Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
no malutka! a na zdjeciu pyza 😜

własnie odebrałam paczkę od listonosza przyniósł mi wkoncu koszulę do karmienia więc moge wkońcu torbę zapiąć 😜 firma maTYSIO hahahahahaha 😁 przeznaczenie oczywiscie motyw z żyrafką 😁 haha do łozeczka bedzie pasować 😜



TYSIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
MAM TAKA SAMĄ
ale żółta i czerwoną, dostałam w zeszłym tygodniu
hahahahahahah

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

a chcialam ten kolor co Ty, ale powiedzieli, że nie ma 😁


mi powiedzieli ze nie ma tej szaro-rózowej a też ją chciałam 😜 wiec wziełam tą 😁 w sam raz pod kolor szlafroczka 😁



ej ja mam taką samą tyle że szarą 😁

Biedna Ania mam nadzieję że jednak nie urodzi tak szybko choć wszystko na to wskazuje 🤢

Jutro z mężem idę oglądać wózki "na żywo", nie ma to jak pomacać i wtedy zdecydować. Najbardziej zależy nam by był lekki bo mieszkamy na piętrze i nie mamy windy. Nie uśmiecha mi się jakiejś kolubryny taszczyć góra-dół.

U mnie na obiad mąż wypichcił makaronowe coś-kurczak pieczony, pieczarki, papryka czerwona, pomidor, pietruszka wszystko w sosie śmietanowy,-pyszności 🙂

Moja Hania coraz częściej ma czkawkę. W szkole rodzenia mówili że czas kiedy dziecko jest najbardziej aktywne przekłada się na jego aktywność po urodzeniu- niestety Hania najbardziej aktywna jest od 22 godziny przez całą noc. Mama nadzieję że jej się jednak zmieni pora aktywności 🙂

Idę zjeść kolację, może jakieś tosty z mozzarellą 🙂

Dobrej nocki brzuchate hipcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia witaj w klubie Żyrafkowiczów 🙂

To jedzonko miałaś pyyyyyyszka 🙂 Co do wózka, jak bedzie firma Navington marka Cadet (my taki mamy) to pojeździj nim, jest taki lekki, że aż trudno uwierzyć..
gondolka jedyne 11kg.. można jedną ręką prowadzić.. a składa siuę cały w 10 sekund 😁

Nooo i trzeba pomacać, dotknąć, pojeździć 🙂 daj znać jak będziecie po oględzinach 🙂
Moja Pola very active tak jak Hania.. po 22 😮 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm, powiem tak, ze nie znajac sytuacji to ciezko cokolwiek powiedziec, ale rewelacyjnie to nie wyglada...
Tmbardziej, ze juz przy Klaudii jesli dobrze pamietam miala zagrozenie porodem przedwczesnym..

Jesli nadal utrzymujasie skurcze rpzy fenoterolu to nie wiem, czy uda sie jeszcze zatrzymac wszystko, tymbardziej, ze mysla, zeby przeniesc ja na porodowke.. 😞( Heh... 😞

Wiec pewnie uziemiona biedna, ale czego sie nie robi dla maluszka..musi wytrzymac jak najdluzej!!!

Ktory tydzien teraz u Kozink kojarzycie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Emi a mozesz sie jej zapytac czy ma rozwarcie i skrocona szyjke? Ja tez mialam barzo dlugo, duzo mocnych skurczy a jednak nie mialam rozwarcia, moze w jej wypadku tez tak jest?


szyjka sie skraca to mi pisała juz wczesniej o rozwarciu nic nie wspominała wiec chyba go nie ma, napisze juz jutro do niej dzis niech odpoczywa moze juz spi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...