙂
Emi myślisz że damy radę...kurcze sama nie wiem...muszę jeszcze przemyśleć. po części chciałabym po prostu wyjść z domu i poznać jakieś inne mamcie z Gdyni i sobie z nimi porozmawiać no a pozatym ta co prowadzi co prawda nie pracuje w szpitalu gdzie będe rodziła ale oprowadza po nim i we wszystko wprowadza. dlatego muszę to przemyśleć


Dokładnie Kocik musisz to jeszcze przemysleć, może gdyby w mojej miejscowości to było to tez bym się zastanowiła a tak to nie chce mi sie jedździć 20 km, była juz koleżanka prosto tez od gina, jej maluszek w 36 tyg. wazy 2800 to nie wiem czy to duzo czy nie??? jak do 30 marca nie urodzi to 30 ma jeszcze isc na wizyte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 Tysiu wszystkie infekcje pochwy trzeba koniecznie leczyć ponieważ nie leczone mogą prowadzić do przedwczesnego pekniecia pęcherza wód płodowych, tak przynajmiej piszą w internęcie. A jeśli chodzi o ulotki to ja już podczas tej ciąży brałam chyba ze 3 rodzaje globulek i na każdej tak pisze. Najlepiej to wpisać nazwę leku w google i poczytac opinie o nim ja tak robię i jak narazie jeden lek który gin mi przepisał miał bardzo złe opinie i zadzwoniłam i powiedziałam ze boje sie go brać i dostałam jakiś inny lek z dobrymi opiniami ale 5 razy drozszy no ale wszystko dla naszych Maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana a ja jeszcze nie ubrana 😁 Czytalam wpisy na czerwcowkach na kafeteri gdzie tez od czasu do czasu napisze a tam jak zwykle jakies sprzeczki i zazdroscie i podejrzenia dobrze ze my tu zgrana ekipa 😁

Ide sie ubierac umyc glowe i moze rusze tylek do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dobranoc brzusie 😘
Nawet nie wiecie jak sie psychicznie uspokoilam tego mi trzeba bylo :-P 🤪


dobrze że pojechałaś bo byś się wykończyła myśląc nie wiadomo co. a tak kamień z serca 🙂
dziewczyny tak wczoraj odpadłam,że nawet się z wami nie pożegnałam hihiih ale za to dziś się witam 🙂 cześć wszystkim 😉
weszłam się przywitać i zmykamy z młodym na zajęcia, potem obiadek i chyba trzeba rozpocząć już sezon i z piechem na plaże pojechać, taka piękna pogoda że aż grzech byłoby siedzieć 🙂
Aneta trzymaj się tam w szpitalu, masz kompa to może weekend szybciej zleci

miłego dzionka 🙂 i każdej słoneczka na niebie i w duszy 🙂
😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laski!

Ja sie od rana jakos ogarnac nei moge a juz jest 12 😮 😮 😮 chce isc z mloda na spacerek ale najpierw tzreba sie pomeczyc z obiadem no i troche ogarnac chate bo pozniej juz mi sie na bank nie bedzie chcialo.

Dzisiaj zauwazylam ze mi siara z cycka juz leci, z Majka mialam siare dopiero w 9mc a tu taki psikus mi cycek zrobil.

Ma juz ktoras oprocz mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wlasnie wrocilysmy z mloda z przedszkola 🙂 Wstdu nie bylo 🙂
zaraz obiadek i do kuzyna idziemy... pogoda przepiekna... musze kurcze adidasy mlodej kupic i jakis plaszczyk ladny 🙂)

Mi tez juz leci a mam 11 tc 🙂) hehe
ale to chyba jeszcze pozostalosci po Nadusi..

Jak bym juz chciala wiedziec, kto tam siedzy w mej amcicy 🙂) no i oczywiscie ze wszystko w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola ja muam juz siare 🙂
U nas piekne słonczko aż chce się żyć, tylko mama pospula mi juz humor, dzwoni i po 10 razy pyta sie to samo to jej mówie że ma skleroze czy co??? No i sie chyba obraziła bo nakrzyczałam na nią troszku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
My wlasnie wrocilysmy z mloda z przedszkola 🙂 Wstdu nie bylo 🙂
zaraz obiadek i do kuzyna idziemy... pogoda przepiekna... musze kurcze adidasy mlodej kupic i jakis plaszczyk ladny 🙂)

Mi tez juz leci a mam 11 tc 🙂) hehe
ale to chyba jeszcze pozostalosci po Nadusi..

Jak bym juz chciala wiedziec, kto tam siedzy w mej amcicy 🙂) no i oczywiscie ze wszystko w porzadku 🙂


Sandra napewno jest wszystko w pożadku 🙂 już niedlugo się dowiesz co masz w brzuszku mi na chlopca pierwsze przypuszenie lekarz powiedział juz w 15 tyg. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Nenia czy Ty kiedys tez mialas jakas infekcje i mialas globulki zapisane? Bo kojarze ze mialas w ulotcie ze w 1 trym nie stosowac a w 2 i 3 jesli dobro matki przewyzsza dobro plodu? Bo w moich tak napisane :O


Ja brałam GYNAZOL to maść i jednorazowa dawka na noc- od tej pory mam spokój. Lekarka przypisała mi to na grzybicę. Od tamtej pory jem też takie ilości jogurtów BIO że po porodzie patrzeć na nie nie będę mogła bo jak już pisałam wcześniej uszami mi on wychodzi, ale czego się nie robi dla dobra dziecka 🙂

Ja mam obiadek już gotowy, dziś na stole królują pulpeciki w sosie pomidorowym i makaron 🙂
Piękna dziś pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Nenia czy Ty kiedys tez mialas jakas infekcje i mialas globulki zapisane? Bo kojarze ze mialas w ulotcie ze w 1 trym nie stosowac a w 2 i 3 jesli dobro matki przewyzsza dobro plodu? Bo w moich tak napisane :O


Ja brałam GYNAZOL to maść i jednorazowa dawka na noc- od tej pory mam spokój. Lekarka przypisała mi to na grzybicę. Od tamtej pory jem też takie ilości jogurtów BIO że po porodzie patrzeć na nie nie będę mogła bo jak już pisałam wcześniej uszami mi on wychodzi, ale czego się nie robi dla dobra dziecka 🙂

Ja mam obiadek już gotowy, dziś na stole królują pulpeciki w sosie pomidorowym i makaron 🙂
Piękna dziś pogoda 🙂


oj pulpeciki ja tez chce 😁 juz mi slinka leci. Ja siary nie mam nic mi nie leci, czy to znaczy ze bede miala malo pokarmu? Skoro wam juz sie siara pokazala a mnie jeszcze nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...