Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mi nie bedzie brakowało za to nie moge sie doczekac jak mu wycaluje każdą jedną fałdkę i stopki i pupa taka delikatna 🤪 🤪pamietam jak corcia byla taka malusia i calowalam jej stopki to pozniej do 7go roku zycia wystawiala do całowania i mowiła całuj i wąchaj 🤪 ale mialam z niej ubaw 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a mi nie bedzie brakowało za to nie moge sie doczekac jak mu wycaluje każdą jedną fałdkę i stopki i pupa taka delikatna 🤪 🤪pamietam jak corcia byla taka malusia i calowalam jej stopki to pozniej do 7go roku zycia wystawiala do całowania i mowiła całuj i wąchaj 🤪 ale mialam z niej ubaw 🤪




😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też tego nie będzie brakowało bo bolesne to już jest a poza tym tak jak wam pisałam on chyba w ciągu dnia już w ogóle nie śpi i nie ma zamiaru spać 😁 😁 😁 a górki też są tylko też jak chce je uchwycić na fotce to znikają 🙂
a z całowaniem każdej części ciała to chyba normalne 🙂 każda mamcia to robi i każda nie może się już tego doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też w 2paku 🙂
z naszego auta niestety nic nie będzie 😞 trzeba go wykasować,bo jakiekolwiek naprawy przewyższą nam ceną to jakbyśmy kupili inne takie tyle,że całe i dobre,a wiele rzeczy w naszym wychodzi przy próbach naprawy 😞 a nie udało się nam sprowadzić z zagranicy takiego jak nasze z takimi samymi danymi technicznymi ewentualnie rozbitego,ale kasę przynajmniej odzyskaliśmy 🙂
kumpel w nocy takim samym jak nasze kulał się przez pół wsi 😮 brawura młodych kierowców-szpanerów jest poniżej normy 😞 😮 i po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój tez tak sie wypina najwięcej wieczorem 😁 😁 😁 😁

Aniu szkoda z tym autem, ale nie martw sie napewno cos wykombinujecie 🙂

Ja zjadłam obiadzik i ide pakowac w koncu ta torbe do szpitala bo juz najwyzszy czas ale nie chce mi sie ze hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kurde Ania, szkoda auta, myslałam, że się uda, ale wierze, że na pewno coś rozkminicie 🙂

Ja pożyczyłam od mamy gofrownice i bedą gofry dziśśśś z dżemem truskawkowym i brzoskwiniowym lub ze śnieżką i brzoskwiniami 🙂
ale mam chętkę 🙂


Idź ty niedobroto smaka narobiłaś!!! ciekawe czy by wyszły w tosterze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...