Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny jakie wy brutalne dla siebie jestescie - uszy jamnika!!! 🤪 Wentyle to w ogole bija rekord epitetow 😁 😁 😁

nie drastyczne tylko z humorem do siebie 😁 lepsze takie podejście niż depresja 😁


To wlasnie mialam na mysli, ale moze zabrzmialo zbyt powaznie 😜 😜 Przeciez nie usiadziemy i nie bedziemy plakac. 🙂

jak to Wiola napisała-że tyłek tylko mąż ogląda,to samo z piersiami 🙂 ja mojemu kiedyś powiedziałam,że jeśli się mu coś nie podoba lub ma zamiar żartować to może na nie wogóle nie patrzeć i nie dotykać i jak nie zobaczy to nie będzie wytykał 🙂 do dzisiaj słyszę,że wszystko jest super i że mu się podoba,nawet jak żartuje z kumplami to nigdy mi nie wytyka,bo wystarczy wzrok i momentalnie wszystko jest cacy 😁


Tak trzymaj Kozinka... 😘 Jak mojemu cos sie czasem wymknie, to mowie do niego - "spojrz w lustro panie idealny" i natychmiast wszystko jest ok.


Moj to wlasnie gada na odwrot, zawsze jestem piekna dla niego, sciemniacz jeden a jak mu zaczynam marudzic to mowi zebym sie zamknela i spojrzala w lustro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Emilka zgrabny ten wózio 🤪


Własnie męża siostra go ma teraz tylko że ciapaty, ja tam wolę jednolity, no i nie byłam przkonana ale jak zobaczyłam pojeździłam to zmieniłam zdanie naprawde super się jeżdzi koła ma masywne co dla mnie jest najwazniejsze, no i cena naprawde atrakcyjna, a myslę że spacerówke i tak potem pewnie będę chciała nową inną więc chyba lepiej kupić coś tańszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Verandzia napisał(a):
Rozstepy to ja juz mialam przed ciaza 😁 😁
Ale nie zwracalam nigdy na nie uwagi 😁 😁
8tygodni do porodu 😎 jak to leci rachu ciachu i bedzie po strachu 🙃 🙃
Meczy was znow nacisk na siusiu?? 🤢 🤢 bo ja dzis w nocy z 4razy wstawalam 🤨
Buziale w brzusie 😘 ☺️


Ja też w nocy znów zaczełam wstawac siusiu, mimo tego że na wieczór staram się mało pić, mi własnie jakoś te dni w marcu szybko lecą, oby do porodu tak zleciało 🙂

Jak tam wasza wyprawka|? Ja mam już wsio prócz szlafroku do szpitala 🙃


Ja jeszcze nie mam nic z wyprawki oprocz paru ciouszkow ktore mi zostaly po Majce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Verandzia napisał(a):
Rozstepy to ja juz mialam przed ciaza 😁 😁
Ale nie zwracalam nigdy na nie uwagi 😁 😁
8tygodni do porodu 😎 jak to leci rachu ciachu i bedzie po strachu 🙃 🙃
Meczy was znow nacisk na siusiu?? 🤢 🤢 bo ja dzis w nocy z 4razy wstawalam 🤨
Buziale w brzusie 😘 ☺️


Ja też w nocy znów zaczełam wstawac siusiu, mimo tego że na wieczór staram się mało pić, mi własnie jakoś te dni w marcu szybko lecą, oby do porodu tak zleciało 🙂

Jak tam wasza wyprawka|? Ja mam już wsio prócz szlafroku do szpitala 🙃


Ja jeszcze nie mam nic z wyprawki oprocz paru ciouszkow ktore mi zostaly po Majce 🤢


Jeszcze masz Wiola czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ja niedawno wstalam teraz jem sniadanko. Wlasnie moj zadzwonil i mowi ze dostalam list polecony z urzedu pracy i mam sie stawic u nich 30 marca miedzy 11 a 13 i nie wiem co zrobic bo ja na 11.15 mam wizyte u lekarza i zanim ja tam wejde to troche minie czasu poza ym maja dla mnie z urzedu oferte pracy za granica i slyszalam ze jak sie odmowi to oni wyrejestrowuja na 3 mies wiec bylabym bez ubezpieczenia co ja mam zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
hej
Ja niedawno wstalam teraz jem sniadanko. Wlasnie moj zadzwonil i mowi ze dostalam list polecony z urzedu pracy i mam sie stawic u nich 30 marca miedzy 11 a 13 i nie wiem co zrobic bo ja na 11.15 mam wizyte u lekarza i zanim ja tam wejde to troche minie czasu poza ym maja dla mnie z urzedu oferte pracy za granica i slyszalam ze jak sie odmowi to oni wyrejestrowuja na 3 mies wiec bylabym bez ubezpieczenia co ja mam zrobic?


Wydaje mi się że zaświadczenie że jesteś w ciązy im przedstawić 🙂 powinno załatwić sprawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
hej
Ja niedawno wstalam teraz jem sniadanko. Wlasnie moj zadzwonil i mowi ze dostalam list polecony z urzedu pracy i mam sie stawic u nich 30 marca miedzy 11 a 13 i nie wiem co zrobic bo ja na 11.15 mam wizyte u lekarza i zanim ja tam wejde to troche minie czasu poza ym maja dla mnie z urzedu oferte pracy za granica i slyszalam ze jak sie odmowi to oni wyrejestrowuja na 3 mies wiec bylabym bez ubezpieczenia co ja mam zrobic?


Wydaje mi się że zaświadczenie że jesteś w ciązy im przedstawić 🙂 powinno załatwić sprawę


to zaswiadczenie od lekarza wziac ? Postaram sie najpierw jak najwczesniej dostac do lekarza by zdazyc jeszcze do urzedu dojechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
hej
Ja niedawno wstalam teraz jem sniadanko. Wlasnie moj zadzwonil i mowi ze dostalam list polecony z urzedu pracy i mam sie stawic u nich 30 marca miedzy 11 a 13 i nie wiem co zrobic bo ja na 11.15 mam wizyte u lekarza i zanim ja tam wejde to troche minie czasu poza ym maja dla mnie z urzedu oferte pracy za granica i slyszalam ze jak sie odmowi to oni wyrejestrowuja na 3 mies wiec bylabym bez ubezpieczenia co ja mam zrobic?


Wydaje mi się że zaświadczenie że jesteś w ciązy im przedstawić 🙂 powinno załatwić sprawę


to zaswiadczenie od lekarza wziac ? Postaram sie najpierw jak najwczesniej dostac do lekarza by zdazyc jeszcze do urzedu dojechac


Tak ja brałam do lekarza, żeby w pracy dać do akt, więc Ty musisz dać do urzędu Pracy 🙂 można zawsze zadzownić do urzędu anonimowo i sie zapytac jak to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja żadnej wyprawki nie robię,przed samym porodem tylko małe pampersy i oliwka 🙂 🙂
nic a nic nie kupuję 🙂 bo po Klaudii wszystko mam,chusteczki kupiłam Klaudii huggiesy na promocji,więc 6 paczek mam,są dobre nie będę wydziwiać że jednej takie a drugiej inne 🙂 więc tylko małe ciuszki i tetrę popiorę w maju i tyle 🙂
porozkręcaliśmy ten wielofunkcyjny wózek i wyprałam go bo był zasyfiony Klaudii soczkami,czekoladkami itd i powiem Wam-jak nowy 🙂 leży sobie jego obicie w pokoju obok żeby się do porodu w piwnicy nie zakurzył spowrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
emi-rose napisał(a):


Jak tam wasza wyprawka|? Ja mam już wsio prócz szlafroku do szpitala 🙃


wczoraj również zakończyłam wyprawkę i też został mi tylko szlaferinio 😁


matyldo to ja nie mam nic naszykowane 😁 ale chyba zacznę jak dojdę do 30tyg 🙂
siusiu też wstaję w nocy ale zawsze chyba tak było 🙂
zaraz spróbuję dodać zdjęcia może uda mi się tak jak wam że od razu się tu pokażą 🙂 bo też mam fotkę mojej/znaczy się młodego szafy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie buziaczki w brzuszki na dzien dobry 🙂Kasia nie ma opcji zeby mogli Cie wyrejestrowac w ciazy to sie tak samo liczy jak kobieta ktora pracuje i jak jest juz na silach to mowisz im ze juz moga szukac pracy i tyle..tylko musisz sie odhaczac bo przepadnie ubezpieczenie...co do rozstepow to ja narazie nic nowego nie zauwazylam tylko te 5 co mam po mojej corci..na piersiach tez mam pare ale to raczej z ciezkosci biustu...Emi szafy fajne zdolny facet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Witajcie buziaczki w brzuszki na dzien dobry 🙂Kasia nie ma opcji zeby mogli Cie wyrejestrowac w ciazy to sie tak samo liczy jak kobieta ktora pracuje i jak jest juz na silach to mowisz im ze juz moga szukac pracy i tyle..tylko musisz sie odhaczac bo przepadnie ubezpieczenie...co do rozstepow to ja narazie nic nowego nie zauwazylam tylko te 5 co mam po mojej corci..na piersiach tez mam pare ale to raczej z ciezkosci biustu...Emi szafy fajne zdolny facet 🙂


Aneta to jeszcze zapytam sie lekarza co do tego zaswiadczenia, pojade wczesniej na wizyte i moze sie wepchne w kolejke. Zalezy ktroa z poloznych tam bedzie a jest jedna taka nie mila ze nawet jakby ludzi duzo nie bylo to ona nie pozwoli sie wepchnac. Mam nadzieje ze jej nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanko do tych ktore dodają tu zdjęcia, załadowałam i teraz wola o adres email, już ostatnio podawałam i jak podaje ten sam to mi mowi że ten już jest zajęty....więc jak to obejść?
bo nie chce mnie przepuścić do załadowanych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
mam pytanko do tych ktore dodają tu zdjęcia, załadowałam i teraz wola o adres email, już ostatnio podawałam i jak podaje ten sam to mi mowi że ten już jest zajęty....więc jak to obejść?
bo nie chce mnie przepuścić do załadowanych zdjęć


nie wiem wy to macie ciagle jakies problemy z image ja bez problemu sie loguje i tam dodaje zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
mam pytanko do tych ktore dodają tu zdjęcia, załadowałam i teraz wola o adres email, już ostatnio podawałam i jak podaje ten sam to mi mowi że ten już jest zajęty....więc jak to obejść?
bo nie chce mnie przepuścić do załadowanych zdjęć


No własnie to takie chore jest, musisz teraz dac ze zapomniałaś hasła, na email przyjdzie ci link i w tedy musisz dopiero wpisac haslo no i mozna sie juz logować 🙂 w prawym górnym rogu bedzie okienko zaloguj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra kolejna próba,
a powiedzcie mi bo któras o tym już pisała co o tym żelu sądzicie? http://www.dianatal.eu/poland/why-dianatal-obstetric-gel.html
dziś idę do gina to chcę sie go o to spytać. ile to w ogóle kosztuje? któraś się orientuje? no i czy któraś już to przetestowała przy poprzednim porodzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
eh...no i dupa...chciałam wam się nowymi mebelkami pochwalic ale jakaś analfabetka ze mnie 😁 😁 i nie pójdzie 😉


Jak zaladujesz zdjecie to kopiujesz link Kod Forum? kopiuje sie go calego i wkleja na brzuszek.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/zdjcie0093o.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3500/zdjcie0093o.jpg[/IMG][/URL]

Piesio na wydanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
hej
Ja niedawno wstalam teraz jem sniadanko. Wlasnie moj zadzwonil i mowi ze dostalam list polecony z urzedu pracy i mam sie stawic u nich 30 marca miedzy 11 a 13 i nie wiem co zrobic bo ja na 11.15 mam wizyte u lekarza i zanim ja tam wejde to troche minie czasu poza ym maja dla mnie z urzedu oferte pracy za granica i slyszalam ze jak sie odmowi to oni wyrejestrowuja na 3 mies wiec bylabym bez ubezpieczenia co ja mam zrobic?


W ciazy cie nigdzie nie posla ani nie wyrejestruja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
hej
Ja niedawno wstalam teraz jem sniadanko. Wlasnie moj zadzwonil i mowi ze dostalam list polecony z urzedu pracy i mam sie stawic u nich 30 marca miedzy 11 a 13 i nie wiem co zrobic bo ja na 11.15 mam wizyte u lekarza i zanim ja tam wejde to troche minie czasu poza ym maja dla mnie z urzedu oferte pracy za granica i slyszalam ze jak sie odmowi to oni wyrejestrowuja na 3 mies wiec bylabym bez ubezpieczenia co ja mam zrobic?


W ciazy cie nigdzie nie posla ani nie wyrejestruja 😉


To dobrze troche mi ulzylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...