Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Hej widze ze "ciezarowki " na FB sie Wam podobaja. 🙂 Ja w sumie tez chcialam by byla to tylko nasza grupa, ale co mialam powidziec... Chcialam byscie czuly sie dobrze i dlatego nie protestowalam na zaprasanie znajomych. Ale bedzie dobrze 😁
Chwilke mnie nie bylo a juz tyle napisalyscie. 🤪 🤪 Ja jeszcze chce skonczyc prasowanie, wiec wy dziewczyny ogladajcie seriale a ja smigam do moich przyjaciol deski do prasowania i zelazka 😁


Ja dzisiaj tez romansuje z zelazkiem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Tysia moja dzisiaj to samo co Adaś 😜 a co do maja to już ja znam sposoby na szybszy poród,przynajmniej Klaudię udało mi się "wywołać" 😁 😁 😁


Jęsli chodzi o szybszy poród to u nas narazie celibat (mam zabronione od ostaniej wizyty w szpitalu) ale gdy tylko maj sie zacznie to juz nie bede sobie żałować, mam nadzieję że pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
Tysia moja dzisiaj to samo co Adaś 😜 a co do maja to już ja znam sposoby na szybszy poród,przynajmniej Klaudię udało mi się "wywołać" 😁 😁 😁


Jęsli chodzi o szybszy poród to u nas narazie celibat (mam zabronione od ostaniej wizyty w szpitalu) ale gdy tylko maj sie zacznie to juz nie bede sobie żałować, mam nadzieję że pomoże 🙂

no nie żałuj sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Ale jaja! Przylozylam latarke do brzucha ale mala miala zdziwko, takiego fikolka wywinela ze hej! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no ja też tak zrobiłam jak Ty i normalnie jak wypchała się to trzymała póki latarki nie wzięłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O mama mia ile stron na trzaskałyście 😮 nie dam rady dziś tego ogarnąć.
Dziś byłam na badaniach i piłam to obrzydlistwo-glukozę- nawet cytryna nie pomogła nadal było obrzydliwe,choć sądzę że bez cytryny nie dałabym rady tego wypić. Na słodkie patrzeć nie mogę, jutro odbieram wyniki więc zobaczymy co i jak 🙂
Życzę spokojnej nocki i dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
tak patrzę na Was dziewczynki takie z was lachony że brak słów i to bez wyjątku 😉 eh...młodość hihihi odezwała się babcia hihihi 😁 😁 😁


Kocik co Ty chcesz od sibie??? Przeciez z Ciebie tez niezła laska!!!


hahaha oj miła jesteś ale może w waszym wieku to tak 🙂
ale zobaczycie mnie jak się wezmę za siebie po porodzie 😉 hihhi przy najmniej plany mam ostre 😁


No kobieto wez przestan piszesz jakbys miala ze 100 lat a ty mloda jestes i nie gadaj glupot ze tylko mu laski jestesmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
Ja dziś wyjątkowo wstałam po 8 🙂 Bo przyjeżdzają panowie i będą montować szafe przesuwaną w pokoju dla Poli i lustro-szafe w łazience i zabudowe nad pralke 🙂
Cieszę się, jakby mi mieli przywieźć worek nowych ciuchów 🙂 😁

Wiolka wypróbuje sposób z latarką 🙂 Ciekawe jak moja czy zaczai baze 🙃
Ja wczoraj jak byłam u dentysty, takie dźwięki nam towarzyszyły, że Pola tak kopała, że centralnie się zdziwiłam.. mysle, że jej się te dźwięki nie podobały.. 🤨 🤨

Ja po sniadanku czekam na Panów od szaf 🙂 Skocze jeszcze na odkurzacz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchate laseczki 😉
dziś później bo młody na późniejszą godz do szkoły więc mogłam pospać do 8 🙂

Maja wiem o czym mówisz bo ja tak samo czekam na mojego stolarza 🙂 bo w pierwszej kolejności zabraliśmy się za pokoik starszego i czekamy na szafę też przesuwaną 🙂 a w potem kolejny pokoik bąbelka 🙂 hehehe co dzień zmieniam decyzję co do imienia 🙂 na początku miał być Mateusz ale teraz już się i Szymek i Max pojawił więc nie wiem , hehe a mój tylko mówi że jak się urodzi to będę wiedziała 🙂 ale tak na Szymusiem się zastanawiam 🙂
Kasia hehe co do wieku to aż tak na 100 lat to się nie oceniam. pisałam że właśnie czuje się na wiek studencki jedynie po obejrzeniu waszych zdjęć sobie tak westchnęłam że też tak w tym wieku wyglądałam 🙂 hihi no nie straszę was że po 30 tak się zmienicie to kwestia genów, u mnie nie ma szczupłych w rodzinie 😉 śmiejemy się że nawet nasza psiuta do nas pasuje bo ma boczki hihihi 🙂 🙂 🙂

u nas dziś śliczne słonko ale zimno jak nie wiem co...o 8 rano było -4,4...masakra...
od dziś jestem uziemiona bo szefo męża sobie wymyślił że co dzień ma być w pracy autem(a mieliśmy/mamy tylko to służbowe) więc dupa....trzeba się za autem rozejrzeć....jakby wydatków było mało. więc kibluję w domu.....najgorzej z zajęciami młodego bo nie wszędzie zdążę go po szkole zawieźć i tu się zaczynają schody dlatego musimy coś w krótkim czasie znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my też dwa auta to mus, mąż pracuje na obrzeżach miasta. Więc lada dzień też upolujemy jakieś auto juz takie rodzinne 🙂

Aga, a jeśli chodzi o zawożenie młodego na zajęcia, to wiem o co chodzi, dzieciaki mają pełno różnych zajęć, więc auto to skarb. Tym bardziej jak mieszkasz w Trójmieście 🙂

Mi się Szymon bardzo podoba, mam fajnego ucznia i miło mi się kojarzy 🙂 a Max, bez urazy, sąsiedzi mieli psa Maxa. Ale to to nic, mojej chrzestnej córka miala psa Maję 😁

A ja wstałam po 8 i czekam jak ten koczkodan, a tych faciów nie ma.. jadą z Iławy co prawda, ale mam nadzieje, ze zaraz będą, bo umieram już z ciekawości 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha no mój tata jak był młody to miał psa o imieniu Aga 🤪 🤪 🤪 także różne imiona daje się psiakom 😉 🙂 hihi
ale Szymek jest na razie na pierwszym miejscu 🙂 młody chce Roberta ale trochę twarde to imie jest dla mnie a jemu się podoba bo ma kolege którego lubi i dlatego pewnie by takie chciał 🙂 dobrze że jeszcze trochę czasu jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo dziewczyny 😘
Trzeba bylo wstac 😁
Dziś lekarz i ktg 🤨
Ale chyba dobrze wszystko u Mojej kobietki w brzuchu bo harcuje Sobie 🙃
Słońce swieci ptaszek spiewa czego Ci kochanie trzeba? 😁 😁
Buziale w brzuszki 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
hahaha no mój tata jak był młody to miał psa o imieniu Aga 🤪 🤪 🤪 także różne imiona daje się psiakom 😉 🙂 hihi
ale Szymek jest na razie na pierwszym miejscu 🙂 młody chce Roberta ale trochę twarde to imie jest dla mnie a jemu się podoba bo ma kolege którego lubi i dlatego pewnie by takie chciał 🙂 dobrze że jeszcze trochę czasu jest 🙂


Hihi, no nieźle 🙂 Czasu jeszcze trochę masz.. może jeszcze jakieś imię wpadnie Wam w ucho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kocik napisał(a):
hahaha no mój tata jak był młody to miał psa o imieniu Aga 🤪 🤪 🤪 także różne imiona daje się psiakom 😉 🙂 hihi
ale Szymek jest na razie na pierwszym miejscu 🙂 młody chce Roberta ale trochę twarde to imie jest dla mnie a jemu się podoba bo ma kolege którego lubi i dlatego pewnie by takie chciał 🙂 dobrze że jeszcze trochę czasu jest 🙂


Hihi, no nieźle 🙂 Czasu jeszcze trochę masz.. może jeszcze jakieś imię wpadnie Wam w ucho 🙂


Haha to jeszcze nic ktoras z moich kolezanek co ma konie miala klacz o imieniu KAŚKA 😁 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
hahaha no mój tata jak był młody to miał psa o imieniu Aga 🤪 🤪 🤪 także różne imiona daje się psiakom 😉 🙂 hihi
ale Szymek jest na razie na pierwszym miejscu 🙂 młody chce Roberta ale trochę twarde to imie jest dla mnie a jemu się podoba bo ma kolege którego lubi i dlatego pewnie by takie chciał 🙂 dobrze że jeszcze trochę czasu jest 🙂


mój mężczyzna jest Robciu i ja kocham to imię ;D a co do imienia Szymek źle mi się kojarzy z tego względu ,że kuzynka ma syna Szymona i ma adhd nikt na nim nie panuje a Maksiu to był mój 11 letni piesio którego uśpiliśmy niecałe 2 miesiące temu... Mateuszek cudowne! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha o matko, ale ludzie nazywają swoje zwierzaki 🙂 🙂 hihihi Kasia ta klacz przebiła chyba wszystko 🙂 aczkolwiek moja mama ma na imię Krystyna a kiedyś słyszałam o słynnej foce Krysi hihihi śmiech był na sali jak nie wiem 🤪 🤪 🤪 🤪

co do imion to wiem że każdej podoba się takie z którym ma miłe wspomnienia 🙂 ja mojemu pierwszemu dałam Marcin bo miałam bardzo mądrych i samych przystojnych Marcinów za kolegów ale adhd to też myślałam w pewnym momencie że ma, bo wszędzie go było pełno a że sama go wychowywałam do dopiekł mi na całego 😁 może dlatego taka długa przerwa między dziećmi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie,

Ale Wy ranne ptaszki jestescie. 🙂 Ale z drugiej strony u was juz przed 11 u mnie 10 dochodzi... 🙂
Takie strzelilam sobie dzis sniadanie, ze sama jestem zadowolona. Wyczailam w Tesco buleczki z makiem, ktore wygladaja, a co lepsze smakuja jak polskie 🤪 🤪 🤪 Do tego wedzony losos ze swiezym ogorkiem i niebo w gebie. 😜 😜 Dominik pozna dzis nowy smak i mam nadzieje, ze go polubi 😉

Aga Szymek mi STRASZNIE podoba! 🙃 🙃 Tak bedac szczera to bardziej niz Mateusz. Troche duzo Mateuszow chyba sie narobilo. Ja wole rzadziej spotykane imiona, ale nie z grupy staropolskich. Na moje Szymon to strzal w dziesiatke 😆

Macie laski racje z samochodami. My na razie tez mamy jeden, zakupiony ok 3 lata temu jako rodzinny. Wtedy wlasnie planowalismy juz powiekszyc rodzine. Troche sie to przeciagnelo... 🥴 🥴 Ja codziennie rano odstawiam meza na dworzec i go odbieram, ale jak synek przyjdzie na swiat to nie da sie tego pogodzic. 🤢 Trzeba bedzie pomyslec drugim 🥴 🥴

Majka tak to jest z robotnikami od szaf. Umawiaja sie na godzine a potem czekasz i czekasz i czekasz... 😠 😠 My rowniez mielismy pierwotnie w planie suwana szafe, ale byla za gleboka i na okna by nam nachodzila. Kupilismy ostatecznie z Ikea, zwykla otwierana i jeszcze za polowe ceny. 😜 😜 Najwazniejsze, ze wyglada dobrze i nie tak jakos jakby maila sie zaraz rozpasc... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
hahaha o matko, ale ludzie nazywają swoje zwierzaki 🙂 🙂 hihihi Kasia ta klacz przebiła chyba wszystko 🙂 aczkolwiek moja mama ma na imię Krystyna a kiedyś słyszałam o słynnej foce Krysi hihihi śmiech był na sali jak nie wiem 🤪 🤪 🤪 🤪

co do imion to wiem że każdej podoba się takie z którym ma miłe wspomnienia 🙂 ja mojemu pierwszemu dałam Marcin bo miałam bardzo mądrych i samych przystojnych Marcinów za kolegów ale adhd to też myślałam w pewnym momencie że ma, bo wszędzie go było pełno a że sama go wychowywałam do dopiekł mi na całego 😁 może dlatego taka długa przerwa między dziećmi 😉


Ja mialam pierwszego chlopaka o imieniu sebastian i teraz mam meza sebastiana 🙂 A jak bym miala syna dalabym mu na imie Adam bo od malego podobal mi sie pewien kumpel co na wakacje do mojego miasteczka przyjezdzal a nasze rodziny od pokolen sie przyjaznily :P Podobno nawet jak mielismy po 4/5 lat to nas zlapali jak sie calowalismy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...