Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam z rana
Zaraz cos zjem i ide chyba dalej spac 🙂 Jej sloneczko swieci tak od rana i mam wrazenie ze wiosna na calego ale pewnie jest mrozno teraz. Dzis w nocy to sie co chwile budzilam a to siku a to by zjesc banana :P jakies glupoty sie snily cos ze uciekalam przed niedzwiedziem na plac zabaw na drabinki. Chyba to byl niedzwiedz ale bardziej wygladal na wyrosnietego psa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wszystkie brzuchole 🙂
Kasia u ciebie słonko a u mnie śnieg pruszy.....ble, już dałby sobie spokój 🙂
ja już dziś od rana bo młody na 8 do szkoły a jakoś tak się już rozbudziłam że nie chce mi się już kłaść. wstawiłam obiadek i idę coś przekąsić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śpiochy wszystkie śpiochacie 🙂

Tysia jak się dziś czujesz? nie jesteś bardziej połamana?
Aneta jak tam w szpitalu? coś do przodu? ty dziś odsypiasz bo o ile pamiętam to z samego rana miałaś tą glukozę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dzisiaj do mnie przyjeżdzają kuzynki jedna z Anglii a druga z Warszawy - siostry więc pewnie dzień zajęty 😉


no to wesoło dziś będziesz miała 🙂
a co do gardła to na pewno jest coś co możemy ssać przecież nie można tak się męczyć. pewnie że musisz spróbować gdzieś indziej. nie jestem pewna czy cholinex jest dla kobiet w ciąży. coś mi się obija o mają pamięć tyle że ja takie problemy to miałam 10lat temu 🙂 bo w tej ciąży na razie udaje mi się przejść bez szwanku( oby nie zapeszyć)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga moja ciąża też była bez problemów a widzisz jak się posypało to najpierw katar/kaszel pozniej ten brzuch a teraz znowu gardło naszczęście bliżej końca niż początku więc to mnie cieszy ,że jeszcze 2 miesiące i 5 dni i Adaś się wykula 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Aga moja ciąża też była bez problemów a widzisz jak się posypało to najpierw katar/kaszel pozniej ten brzuch a teraz znowu gardło naszczęście bliżej końca niż początku więc to mnie cieszy ,że jeszcze 2 miesiące i 5 dni i Adaś się wykula 😁


no właśnie. tak to jest...ale nie martw się ja 4tyg za tobą a też już liczę do końca 😉
właśnie wczoraj mówiłam do męża że czemu ciąża nie trwa krócej, bo już bym tyle rzeczy chciała robić których teraz nie mogę....no ale nic, dzielne jesteśmy więc damy radę 🙂 poza tym nie mogę się doczekać kiedy mojego bąbelka wyściskam 🙂 bo duży nie daje się już tak ściskać 😁 hihi a jak wspominam że on tak niedawno był taaaki malutki i słodziutki to tylko mówi ' oj mamo no...' hihi a jak kiedyś koleżanki przyszły do niego i zobaczyły jego zdjęcie jak był malutki i zaczęły się nad nim rozpływać to kazał mi je schować 😁 😁 ubaw po pachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Sylwia pampersy dostepne ;p

ooo dzięki za info, właśnie czaję na nie od rana 😉 jeszcze witaminki tylko zostały ale one coś długo już niedostępne.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia na mnie takie mixy nie działają 😁 ja mogę jeść i mieszać co chce,popijać wszystko mlekiem i nie dość,że nic na siebie nie mogę nabrać z wagi to jeszcze nie mam czegoś takiego jak kibelkowanie 😁 jasne,że noc przespana,jak dokulałam się do łóżka to oczywiście po chwili już byłam głodna ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł ślicznotki 😘

Ja wstałam tradycyjnie koło 9 😎 juz sama się budze o tej porze..

Tez miała jakiś dziwny sen.. płynęłam na jakimś statku do Nowej Zelandii i nagle mama kazała mi wracać do Polski i jakoś musiałam do niej wracać, ale udało mi się to w jedną noc hahah, potem ryczałam, że mnie zmusiła do tego..

Jeju, co za głupoty!!!

Tysia cieszę się, że lepiej u Ciebie, nie mniej zapodaj sbie te tablety na ssanie, ps. Fajowy dzis masz rodzinny dzień 🙂

U nas też słonecznie, może skocze na jakis minishopping 🙂 Chociaż pewnie mroźnie jest..

Emi super, że z sąsiądka problem rozwiązany! Brawo dla mężowca! 🙃

Ja kończe wtryniać śniadanko i standardowo DDTVN 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Eno własnie sprawdzam a u mnie są dalej niedostępne.... 😠 nie wiem czemu


U MNIE DOSTEPNE ;/ nawet powiadomienie na maila przyszło. 😮

ale zamówiłam wczoraj te za 19.99 43 sztuki i teraz przyszedł mail ze zamówienie opusciło magazyn regionalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
a teraz mi przyszło powiadomienie ,że zamówienie jest już gotowe w aptece kurde mega szybko 😲

no widzisz 🙂 u mnie też zamówienie wczoraj opóściło magazyn regionalny więc myślę że dziś lub jutro będzie już do odebrania... u mnie pewnie dłużej się czeka bo ja w zadupiu mieszkam 😜 kurcze no ja właśnie czaję na te za 19,90, wczoraj nie miałam czasu zamówic.... a Ty Tysia o których dziś mówiłaś że dostępne??? o tych za 19,90???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamcie,

Ja juz po sniadanku. Robie liste rzeczy do zrobienia na dzis. Znow jakies telefony musze wykonac.
Wczoraj sie dowiedzialam, ze sama musze sie zapisac na zajecia dla przyszlych rodzicow, a bylam pewna, ze automatycznie z przychodni mnie na nie zapisza... 🥴 Oby jeszcze miejsca byly. 🥴

Emi no to mialas jazde z maloletnia sasiadka. 🤪 Moze sie dziewczyna samotna czula i widziala w tobie bratnia dusze... Ale problem juz rozwiazany... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...