Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
wiecie jak ja mam dobrze 🙂 mój synuś zrobił mi właśnie bułeczkę na kolacyjkę i slicznie pomidorkami udekorował 🙂 🙂 mniam 🙂


Kocik smakują Ci te pomidory??? Ja mam taką ochote ale co kupie to w koszu ląduje takie jakies ochydne te zimowe pomidory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
wiecie jak ja mam dobrze 🙂 mój synuś zrobił mi właśnie bułeczkę na kolacyjkę i slicznie pomidorkami udekorował 🙂 🙂 mniam 🙂


Kocik smakują Ci te pomidory??? Ja mam taką ochote ale co kupie to w koszu ląduje takie jakies ochydne te zimowe pomidory


e, nie, te takie duże to są takie plastikowe.....ja lubię te małe truskawkowe (tak się chyba nazywają,)u nas na hali są już takie słodziutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny nie przesadzajcie gdzie wam do wielorybow szczupaki jestecie i tyle. Ja sie juz zegnam i ide sie myc dzis juz nie zajrze a co do operacji ja bym zrobila to i owo jakbym miala kase 🙂 A ze kasy nie mam to akceptuje sie taka jaka jestem i nie uwazam zebym jakos zle wygladala :P buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
wiecie jak ja mam dobrze 🙂 mój synuś zrobił mi właśnie bułeczkę na kolacyjkę i slicznie pomidorkami udekorował 🙂 🙂 mniam 🙂


Kocik smakują Ci te pomidory??? Ja mam taką ochote ale co kupie to w koszu ląduje takie jakies ochydne te zimowe pomidory


e, nie, te takie duże to są takie plastikowe.....ja lubię te małe truskawkowe (tak się chyba nazywają,)u nas na hali są już takie słodziutkie 🙂


No a ja tych małych koktajlowych to ogule nie lubie nie zależnie od pory roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
oj dziewczyny nie przesadzajcie gdzie wam do wielorybow szczupaki jestecie i tyle. Ja sie juz zegnam i ide sie myc dzis juz nie zajrze a co do operacji ja bym zrobila to i owo jakbym miala kase 🙂 A ze kasy nie mam to akceptuje sie taka jaka jestem i nie uwazam zebym jakos zle wygladala :P buziaki


jak ty z takimi wymiarami miałabyś źle wyglądać 🙂
spokojnej nocki w takim razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
JA sie dzis zmierzylam wiec tak w:
biodrach 89
brzuch 87
cycki 89
Dupa mi urosla 😮 😮 😲 😲 3 cm w biodrach na plusie od stycznia. Juz w rozmiar 34 sie nie zmieszcze 🥴 przezyje i tak teraz was poczytam 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
WEZ PROSZE CIE......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmykam pograć w kości na wp i niedługo nowy szymon majewski...co prawda już się wypalił chłopak ale dziś pierwszy nowy odcinek to można zobaczyć 😉
miłego wieczoru i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
EMI JAKOS NIGDY NIE SWIETOWALAM TEGO DNIA, DZIEN JAK CODZIEN.

mi mój kupił mikser ostatnio bo go wzięłam do sklepu i powiedziałam-popatrz czy dobry,on patrzy,mówi dobry,a ja do niego-to teraz płać 😁 i powiedział,że to na dzień kobiet 😮 a ja do niego-na rocznice nic,walentynki nic więc nie żartuj sobie,że jak mi już coś kupiłeś to z wyprzedzeniem o tydzień,żeby potem mieć z głowy 😁 i zobaczymy czy kupi coś czy zaplanuje czy wymówi się jednak mikserem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
ja zjadlam z szyneczka 3 kanapki i 3 z miodem 😁 popilam kakaem 😁 i ide dalej z miodem robić,bo szyneczka się skończyła 😁 miesza któraś tak jak ja? bo mam ochotę na łyżeczkę musztardy albo chrzanu 😁


ja dzis parówki zagryzałam chlebem z nutella 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
ja zjadlam z szyneczka 3 kanapki i 3 z miodem 😁 popilam kakaem 😁 i ide dalej z miodem robić,bo szyneczka się skończyła 😁 miesza któraś tak jak ja? bo mam ochotę na łyżeczkę musztardy albo chrzanu 😁


ja dzis parówki zagryzałam chlebem z nutella 😮

nie wytrzymałam-dorobiłam kolejne 3 z miodem 😁 a chleb duży-jedna kanapka długa,że zwykle mi 2 taki starczą ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kozinka mąż mnie zabiera z okazi tego Dnia w sobote na Kolacje a potem na taki pokaz http://www.zinfo.pl/sites/photo.php?id0=artykuly&id1=8077, ale z dziewczynami jakiegos pomysla nie ma na czwartek

bardzo fajne 🙂 poszłabym na taki pokaz 🙂 a ja tu nikogo nie znam,a dziewczyny bez dzieci i mężów nie potrzebują kumpeli z dziećmi więc potraciły się znajomości i nie mam nawet z kim kawy wypić 😞 jedną mam tylko z liceum ale ona siedzi w Krakowie i widujemy się raz na kilka miesięcy a tak to tel albo gg więc też jakby jej nie było 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kozinka ja tez mam dzis wilczy apetyt jak nigdy poszedł cały chleb w domu, a ja dalej byłam głodna tesciowa dowiozła 2 i juz wciagnełam 3 kanapki teraz czekam na meza i zjemty jeszcze spagetti

ja mam gruszki,pomarancze,banany,jablka i mandarynki jeszcze 😁 😁 ale nie wiem czy ryzykować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kozinka mąż mnie zabiera z okazi tego Dnia w sobote na Kolacje a potem na taki pokaz http://www.zinfo.pl/sites/photo.php?id0=artykuly&id1=8077, ale z dziewczynami jakiegos pomysla nie ma na czwartek

bardzo fajne 🙂 poszłabym na taki pokaz 🙂 a ja tu nikogo nie znam,a dziewczyny bez dzieci i mężów nie potrzebują kumpeli z dziećmi więc potraciły się znajomości i nie mam nawet z kim kawy wypić 😞 jedną mam tylko z liceum ale ona siedzi w Krakowie i widujemy się raz na kilka miesięcy a tak to tel albo gg więc też jakby jej nie było 🥴


Mam nadzieje że przy spacerkach z wóziem poznasz kogoś fajnego gdzies w parku bądź na placu zabaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kozinka ja tez mam dzis wilczy apetyt jak nigdy poszedł cały chleb w domu, a ja dalej byłam głodna tesciowa dowiozła 2 i juz wciagnełam 3 kanapki teraz czekam na meza i zjemty jeszcze spagetti

ja mam gruszki,pomarancze,banany,jablka i mandarynki jeszcze 😁 😁 ale nie wiem czy ryzykować 😁


ja sie zastanawiam nad truskawkami wołaja mnie, gruszki są ciężkie więc na wieczór sobie odpuść, lepszy banan czy pomarancz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kozinka mąż mnie zabiera z okazi tego Dnia w sobote na Kolacje a potem na taki pokaz http://www.zinfo.pl/sites/photo.php?id0=artykuly&id1=8077, ale z dziewczynami jakiegos pomysla nie ma na czwartek

bardzo fajne 🙂 poszłabym na taki pokaz 🙂 a ja tu nikogo nie znam,a dziewczyny bez dzieci i mężów nie potrzebują kumpeli z dziećmi więc potraciły się znajomości i nie mam nawet z kim kawy wypić 😞 jedną mam tylko z liceum ale ona siedzi w Krakowie i widujemy się raz na kilka miesięcy a tak to tel albo gg więc też jakby jej nie było 🥴


Mam nadzieje że przy spacerkach z wóziem poznasz kogoś fajnego gdzies w parku bądź na placu zabaw 🙂

też mam taką nadzieję,bo plac zabaw nie daleko mam ale to musi się wiosna zrobić 🙂 a podobno nawet mają go odnowić więc pewnie więcej ludzi tam będzie przebywać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...