Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie chce znieczulenia przy porodzie, bo słysząłam że moze to zatrzymać akcje porodową, kiedys nie było znieczuleń laski dawały rade wiec i ja dam 🙂

Ale bym zjadła loda, a wszystkie sklepy zamkniete 🤢

Mały mnie tak naparza że wszystko mnie boli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
ja tam nie chce zadnych znieczulen ... jakos wytrzymam 🙂 moja córcia tez sie prostuje i wyciaga troche boli ale wole jak sie rusza bo jak nie czuje jej przez chwile to panikuje 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda zrobiła się cudowna po tych upałach, pada letni deszczyk, wcześniej pogrzmiewało 🙂 Od razu mniej puchnę 🙂

Ja też mam obawy przed porodem naturalnym, ale chcę bardzo rodzic naturalnie, bo zależy mi by mąż był przy porodzie a gdy jest cesarka to nie ma takiej możliwości no i chcę szybko do siebie dojść. W każdym bądź razie co ma być to będzie najważniejsze by Hania zdrowa była 🙂

Czyli ja w sobotę kończę 33 tydzień ? dobrze rozumie te wyliczenia? Bo już mam kołowrotek z tymi tygodniami 🤔 Ostatni okres był 17 września a termin porodu na 23 czerwca, no mi wychodzi że kończę 33 tydzień 🤔

Czas na kolację 🙂
spokojnej nocki życzę i mam nadzieję że do poniedziałku tryliona stron nie naskrobiecie, bo dopiero wtedy będą mogła was tu odwiedzić. Jadę z mężowatym do jego rodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kumpela z dąbrowy górniczej rodzila we wrzesniu i tak sie stalo ze pozniej jak ja zapytalam jak poszlo to mowila zdenerwowanie ze nie chce o tym gadac...dopiero po miesiacu powiedziala ze miala cesarskie bo rodzila 2 dni a jak sie okazalo miala za waski przewod rodny i maly nie mogl wyjsc ..i byla zalamana tym ze nawet nie jest wstanie dziecka urodzic normalnie miala depresje ..ale cc wspomina ok po 4 dniach to juz chodzila i wszystko przy dziecku robila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Nenia: tak kończysz 33 tydz. 🙂

Ja sie zastanawiam czy jechac do wrocławia w niedziele, bo teściowa jedzie do rodzinki i nas namawia ale to 150 km w jedna strone od nas i nie wiem czy jechac czy lepiej se odpuscić??? 😮


Z torbą można jechać tylko zorientuj się jakie szpitale po drodze są 😉 . A tak szczerze to ja bym nie ryzykowała, tym bardziej że masz już bóle. Wszystko zależy od Twojego samopoczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Nenia: tak kończysz 33 tydz. 🙂

Ja sie zastanawiam czy jechac do wrocławia w niedziele, bo teściowa jedzie do rodzinki i nas namawia ale to 150 km w jedna strone od nas i nie wiem czy jechac czy lepiej se odpuscić??? 😮


Z torbą można jechać tylko zorientuj się jakie szpitale po drodze są 😉 . A tak szczerze to ja bym nie ryzykowała, tym bardziej że masz już bóle. Wszystko zależy od Twojego samopoczucia 🙂


No własnie nie wiem bo z jednej strony to pewnie mój ostatni wypad by był na jakis czas napewno bo po porodzie tez sie raczej nigdize nie rusze, a zdrugiej strony boje sie ze mnie wytelepie i jeszcze cos sie ruszy 🤢 a w sumie to do tego 38 tyg. to chciałabym dotrwać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka ja nie myślę o porodzie co ma być to będzie nie słucham też tych strasznych opowieści ani nie zamierzam ogladac porodu na you tube, wierzę że dam radę, trzeba myśleć pozytywnie 🙂

Moi rodzice są nad morzem i tak sie nie mogę doczekac już rybki że szok, że dziś śniło mi się że jadłam taką pyszną rybkę, sprawdziłam w senniku a tam pisze: jeść rybę- lekki poród 😁 😁 😁 😁 😁 http://www.sennik.biz/sennik-ryba/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Emi ale z drugiej strony ciąże masz donoszoną więc nie ma czym się przejmować i mały taki duży jest więc ze spokojem o poród się nie bój 😜 gorzej z Twoim samopoczuciem 😜


Tylko że z drugiej strony wiesz jak to z ta waga na USG 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
my też będziemy niedługo zamawiać 😜 jaki chcecie kolor?


chciałam to http://allegro.pl/modne-lozeczko-turystyczne-kojec-od-kidsplay-i2299386357.html
brązowe ze słonikiem, żaden inny sprzedawca nie ma modelu tego łóżeczka 😞 a jest ono w atrakcyjnej cenie i duzo ma 🙂, napisałam do niego czy bedzie miał jeszcze brązowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...