Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam brzusie 😘

u nas własnie od jakiejś godzinki sypie śnieg ,że nie widać nic za oknem 😁 mam nadzieje ,że trochę biało zostanie.
Dziewczyny nie dolinujcie się nie ma co musi przecież być dobrze. 😉
My czekamy dzisiaj na znajomych z Wrocławia bo wpadają na weekend 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej wrocilam z USG 4D, szczerze to bardzo malo widzielismy bo mala m,iala buzke zaraz przy lozysku 🤢 lekarz mnei nastraszyl bo na dzien dobry zapytal sie mnei czy do tej pory z dzieckiem bylo wszystko ok bo wedlug niego jest za male 😲 😲 😲 Krew mi odplynela, zamacil mi w glowie i juz sama nic nie wiem dlatego Sandra jezeli mozesz mi pomoc i powiedziec mi czy to jest cos groznego i o czym to moze swiadczyc ze sa takie roznice w obwodach. czy mam sie martwic:
BPD 46= 19tydz.+5dz
FL 32,5= 20tydz.+1dz.
AC 137,4= 19tydz.+1dz.

Roznica miedzy FL i AC jest tygodniowa, co to moze znaczyc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Abosulutnie nie masz sie czym przejmowac w rozbieznosci pomiarów przynajmniej na tym etapie rozwoju... Sa to wartosci orientacyjne, to raz...a dwa co sprzet to inny pomiar....

A nie mowil ci nic o hipotrofii? jest to zbyt maly plod co do tygodnia ciazy... ale poki co bym sie nie martwila, jeszcze za wczesnie.. i wszystko moze sie ladnie wyrownac...

Nigdy nie wyjdzie idealnie w pomiarach... tak, zeby dziecko mialo wszystkie wymiary co do tygodnia ciazy, bo tak sie nie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nie przejmuj się, mi zawsze lekarz mówi że takie różnice są normalne i nie ma się co przejmowac.... Może Sandra się wypowie doładniej bo ona się pewnie bedzie lepiej orientowała ale na moje oko nie masz żadnych powodów do zmartwień 😉

My już po obiadu, zmykamy później do sąsiadki na herbatkę 😉

wiecie co a ja jutro mam księdza 🥴 🥴 już się nie mogę doczekac 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra wielkie dzieki za odpowiedz! Kamien spadl mi z serca, nic nie mowil o hipotrofii bo to nie moj lekarz i jak sie go zapytalam co to oznacza to podniosl rece w gescie poddania i stwierdzil ze on nic nie moze powiedziec bo nie jestem jego pacjentka i on nie prowadzi mojej ciazy. Chuj jebany prywaciarz, tylko by kase sciagal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to niestety jest tylko patrzą za kasą ale tak jak dziewczyny mówią nie ma czym się przejmować wymiary i tak są zbliżone gorzej jak jest 2 tygodnie albo więcej róznicy wtedy wiadomo ,że coś się może dziać...

Niunia ja księdza miałam w środę 😁 wszedł i wyszedł ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiolka spokojnie.. cham i pajac z tego lekarza, jak nie chciał nic powiedziec to niech trzyma gębe na kłódkę... a nie, że wrócisz do domu i bądź tu mądra i myśl.. Tylko absolutnie nie szukaj nic na forach, bo sie glupot naczytasz...



Nic nie czytam, od razu zapytalam Ciebie, jeszcze na miescie mowilam do meza ze zaraz sie Ciebie zapytam 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂wiesz co Wiola palant z tego lekarza naprawde...skoro powiedzial A to mogl powiedziec B a nie tu jakies odpowiedzi typu" nie jestem Pani lekarzem i nic nie powiem" po cholere ryj otwieral no naprawde i jak tu nie bluznic na takiego frajera...odrazu przypomina mi sie anegdota"dlaczego bog stworzyl mezczyzne-bo sie pomylil"...Sandra bedzie ok nie mysl zle bo te mysli sie tylko sciaga pozytywne myslenie to podstawa 🙂ja od rana miala troszke latania znowu corcia mi sie rozchorowala pojechalam po leki do apteki a to jeszcze gdzies i tak mi ranek zlecial... 🙂jej ja chce normalnie zasnac na miesiac i obudzic sie jak juz Adaś bedzie wracał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski,

Wiolka ale sie zdenerwowalam na tego lekarza. Czy za granica lecza tylko jakies pacany!!! Brak mi slow. Dobrze ze mamy tu Sandre... 😘

Zagadza sie z Anett co do ubranek - sliczne ale... 😆 😆 Chociaz powiem wam, ze spotkalam dzis kol. z bylej pracy, ktora urodzila coreczke ok 2 m-ce temu i mala Ella miala taka czapeczke wlasnie. 🙂 Ladnie wygladala. 🙂

Bylam dzis obejrzec nowy domek. Ladny jest, ale jakos nie dociera do mnie to wszystko. Chyba za duzo sie dzieje w ostatnim czasie. Juz tego nie ogarniam. Przez te ciaze bardzo zwolnilam i jak za duzo sie dzieje to czuje chaos i niepokoj - tez tak macie? 🤢
W tym tygodniu sprzatam chalupe bo bedzie wystawiona do wynajecia i od przyszlego zaczna przychodzic ludzie ja ogladac. 🤢 🤢 🤢 Bede chyba wchodzic na ten czas. Niech agencja sie tym zajmuje bo juz nie mam sily... 🤨

U mnie pogoda bardzo depresyjna. Niby jest 5 stopni, ale pada i tylko sie pochlastac mozna... W ogole to ja dzis chyba przejelam tego dola po Sandroos - sorki laski, ze tak marudze... 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...