Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Nenia napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Nenia czy Ty kiedys tez mialas jakas infekcje i mialas globulki zapisane? Bo kojarze ze mialas w ulotcie ze w 1 trym nie stosowac a w 2 i 3 jesli dobro matki przewyzsza dobro plodu? Bo w moich tak napisane :O


Ja brałam GYNAZOL to maść i jednorazowa dawka na noc- od tej pory mam spokój. Lekarka przypisała mi to na grzybicę. Od tamtej pory jem też takie ilości jogurtów BIO że po porodzie patrzeć na nie nie będę mogła bo jak już pisałam wcześniej uszami mi on wychodzi, ale czego się nie robi dla dobra dziecka 🙂

Ja mam obiadek już gotowy, dziś na stole królują pulpeciki w sosie pomidorowym i makaron 🙂
Piękna dziś pogoda 🙂


oj pulpeciki ja tez chce 😁 juz mi slinka leci. Ja siary nie mam nic mi nie leci, czy to znaczy ze bede miala malo pokarmu? Skoro wam juz sie siara pokazala a mnie jeszcze nie 🥴


Kasiu spokojnie u mnie również nie pokazała się jeszcze siara, każdy organizm jest inny. Przyjdzie czas i się pokaże.

Moja Kruszynka od 15.30 wyspana i teraz daje czadu, tylko często układa się pleckami na zewnątrz i kopie mnie po kichach- dziwne uczucie 🙂
Zaraz przyjadą moi rodzice i zabierają mnie na ciasteczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po spacerku, i obiadku 🙂 piecho wybiegany, młody też 🙂
a taka senna teraz od tego powietrza jestem że idę się położyć.
już drzemałam ale teraz jeszcze po obiedzie to leniuch na nowo mnie złapał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Mi juz leci z miesiac siara z piersi 😆

To znaczy ze bede miala duzo mleka? 🤔

Buziaki w brzusie 😘


to jest pierwszy pokarm nie ma chyba wpływu na to kiedy się pojawia każdemu w swoim tempie ja już też mam od 1,5 miesiaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi nic jeszcze nie cieknie, ale to kwestia czasu 🙂
Awaryjnie chyba tez się wyposażę w wkładki laktacyjne, co by mieć w razie co 😁

Ja po ciachu, lodach i kawusi 🙂 Brzunio pełnie i Pola chyba tez zadowolona, bo fikała 🙂
Teraz standardowo - moja ulubiona zabawa - zgniłki ( nic nierobienie i obijanie na ekranie ) 😎

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok jestem bylam u tesciow a potem troche u sasiadki i dopiero usiadlam na chwile.

a ja wam ponarzekam na zgage! Kurna juz mnie ona wkurza ile to dziadostwo czasu moze meczyc nonstop z malymi przerwami ale ciagle mnie pali :/

Przymierzalam dzis pewna tunike co nosilam przed ciaza i wiecie ze w niej utknelam i nie moglam zdjac :/ ale jakos dalam rade a taka fajna jest i swietnie lezala na mnie jeszcze niedawno.
Lece sie myc i klade sie spac niedlugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Tez oglądam X factor 😁

Ja się zdecyduje na tommee tippee 🙂 Na allegro też są 🙂


no mi siostra polecała DR BROWNA te antykolkową ona ma już ją rok i jest bardzo zadowolona 😜 tez myslalam nad tommee tippee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Ok jestem bylam u tesciow a potem troche u sasiadki i dopiero usiadlam na chwile.

a ja wam ponarzekam na zgage! Kurna juz mnie ona wkurza ile to dziadostwo czasu moze meczyc nonstop z malymi przerwami ale ciagle mnie pali :/

Przymierzalam dzis pewna tunike co nosilam przed ciaza i wiecie ze w niej utknelam i nie moglam zdjac :/ ale jakos dalam rade a taka fajna jest i swietnie lezala na mnie jeszcze niedawno.
Lece sie myc i klade sie spac niedlugo


hahahaha na bank Ci mleczarnia urosła 😁 hahahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 🙂
wpadam tylko na chwilkę życzyć miłego weekendu 🙂
Tysia super,że jest wszystko w porządku 🙂 a jakby mnie taki student badał i był niedelikatny i bolałoby mnie to bym mu powiedziała,że musi się jeszcze wiele nauczyć skoro nie potrafi być delikatny w stosunku do kobiety 😁
mi siara leci troszkę-tzn zauważyłam kilka pojedyńczych kropelek,a w 1 ciąży podobnie jak Wiola miałam dopiero w 9 mies 🙂
pogoda super dzisiaj była i po raz pierwszy od dłuższego czasu obudziłam się bez bólu głowy 🙂 jupi 😉 😉
zrobiłam sobie dzisiaj koło 3 km wyprawy z młodą,bo jechałyśmy autobusem,potem 3 km na nogach i powiem Wam,że plecy mnie bolały i brzuch mnie ciągnął 😮 żaden wysiłek,czysty spacer a czułam się jakbym jakiś maraton zaliczyla 😮 tym bardziej,że młoda jechała wózkiem 😮
miłego weekendu i pewnie pojawię się dopiero w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Ok jestem bylam u tesciow a potem troche u sasiadki i dopiero usiadlam na chwile.

a ja wam ponarzekam na zgage! Kurna juz mnie ona wkurza ile to dziadostwo czasu moze meczyc nonstop z malymi przerwami ale ciagle mnie pali :/

Przymierzalam dzis pewna tunike co nosilam przed ciaza i wiecie ze w niej utknelam i nie moglam zdjac :/ ale jakos dalam rade a taka fajna jest i swietnie lezala na mnie jeszcze niedawno.
Lece sie myc i klade sie spac niedlugo


hahahaha na bank Ci mleczarnia urosła 😁 hahahahahahaha


hehe no mleczarnia troche urosla ale nie tak duzo chociaz moj jest zachwycony a jak nosze stanik ten do karmienia to on jak dziecko lubi odpinac tam na piersiach do karmienia i sie zachwycac ☺️ ☺️ chlopy 🤪 🤪 😁 😁
Lece spac wiec dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu powiedziałam mu tylko z grzeczności ,że mnie to bolało po czym chwile jeszcze ponaciskał i robił usg ale dopochwowe też wiec zapewne sie uczył albo było mu to potrzebne zeby zmierzyć szyjkę bo coś tam mierzył 😁

wzajemnie udanego weekendu pogoda piękna dzisiaj była mam nadzieje ,że jutro będzie to samo! 😘 dobranoc misiaki 😘 czekam na Robcia aż z pracy wróci bo dzisiaj mieli inwenturę i siedzieli od 8 w pracy masakra... 😠 ale ktoś na rodzinke musi zarabiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...