Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

midorada napisał(a):
A co to sa lapki niedrapki????? 🤪

Coś takiego
http://allegro.pl/niedrapki-rekawiczki-lapki-niemowlece-6-kolorow-i2013085297.html
zakładasz żeby dziecko się nie podrapało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midorada napisał(a):
A kaftanik, to taka bluzeczka - tak? 😮Guziki ma chyba na plecach?

Kaftanik http://allegro.pl/arpi-bluzeczka-kaftanik-welur-rozm-62-kolory-i2039174074.html
Koszulka pod kaftanik http://allegro.pl/koszulka-na-napke-kaftanik-62-kolory-super-jakosc-i2031994473.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
hahahaha 😁

niunia co do chodzenia moja siostrzenica 31 stycznia skonczy roczek a własnie od piątku sama drepta 😁

no to brawo!!!!!! 🙃 🙃
Ja mojej nie popędzam, wszystko w swoim czasie, ona też kiedyś załapie o co chodzi, jak na razie to ciągle jest w rozkroku z przyzwyczajenia i na siłę jej nóg prostowac nie bede 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
ja mam zamiar kupić jedynie kosmetyki dla dzidziusia i łóżko dla malej i pościele,bo niestety łóżeczko będzie musiała odstąpić 😁

A co jeśli dzidziuś okaże się chłopcem???? 🙃 🙃
ja też za dużo nie muszę kupowac, kosmetyki, pościel do łóżeczka i w sumie chyba to wszystko! No i jakiś porządn kymplet bielizny co by w szpitalu na wyjście ładnie wyglądała 🙃 🙃

ja mam wszystko (prócz sukienek) raczej uniwersalne,bo mam po siostrze i jej kuzynie więc mieszanka ubrań damsko-męskich 😁 😁 poza tym wszystko co kupowałam ja jest w kolorach które mogą być dla obu płci bo wiedziałam,że będzie drugi a może i trzeci dzidziuś więc liczyłam się z tym,że może z tego skorzystać kolejna dziewczynka lub chłopczyk 🙂 🙂 🙂
a niunia moja to torpeda i się obawiam czy mi tych oczu starczy na dwójkę 😁 😁

No widzisz a ja w sumie nie kupowałam dużo ubranek, bardzo dużo dostałam i praktycznie wszystko z różowym akcentem!! Więc się cieszę że bedzie córcia bo tak to musiałabym jeszcze ubranka kupowac 😉
No a co do torpedy to właśnie Ci zazdroszczę bo Twojej już euforia z chodzeniem troszkę już przejdzie i bedziesz miec tr 😉ochę spokoju a moja Mała dopiero bedzie zaczynac a ja dobrze wie
m co to oznacza bo pamiętam jak moje siostry były małe 😮 nie wiem jak dam radę 😮

taaaaa łatwo Ci mówić,bo jej nie widziałaś w akcji,ja się zastanawiam czy ona adhd czasem nie ma 😁 😁 myślisz że ona na pół minuty siądzie? taa...na parapecie albo stole 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midorada napisał(a):
Widzialam kiedys te lapki niedrapki na zdjeciach u znajomych i zastanawialam sie po cholere zalozyli dziecku rekawiczki w srodku lata 😁 😁

Ha ha ha no tak jak człowiek nigdy nie miał do czynienia to skąd ma wiedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
midorada napisał(a):
A kaftanik, to taka bluzeczka - tak? 😮Guziki ma chyba na plecach?

Kaftanik http://allegro.pl/arpi-bluzeczka-kaftanik-welur-rozm-62-kolory-i2039174074.html
Koszulka pod kaftanik http://allegro.pl/koszulka-na-napke-kaftanik-62-kolory-super-jakosc-i2031994473.html


Juz jestem przerazona... 🥴 Czym mnie jeszcze zaskoczycie laski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozinka no moja jeszcze parę minut siądzie i się czymś zabawi ale ten czas się ciągle skraca, raz jest tu, za chwilę gdzie indziej.... To pełzanie tak jej się spodobało że teraz ciągle chce żeby ją na ziemi kłaśc!!!!! 🙃 🙃 🙃 no i pilnowac..... już tyle razy palce przytrzasła na meblach bo uwielbia szuflady i ich zawartośc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midorada napisał(a):
niunia99 napisał(a):
midorada napisał(a):
A kaftanik, to taka bluzeczka - tak? 😮Guziki ma chyba na plecach?

Kaftanik http://allegro.pl/arpi-bluzeczka-kaftanik-welur-rozm-62-kolory-i2039174074.html
Koszulka pod kaftanik http://allegro.pl/koszulka-na-napke-kaftanik-62-kolory-super-jakosc-i2031994473.html


Juz jestem przerazona... 🥴 Czym mnie jeszcze zaskoczycie laski?

Już niczym, to zdaje się było najgorsze, teraz same przyjemności 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja lecę pod prysznic, Patrycja w końcu zasnęła więc mam spokój totalny bo i męża nie ma więc całe łoże dziś dla mnie 😉 mam nadzieję że się drapac nie bedzie znów bo to jakiś koszmar w nocy jest..... w dzień się nie drapie a w nocy ją bierze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam sie czy u mnie sa te kaftaniki i podkoszulki, bo z reszta to chyba nie bedzie problemu. Kupilam dzis 6 par spiochow i taka bluzeczke z galotkami na lato, ale kaftanikow nie widzialam 🥴 Pieluchy tetrowe sa i rozki tez, ale jeszcze ich nie kupilam. Czapeczki tez nie mam 🥴 Dobrze, ze jeszcze troche czasu zostalo... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Dobra ja lecę pod prysznic, Patrycja w końcu zasnęła więc mam spokój totalny bo i męża nie ma więc całe łoże dziś dla mnie 😉 mam nadzieję że się drapac nie bedzie znów bo to jakiś koszmar w nocy jest..... w dzień się nie drapie a w nocy ją bierze 😮


No tak, w Pol juz po 23, u mnie 22, ale tez juz sie powoli zbieram. Synek znow kopie, pewnie tez chce spac 😉 😉 😉
Trzymajcie sie mamusie. Do jutra. Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Nenia napisał(a):
wieczorem od jakiegoś czasu nachodzi mnie ochota na frytki, ale o tej porze to niewskazane bo za bardzo w biodra pójdzie 🙂
Czego nikt na początku nie ostrzegł że w miarę zaawansowania ciąży mama robi się coraz bardziej żarłoczna...
dobranoc mamuśki 😘

Mamusia żarłoczna się robi jak karmi piersią!!! Wtedy jest apogeum i armagiedon z figurą po ciąży bo jak tu schudnąc 😁 😁


to można być jeszcze bardziej żarłocznym ? 😮

ehhhh

teraz to idę spać a frytki zostawię sobie być może na rano, choć nie wiem na co będę miała ochotę gdy się obudzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nenia napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Nenia napisał(a):
wieczorem od jakiegoś czasu nachodzi mnie ochota na frytki, ale o tej porze to niewskazane bo za bardzo w biodra pójdzie 🙂
Czego nikt na początku nie ostrzegł że w miarę zaawansowania ciąży mama robi się coraz bardziej żarłoczna...
dobranoc mamuśki 😘

Mamusia żarłoczna się robi jak karmi piersią!!! Wtedy jest apogeum i armagiedon z figurą po ciąży bo jak tu schudnąc 😁 😁


to można być jeszcze bardziej żarłocznym ? 😮

ojjj można można, sama byłam zdziwiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada na pewno znajdziesz a jeszcze dużo czasu więc bez obaw 😉 no u nas już po 23, ja spadywuję bo muszę się coś przespac gdyby się Mała znów w nocy budziła. Wczoraj miałam pobudkę o 2 😮 a zawsze mi całą noc przesypiała 😮

Ja też się żegnam brzuszki!!! Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niedrapki polecam,zajmują tyle miejsca co skarpeteczki a mogą się przydatne okazać,bo nie wiem jak w innych szpitalach ale tam gdzie rodziłam nie obcinają paznokci i zalecają zrobić to dopiero po powrocie do domu 😉 nie wiem czemu,ale słyszałam,że dlatego,że jakby się dziecku za dużo przycięło lub zraniło to,żeby nie złapało jakiejś bakterii w szpitalu 🙂 nie wiem czy to akurat ten właściwy powód ale ja akurat niedrapki miałam i używałam,bo Klaudia miała super długie paznokietki,co prawda papierki które same się łamały ale była w stanie podrapać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha mojej puściłam muzykę i kręci się ze śmiechem z prędkością światła co chwilę ląduje na ziemi ale to nic 😁 wstaje i jedzie dalej 😁 czasem się jej ciężko podnieść bo jej wiruje wszystko,ale co tam,na razie robi tak jakieś 20 minut już 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
haha mojej puściłam muzykę i kręci się ze śmiechem z prędkością światła co chwilę ląduje na ziemi ale to nic 😁 wstaje i jedzie dalej 😁 czasem się jej ciężko podnieść bo jej wiruje wszystko,ale co tam,na razie robi tak jakieś 20 minut już 😁 😁

Dobra jest 😁
moja teraz po łazience buszuje, dorwała się do jednej szafki i chciała kosmetyki wyciagac..... zdążyłam na czas ja zabrac 😉 i wedruje co chwila zmiana kierunku raz kuchnia raz łazienka korytarz pokój i tak w kółko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
haha mojej puściłam muzykę i kręci się ze śmiechem z prędkością światła co chwilę ląduje na ziemi ale to nic 😁 wstaje i jedzie dalej 😁 czasem się jej ciężko podnieść bo jej wiruje wszystko,ale co tam,na razie robi tak jakieś 20 minut już 😁 😁

Dobra jest 😁
moja teraz po łazience buszuje, dorwała się do jednej szafki i chciała kosmetyki wyciagac..... zdążyłam na czas ja zabrac 😉 i wedruje co chwila zmiana kierunku raz kuchnia raz łazienka korytarz pokój i tak w kółko 😁

skąd ja to znam 🤪 Klaudia jak czegoś nie może dostać to sobie przysuwa krzesło i wyłazi gdzie chce,więc nawet chowanie czegoś na wysokościach nie daje pewności,że tego nie dostanie 😜 poza tym wyciągnęła sobie letni kapelusik i goni w nim a ja pękam ze śmiechu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
haha mojej puściłam muzykę i kręci się ze śmiechem z prędkością światła co chwilę ląduje na ziemi ale to nic 😁 wstaje i jedzie dalej 😁 czasem się jej ciężko podnieść bo jej wiruje wszystko,ale co tam,na razie robi tak jakieś 20 minut już 😁 😁

Dobra jest 😁
moja teraz po łazience buszuje, dorwała się do jednej szafki i chciała kosmetyki wyciagac..... zdążyłam na czas ja zabrac 😉 i wedruje co chwila zmiana kierunku raz kuchnia raz łazienka korytarz pokój i tak w kółko 😁

skąd ja to znam 🤪 Klaudia jak czegoś nie może dostać to sobie przysuwa krzesło i wyłazi gdzie chce,więc nawet chowanie czegoś na wysokościach nie daje pewności,że tego nie dostanie 😜 poza tym wyciągnęła sobie letni kapelusik i goni w nim a ja pękam ze śmiechu 😁


pstryknij jej fotke w tym kapelusiku 🙂 🙂 🙂 Chce zobaczyc szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...