Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
no wlasnie Kozinka zeby chociaz ktos Cie zbadal to bedziesz wiedziala co sie dzieje...

ja nie wiem czy ona wogóle będzie i czy sprawdzi... bo ona czasem po godzinach siedzi w ośrodku,dzisiaj napewno była od rana,więc po południu pewnie jej nie będzie,a nawet jakby była to nie wiem,czy mnie zbada,bo z tego co słyszałam,to położna zbadać zbada ale nie słyszałam,żeby tutaj w ośrodku u nas badała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Anett napisał(a):
no wlasnie Kozinka zeby chociaz ktos Cie zbadal to bedziesz wiedziala co sie dzieje...

ja nie wiem czy ona wogóle będzie i czy sprawdzi... bo ona czasem po godzinach siedzi w ośrodku,dzisiaj napewno była od rana,więc po południu pewnie jej nie będzie,a nawet jakby była to nie wiem,czy mnie zbada,bo z tego co słyszałam,to położna zbadać zbada ale nie słyszałam,żeby tutaj w ośrodku u nas badała 🥴


Kurcze szkoda, lepiej jedenak by było gdzybyś to sprawdzila zawsze to spkojniejsza bedzsiesz, bo gdybac to sobie można 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
Anett napisał(a):
no wlasnie Kozinka zeby chociaz ktos Cie zbadal to bedziesz wiedziala co sie dzieje...

ja nie wiem czy ona wogóle będzie i czy sprawdzi... bo ona czasem po godzinach siedzi w ośrodku,dzisiaj napewno była od rana,więc po południu pewnie jej nie będzie,a nawet jakby była to nie wiem,czy mnie zbada,bo z tego co słyszałam,to położna zbadać zbada ale nie słyszałam,żeby tutaj w ośrodku u nas badała 🥴


Kurcze szkoda, lepiej jedenak by było gdzybyś to sprawdzila zawsze to spkojniejsza bedzsiesz, bo gdybac to sobie można 🤢

nie no jak pojadę to tam wpadnę,nie zaszkodzi,a nóż ją złapię,tylko że mi się wydaje,że ona mnie może nie zbadać,bo połozna wszędzie ma taki sam fach,ale jednak jeżdże do poradni na wsi i tam jest wszystko inaczej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od lekarza 😁 klusek waży 2,5 kg lekarz zbadał a drugi zrobił usg bo mój musiał lecieć na zabieg bo jakas kobieta odchodziła na drugi świat! usg wyszło według ostatniej miesiączki czyli skończyłam 34 tydzień i termin się mu wyświetlił na 21 maja 🤔 🤨poza tym jeśliby wody odchodziły skurcze częstsze niz co 5 min i jakby mały dawał mocniej znać o sobie to spotkamy się wczesniej a jak nie to za dwa tygodnie wizyta 😁 za 2 tygodnie zrobi mi paciorkowca a ja musze zrobić WR, HBs i mocz 🙂 wyniki powiedział ,że mam bardzo ładne - zdrowa mama zdrowa dzidzia hiihihih 🙂

aaa na ktg ruchy płodu/skurcze sięgały nawet 83 już się wystraszyłąm ,że zaczne rodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia to super 🙂
ja w pierwszej ciąży miałam regularne ktg od 26 tygodnia,z czym,że żadnych skurczy nie czułam,coś tam wychodziło,że jest,ale były takie,że się ich nie czuło,więc zastanawiam się co mi wyjdzie teraz w takiej sytuacji,kiedy mam skurcz i muszę się ściany trzymać żeby ustać 😮 albo pewnie będzie moje pechowe szczęście jak zawsze,że akurat wtedy na ktg wszystko się uspokoi i nic nie wykaże,lekarz powie,że panikuje,a jak wróce do domu to znowu się zacznie,zawsze tak mam ze wszystkim jak boli,że u lekarza wszystko ok a po wyjściu powrót bóli...najczęściej przed wizytą u dentysty tak mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja nie wiem kiedy Wy to piszecie - nie daję rady wszystkiego czytać!!!

Tysiaa super że ok - ja też byłam dziś u gin - i pobrał mi już paciorkowca - ktg jeszcze w tej ciąży nie miałam hm..... może powinnam? a wr tylko 1x robiłam i w poprzedniej też .... dziwne - widzę że co lekarz to obyczaj - z resztą gdzie niby i jak miałabym WR złapać 🤪 hehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej
ja nie wiem kiedy Wy to piszecie - nie daję rady wszystkiego czytać!!!

Tysiaa super że ok - ja też byłam dziś u gin - i pobrał mi już paciorkowca - ktg jeszcze w tej ciąży nie miałam hm..... może powinnam? a wr tylko 1x robiłam i w poprzedniej też .... dziwne - widzę że co lekarz to obyczaj - z resztą gdzie niby i jak miałabym WR złapać 🤪 hehee


ja WR nie miałam ani razy w ciązy robionego a powinnam na początku i na końcu ciązy ale zrobie tylko teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalne ci rodzice sa popierdoleni... 😞
We wtorek przyszla dziewczynka i jakies dziwne zmiany miala na klatce i piersi.. no to pow. ze we wtorek po poludniu sprawdza u ;ekarza co to??
Dzis przyszla do zlobka, bow czoraj do lekarza nie raczyli pojsc...
Po poludniu zadzwonili i co??? Kurwa półpasiec...chorego dzeciaka ci rpzyprowadza, a te dzieci co ospy nigdy nie mialy zaraz sie pochoruja... 😞(
akle tata sprzedal info, ze to na peno nie zakazne, bo temperatury nie ma mala... normalnie nowa teoria... 😞(
Dobrze, ze juz przechodzilam ospe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia supcio ze wszystko oki to tylko 200gram roznicy miedzy naszymi kluskami 😁
ja wrocilam z manufaktury corka mnie wyciagnela bo spodnie chciala cwaniara ale przy okazji poszlysmy na obiadek do restauracji 🙂
kupilam tez Oliwkowi skarpetunie malenkie 🙂
dobrze ze wyszlam z domu chociaz troszke powietrza sie powdychalo 🙂
a jutro na poczte zwolnienie wyslac do firmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po zakupach, bylam w realu ale nic tam ciekawego dla Malucha nie kupilam..... jedynie co to skarpetusie i dla mnie 2 koszule nocne do szpitala i proszek dzidzius i plun do plukania z dzidziusia ...
jesli chodzi o te pierdolki typu nozyczki do paznokci , waciki do uszu to kupie raczej na allegro bo tam w realu drogo bylo jak nie wiem :/
Teraz z Mężulem zamowilismy pizze 😜 😜 a na te lody grycana i mc flurry robicie mi juz taka ochote ze jutro musze takie zjesc 🙂
Ja mam ktg 23go przy wizycie- to bedzie pierwsze ktg.

Tysiu Twój mały fajnie waży nie jest za duży 🙂 mysle ze gora z 3kg bedzie ważył 🙂

Kozinka lepiej sprawdz jak ze zdrowkiem zeby dzidzia nie pchała sie za szybko 😉

Sandra to co piszesz to jest chore - a raczej niektórzy rodzice.... ostatnio czytałam gdzieś, czy to mowili w tv nie pamietam, ale rodzice nie poszli z chorym na ospe dzieckiem do lekarza i dziecko zmarło 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Ja juz po zakupach, bylam w realu ale nic tam ciekawego dla Malucha nie kupilam..... jedynie co to skarpetusie i dla mnie 2 koszule nocne do szpitala i proszek dzidzius i plun do plukania z dzidziusia ...
jesli chodzi o te pierdolki typu nozyczki do paznokci , waciki do uszu to kupie raczej na allegro bo tam w realu drogo bylo jak nie wiem :/
Teraz z Mężulem zamowilismy pizze 😜 😜 a na te lody grycana i mc flurry robicie mi juz taka ochote ze jutro musze takie zjesc 🙂
Ja mam ktg 23go przy wizycie- to bedzie pierwsze ktg.

Tysiu Twój mały fajnie waży nie jest za duży 🙂 mysle ze gora z 3kg bedzie ważył 🙂

Kozinka lepiej sprawdz jak ze zdrowkiem zeby dzidzia nie pchała sie za szybko 😉

Sandra to co piszesz to jest chore - a raczej niektórzy rodzice.... ostatnio czytałam gdzieś, czy to mowili w tv nie pamietam, ale rodzice nie poszli z chorym na ospe dzieckiem do lekarza i dziecko zmarło 😲


lekarz powiedział ,że w granicach 3600 będzie miał także jestem spokojna ,że raczej naturalnie urodze w tydzień 300 gram przybrał teraz a na usg termin był dopiero na 21 maj więc tak jakbym była dopiero w 34 tygodniu a wage z 36 ma wiec źle nie jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...