Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Czarna mamba grtulejszyns 🙂 cokolwiek to będzie, to i tak banan na twarzy 🙂

Dorotka, ja też mam dziennik elektroniczny, ale juz nie moge wpisywać ocen, bo nie ucze w tych klasach, a chce spiąć tyłek i im oddać, bo się okazuje, że 4 mce je trzymałam 😁


No tak, ale za mnie jeszcze nie ma zastępstwa więc mam jeszcze moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja wruciłam z ośrodka zdrowia, rany chciałam tylko wejsc i zapytac co i jak jest z tym dentysta i nawet nikt nie puścił w kolejkę więc siedziałam tam ponad godz i czekałam, jak już w końcu nadeszła moja kolej to przyszła jakaś babka ok 40 i mówi do mnie że ona musi wejść bo nie wytrzyma, ja mówie że ja tylko zapytać coś a ona czy napewno itp. jeny jacy ci ludzie sa szkoda gadac no i weszłam zapytać nie zaczęlam z babka rozmawiać a ta już się pakuje, a gdybym ja też była z bolącym zębem to co??? też by miała czelność tak się pakować??? No ale co sie dowiedziałam to to że naprawa zebów wszystkich jest darmowa a białe plomby są darmowe do 3, nic się wiecej nie dowiedziałam bo tamten babsztyl sie juz mi wpakował beztialsko, no nic ide po swietach juz robic zeby 🙂
Potem poszłam do eko zrobiłam małe zakupki i kupiłam dzieciom z rodziny małe pluszaki na zajączki 🙂
A teraz idę jeść bo głodna jestem a zaraz obiad musze robić i jedzenie dla psa ugotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Witam, ja niedawno z łóżka z mężem się zwlekłam, patrząc na pogodę za oknem to nic dziwnego że takie lenistwo nas dopadło 🙂
Zaraz zbieramy się na przedświąteczne zakupy 🙂
Do potem mamuśki 🙂


Ja dziś byłam w sklepie to ludzi już opętało stare babki sie pchają mało koszykami cie nie pozabijaja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Majka też mi się bardzo meliski podobają powiedz mi bo widziałam ,że już masz jedne czy one rozmiarowo wypadają normalnie czy np większe albo mniejsze? bo butów raczej nie zamawiam ale własnie meliski bym chciała 😜


ja normalnie jak mam skórkowe botki to nosze 38, bo skórka się rozchodzi, meliski brałam 39, i sa w sam raz 🙂
generalnie mam buty 38/39 to na meliski, lepiej ciut wieksze 🙂

Mi się nie pociły nawet jak byłam w nich na Krecie 🙂 a tam upały 🙂 ale to te z paluszkami gołymi, teraz zamówiłam dwie pary zabudowane i tam można w cienkiej skarpetce stopke włozyć, to na pewno się nie spocą..
no gołą girę też nie powinny 🙂
Ja nie miałam takich przebojów 🙂
ja kupiłam te:
http://allegro.pl/balerinki-meliski-39-6-orange-gq901-4-i2242267524.html
http://allegro.pl/11333-meliski-balerinki-kwiatek-hit-lata-fuksja-39-i2222535215.html

Emi huśtwaka super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od Kuzynki dostaje ja na jakis czas mały się pochusta i jej oddam 🙂 ona mówi że ta hustawka to normalnie nie raz ja ratowała ile razy ja byłam tez u niej to mała w huśtawce i spokuj przynajmiej 2 godziny 🙂 teraz mółwi że nie wie jak to bedzie bez hustawki bo mała już z niej wyrosła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Majka też mi się bardzo meliski podobają powiedz mi bo widziałam ,że już masz jedne czy one rozmiarowo wypadają normalnie czy np większe albo mniejsze? bo butów raczej nie zamawiam ale własnie meliski bym chciała 😜


ja normalnie jak mam skórkowe botki to nosze 38, bo skórka się rozchodzi, meliski brałam 39, i sa w sam raz 🙂
generalnie mam buty 38/39 to na meliski, lepiej ciut wieksze 🙂

Mi się nie pociły nawet jak byłam w nich na Krecie 🙂 a tam upały 🙂 ale to te z paluszkami gołymi, teraz zamówiłam dwie pary zabudowane i tam można w cienkiej skarpetce stopke włozyć, to na pewno się nie spocą..
no gołą girę też nie powinny 🙂
Ja nie miałam takich przebojów 🙂
ja kupiłam te:
http://allegro.pl/balerinki-meliski-39-6-orange-gq901-4-i2242267524.html
http://allegro.pl/11333-meliski-balerinki-kwiatek-hit-lata-fuksja-39-i2222535215.html

Emi huśtwaka super!!!


te rozowe sa czadzio 🙂 🙂 😎 😎 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...