Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem 🙂
wymieniłam ta zasraną deske do prasowania 😁 😁 jeszcze kupiliśmy odkurzacz ale juz sprawdzilismy odrazu czy wszystko w nim jest 😁 😁

myślałam ,że tylko mi spać sie chce - nie jestem sama 🤪
zrobiłam sobie kawę żeby sie troszkę obudzic 🙂
ładna dzisiaj pogoda 🙂 typowo wiosenna 🙂

dzisiaj jedziemy poklucze z mieszkania 🙂 już nie mogę się doczekać 🙂
no i się zacznie malowanko i kupowanie mebli 🙂
tylko,że nie wiem czy będe miała czas tu zaglądać 😞 😞 😞 😞 😞
będę się bardzo starała , ale nie wiem czy mi się uda 🤔 🤔 🤔
no i pierwsze co to polecę ,żeby mi założyli internet 🤪 🤪 🤪 🤪
jeszcze mam w telefonie takze nie jest źle 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna no to czeka Cie kupa roboty. My odbieramy klucze pod koniec miesiaca, ale juz w tym tygodniu tez jedziemy meble zamawiac, bo czasem trzeba czekac 6 tyg. To sie bedzie dzialo 🤪 🤪 Dawaj nam koniecznie znac o postepach zchodzacych w mieszkanku 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada fajnie ze wrocilas mam nadzieje ze jestes wypoczęta 🙂
no będę się starała pisać ale nie wiem czy bede miala na to czas 🙂
dla moich kochanych brzuszków postaram się coś naskrobać 🙂
Tysia jak to dobrze ze remont masz za sobą 🙂 zazdroszczę Ci 🙂
My nie będziemy musieli wszystkiego robić. Łazienka jest cała zrobiona ,
są położone panele , zostaje pomalować ściany, polozyc kafelki w kuchni na ścianie tam gdzie będzie piec,
no i zamontować lampy , karnisze i w sumie to wszystko , wnieść meble i mieszkać 🙂
niby mało roboty ale jednak czasu to troszkę zajmie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak nie o jedzeniu to o remontach 🙂 My remont mieszkania we wrzesniu robilismy wiec mamy z glowy 🙂
Tez sobie kawe zrobilam i tak siedze i popijam 🙂 Planuje dzis sie do lumpka wybrac i nie wiem czy dam rade sie powstrzymac jesli zobacze jakies slodkie ciuszki dla malucha. Moje postanowienie ze zaczne kupowac po polowkowym by nie zapeszyc. Chyba zaczne rodzicom mowic zeby pomalu cos odkladali jak znajda 🙂 🙃 🙃 Wiekszosc rzeczy to mam dostac od cioci jej mala ma 5 mies wiec juz mi odklada te maluskie ciuszki 🙂 Co do wozka i lozeczka juz pomalu sie rozgladam 🙂 narazie tylko przegladam str w necie. 😁 😆 😲 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Midorada fajnie ze wrocilas mam nadzieje ze jestes wypoczęta 🙂
no będę się starała pisać ale nie wiem czy bede miala na to czas 🙂
dla moich kochanych brzuszków postaram się coś naskrobać 🙂
Tysia jak to dobrze ze remont masz za sobą 🙂 zazdroszczę Ci 🙂
My nie będziemy musieli wszystkiego robić. Łazienka jest cała zrobiona ,
są położone panele , zostaje pomalować ściany, polozyc kafelki w kuchni na ścianie tam gdzie będzie piec,
no i zamontować lampy , karnisze i w sumie to wszystko , wnieść meble i mieszkać 🙂
niby mało roboty ale jednak czasu to troszkę zajmie 🤔


no karnisz to nam jutro przyjdzie wieszać 😁 musiałam rure z metra zamówić bo mam za duże okno :O hahaha

no to ściany szybko pykniecie i będziecie cieszyc sie mieszkankiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Jak nie o jedzeniu to o remontach 🙂 My remont mieszkania we wrzesniu robilismy wiec mamy z glowy 🙂
Tez sobie kawe zrobilam i tak siedze i popijam 🙂 Planuje dzis sie do lumpka wybrac i nie wiem czy dam rade sie powstrzymac jesli zobacze jakies slodkie ciuszki dla malucha. Moje postanowienie ze zaczne kupowac po polowkowym by nie zapeszyc. Chyba zaczne rodzicom mowic zeby pomalu cos odkladali jak znajda 🙂 🙃 🙃 Wiekszosc rzeczy to mam dostac od cioci jej mala ma 5 mies wiec juz mi odklada te maluskie ciuszki 🙂 Co do wozka i lozeczka juz pomalu sie rozgladam 🙂 narazie tylko przegladam str w necie. 😁 😆 😲 🙃 🙃


ja łozeczko klups albo takie fajne z kubusiem puchatkiem na allegro znalazłam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja łozeczko klups albo takie fajne z kubusiem puchatkiem na allegro znalazłam ;D


Ja lozeczko prawdopodobnie dostane wiec o nim na koncu sie pomysli. Ale wozek bedzie trzeba kupic. Chce jakies lekkie i stabilne ale sama nie wiem jakie jest taki wybor ze sie gubie w tych firmach 🙂 Bo jak fajne to drogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
ja łozeczko klups albo takie fajne z kubusiem puchatkiem na allegro znalazłam ;D


Ja lozeczko prawdopodobnie dostane wiec o nim na koncu sie pomysli. Ale wozek bedzie trzeba kupic. Chce jakies lekkie i stabilne ale sama nie wiem jakie jest taki wybor ze sie gubie w tych firmach 🙂 Bo jak fajne to drogie


wózek mam po siorze bo jej mała ma 11 miesiecy i juz jezdzi w spacerówce ;p a ja mam po niej 3 funkcyjny wózek, łózeczko też mamy złożone w piwnicy trzeba je odnowić ale postanowilismy kupić nowe wkońcu pierwsza dzidzia zasługuje na to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez chce lozeczko z przewijakiem 🙂 ciagle sie zastanawiam nad wozkiem bo ja niska jestem ( 155cm) i najlepiej jakby wozek nie byl za wysoki bo jak karzel bede wygladac i nie wygodnie bedzie sie wkladac malucha.

Co do zgagi tez mnie troche zaczyna palic a na obiad ziemniaki smazone i jajko sadzone ech. Inaczej mowiac szybki obiad z niczego 🙂 Moj ma makaron z sosem miesnym i mielonego 🙂 chce ktoras ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
O rany objadlam sie obiadem i zagryzlam kiepbacha wedzona i teraz pali mnei zgaga i mniemdli potwornie, dziecko mi spac nie daje
ech, 🤢 🤢 🤢 🤢


mnie tak wczoraj mdliło ,że masakra.. Ty chociaż wiesz po czy,m a ja nie ale wiem jedno ,że czeka na mnie ogromna paczka chipsów solonych lays appetite 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Tez chce lozeczko z przewijakiem 🙂 ciagle sie zastanawiam nad wozkiem bo ja niska jestem ( 155cm) i najlepiej jakby wozek nie byl za wysoki bo jak karzel bede wygladac i nie wygodnie bedzie sie wkladac malucha.

Co do zgagi tez mnie troche zaczyna palic a na obiad ziemniaki smazone i jajko sadzone ech. Inaczej mowiac szybki obiad z niczego 🙂 Moj ma makaron z sosem miesnym i mielonego 🙂 chce ktoras ?


ja mam dzisiaj sos pomidorowy z mielonym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
a ja pomidorowa i tyle 😜
no i robię to ciasto kiwi z przepisu czarnej 🙂


Ja za ciasta sie nie biore zawsze schrzanie wiec jak mamy miec jakies ciasto to moj piecze 🙂 Zreszta ja od kad jestem w ciazy zadne pieczenie i gotowanie mi nie wychodzi. Przewaznie przesole, przepieprze lub inaczej schrzanie :P
Wiec sobie mowie Kaska wez sie w garsc a wychodzi ze mnie len straszny (o chociaz ostatnio widze mala poprawe u siebie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dziś pomidorowa 😉 a ciasto z kiwi robiłam w święta i niestety nie wyszło mi bo dałam inaczej kiwi, miało byc rozłożone na biszkopcie i przykryte masą kiślową a ja dałam między masę kiślową i piankę i galaretka w piance się nie ścięła 🤢 i się wszystko rozlewało 🤢 bo głupia nie pomyślałam że przecież kiwi się nie zalewa galaretką bo się nie zetnie....

Chyba idę się zdrzemnąc bo strasznie senny dziś dzień a córcia śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie muszę nic kupowac i mam problem z głowy 🙃 🙃 🙃

tzn na dzień dzisiejszy to na pewno coś tam Małej kupię ale nie bedzie tego dużo bo mam wszystko po Patrycji 😉 Nawet łóżeczka mam dwa hehe 😜 no może wózek ale chyba bliźniaka bo jak to na spacerze pchac dwa wózki 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...