Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwazam ze wygladasz bardzo ladnie 🙂 🙂 🙂 masz kuleczke a nie rozlany brzuchol jestes ogolnie szczupla mowie tez tutaj o ramionach itd. 🙂 mi tez sie milo robi jak mi mowia ze ladnie wygladam ale mi jeszcze daleko zobaczymy jak bedzie za 10tygodni :P
ja wlasnie czytam o lozysku bo mialam usg 13stego wrzesnia i lekarz mowil ze lozysko mam przy szyjce macicy 😞 a to niedobrze. ale kazal sie nie martwic bo do ok 23tygodnia sie podnosi szukam czegos na ten temat ale ciezko cos konkretnego znalezc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie nie spoko spoko 🙂 czytam wogole o tym do kiedy sie przesuwa bo wiesz co? tetno dziecka czuje caly czas tam gdzie pecherz...myslalam ze Dzidzia jest wyzej...albo to tetnica od lozyska poprostu ale skoro to tetnica od lozyska tzn ze lozysko nadal jest na dole 😞 ech lekarze czasem mogliby nam nie mowic niektorych rzeczy :P tym bardziej ze jest jeszcze czas do ostatenczej oceny lozyska itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez masz wiadomosci na mailu hehe 🙂
mnie cos kluje w pecherzu nie wiem czy to nie od tego ze Dzidzia tam lezy... Bobiczek maly sobie znalazl wygodna pozycje. Tu fota z usg w 15stym tygodniu zobacz jak sie rozlozyl Krolewicz albo Krolewna hehe 🙂 [img size=156]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Dzidzia-0cb85169ad1b23e60fca207f21293823.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie sie wydaje ze moj lekarz za malo mówi. No ale z drugiej strony jakby mi gderała o wszystkich chorobach swiata to przez 9 miesiecy byłabym klebkiem nerwow. Nic nie wiem na temat przesuwajacego sie łozyska.

Moja mama co tydzien w piatek kupuje cos dla naszej dzidzi. Wczoraj kupila pieluchy i taka fajna gabke na która kladzie sie bobasa w wanience zeby sie nie slizgał. Bardzo to fajne i nie chinskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak juz napisalam po to jest forum ale jak dla kogos niektore posty sa idiotyczne to niech na nie nie wchodzi 🙂
Moja siora ma juz ciuszki dla mnie przylatuja 29listpopada na slub 🙂 juz sie doczekac ich nie moge 🙂 Fajnie Ci z ta mama hehe :P
No Dzidzia u mnie to tylko raz lezala na gornej sciance twarza w dol a tak to caly czas w tyl doleczku od samego poczatku 🙂 a najlepsze sa podskoki ktore widzialam na usg jejkus jakies to Malenstwo jest kochane 🤪 dzis narazie tylko 3delikatne kopniaczki tak na dzien dobry i narazie cisza 🙂 ja zaraz bede wyciagac Mojego z domciu bo nie chce juz mi sie siedziec na tylku:P
pogoda aby taka jakas dziwna slonka nie ma ale na szczescie nie pada...
Jak bedziesz miala mozliwosc wrzuc ta fotke 🙂 popatrze sobie \ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zesmy sie z ta Dodi zgadaly hahaha 🙂 spoko obejrzymy w poniedzialek 🙂 no ja mam osobny dysk pod usb po boje sie fotki na lapku trzymac nigdy nic nie wiadomo:P juz raz odzyskiwanie danych robilam bo mialam na lapku fotki ktorych nigdy bym juz nie odzyskala...udalo sie odzyskac 80% i wlasnie po tej akcji kupilam dysk zewnetrzny i mam spokoj 🙂 mam kopie na lapku i na dysku i na plytach 🙂
ech Ty masz sloneczko i ciepelko a tu 11stopni niestety 😞
idzie jesien...ja uciekam zajrze pozniej 🙂
Milej soboty 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 no ja wlasnie wrocilam od gina bylam sprawdzic czy wszystko ok bo mialam bol w dole brzucha od wczoraj a do tego jakis dziwny sluz...wszystko jest w porzadku 🙂 aby to lozysko jeszcze jest nisko wiec to sprawia ze moge podplamiac kazal duzo odpoczywac i lezec sobie wiecej 🙂 ale bedzie dobrze 🙂
i UWAGA : na 75% bedzie SYNUS 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Bylo widac jajeczka i jakis tam kikucik hehe :P ale mowi ze 75%
Nastepne usg polowkowe mam 17pazdziernika zamiast 10tego ale teraz to juz moge czekac 🤪 zmierzyl jeszcze glowke,raczki,udka i wszystko jest super 🙂 Dzidzi wazy 242g 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Ja jestem po imprezie ale jak trzezwy słucha głupot pijanych to czasem trzeba sie wyłączyc!!! Jedna osoba plci meskiej chyba nie lubi ciezarnych ale olalam to! Biedna jego dziewczyna 😞

A tak poza tym to ide cos zjesc 😁 😁 😁 bo mam malego głoda 😁

Dodi łobuz milczy. A u Anitka tez cisza.
Milego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂 ja wlasnie wczoraj mialam bardzo zolta wydzielinie i pojechalam do gina mojego i zapytalam o wody plodowe i mowi ze sa bezbarwne lub słomkowego koloru, badz czasem takie lekko rozowe. No i nie ma ich raczej w sluzie tylko to jest normalna plynna wydzielina zblizona konsystencja do wody jak sama nazwa wskazuje 🙂 ale uwazam ze powinnas takie rzeczy sprawdzac.
Ja mialam straaaaasza noc 😞 obudzilam sie z takim bolem brzucha ze myslalam ze umieram 😞 bolal mnie brzuch na dole ale nieprzerwanie takie kłucie 😞 az kosc lonowa mnie bolala plakalam z bolu i nawet nospa nie pomogla 😞 po jakies godzinie zaczelo sie przenosic w okolice miednicy na lewy jajnik i wtedy pomyslalam ze to moze byc wiazadlo...Juz raz mialam ostry bol przez 3dni nieprzerwanie ale to bylo wlasnie w miednicy i w krzyzu no i to bylo wiazadlo...
Usiadlam na lozku i dopiero zaczelam czuc ulge wiec zasnelam na siedzaco 😞
a jak juz sie obudzilam cala obolala to juz brzuch nie bolal i moglam sie polozyc normalnie. I teraz czuje taki lekki dyskomfort ale coz zrobic 😞
dobrze ze poszlam do gina wczoraj bo gdybym nie poszla po tej wydzielinie co zobaczylam i obudzilabym sie z takim bolem to chyba bym karetke wezwala 😞 Mowie Wam cos okropnego 😞








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kombinezonik dla Naszego Synusia 🙂 [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kombinezonik.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piekny ten kombinezonik. Podobny mamy. Widze ze juz tez przyzwyczailas sie do plci dzidziusia 😁 Chłopaki nie płaczą 😉 wiec moze bedzie nam łatwiej hihi. To chyba jednak nie ma znaczenia. Ja byłam bardzo grzecznym niemowlakiem 😁

A co do twich bóli to juz pogadałysmy wiec pamietaj lezec w łózeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzis cisza 😞
Ja tez tylko czasem zagladam. Obralam grzyby. które uzbieralismy. Duzo dziurawych!!! To tak napisalam odbiegajac od naszych ciezarnych tematów.

Anitek te spiworki sa super. Ja mam jeden. Chyba nie kupie wiecej. Chyba ze sie trafi jakas okazja 🤪 🤪 🤪
Mam nadzieje ze dobrze sie czujesz.

A moja dzidzia dzis tak mi kopniaczka strzelila ze az zabolalo. Piekne uczucie 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃

Jestem matka wariatka 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...