Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja też tylko się witam, jadę zaraz na zakupy a potem tego torcika robić. Andrzej musi jechać po panele bo kupilismy za mało, tzn pokój okazał się większy 🙂
Tak że jutro goście a my mamy nie skonczony remont, sprzątać bedziemy chyba dopiero jutro.
Daga miłego malowania a reszcie dziewczynek i mojemu ulubieńcowi miłej soboty. W miarę możliwości będę tu zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA poczatek Aga wygladalas slicznie!! I w ogole cudny brzusio!!

A teraz czesc kochane 🙂 Ja czekam na meza bo musial isc do pracy 😞 Dzis trzeba zrobic pozadki swiateczne i rozkladamy lozeczko dla naszej krolewny 🙂 jak juz rozloze to wrzuce fotke 🙂 🙂 musimy tylko troche meble poprzestawiac zeby lozeczko nie bylo blisko pieca:P:P

A tak w ogole to moje bole krzyzowe doprowadza mnie do szalu tak samo jak bezsenność 😞 😞 zasnelam o 24 budzilam sie prawie co godzine o 6 wstalam zasnelam o 7:30 i wstalam godzine pozniej 😞 przyzwyczajam sie do bezsennych nocy z mala na rekach 😁

A w ogloe snila mi sie dzis, pamietam tyle ze miala laskotki na stópkach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Znalazłam forum i postanowiłam dołaczyć 🙂 Obecnie 20tc, niestety zagrożonej więc leżę sobie, leżę , lężę i tak do maja 😉 Cieszę się że w domciu, a wychodzę z niego co 2 tyg, do lekarza - fajne mam wycieczki. Dzisiaj sypie śnieg, i ogólnie pogoda robi się zimowa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj moretta,
przykro mi że leżysz ale na szczęście aby nam towarzyszyć na forum nie ma potrzeby wychodzenia z domu hihi.
Poczytaj nas trochę wstecz będziesz wiedzieć co się dzieje 🙂
Zyczę miłej lekturki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Witaj Moretta 🙂
Ja znowu się powtórzę! Aga wyglądasz rewelacyjnie!!!!! i fryzjerka mimo ze nie znana to chyba się nie rozczarowałaś jej wykonaniem 🙂 Superowo 🙂 Dziękuje, ucałowałam ulubieńca:laugh: :laugh: Aga a może wam pokój jakoś powiększyli, rozbudowali 🙂 Daga życzę udanego malowania i trzymam kciuki za sprawne jego ukończenie 🙂 Tylko uważaj na siebie!!!!!
Karina ty tez nie szalej ze swoimi możliwościami!!!! czekaj cierpliwie na Pawła!!! i czekamy na zdjęcie oczywiście 🙂
Asia u rodzinki a Krysia pewnie na uczelni 🙂 Kujonek 🙂
Ja od rana juz zabiegana, czyli zakupy, sprzątanie...
Czasem to zazdroszczę wam tego odmiennego stanu i bezkarnej możliwości lenistwa:laugh: :laugh: 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu nie jest to takie bezkarne. Wchodzę do domu dostaje gorączki, w moim salonie tarzają się jakieś papiery , folie śmierdzi farbą, podłoga w połowie ukończona a jutro goście. Ja włąśnie wróciłąm z zakupów, muszę zrobić tort nie wiem od czego zacząć. Płakać mi się chce jak widze ten burdel hihi.Masakra.
Na następny remont się wyprowadzam z domu.
Sąsiad obiecał że dziś panele skończy więc juz nie dramatyzuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moretta 🙂 Córka czy Syn?? U nas przewaga sa dziewczynki 🙂 Tylko dwoch Panow ale jakich słodkich 🙂 🙂

Mąż dalej n ie przyjechal, ja zdazylam poprasowac poscierac kurze obrac ziemniaki i powkurzac sie na robotnikow bo sie tluka od rana 😞 i do tego spac mi sie chce.

Dzis imieniny Dagi i Asi wiec jesli dzis switujecie to najlepszego 😁 a jutro Eli wiec Elus jesli to Twoje to rowniez wszystkiego dobrego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a moj Pawel dopiero co wrocil 😞

Bylam ostatnio w smyku widzialam fajna mate eukacyjna za 99 zl i juz milam ja w rekach ale doszlam do wniosku ze jeszcze zdaze kupic 🙂

Moretta gratuluje Synka 🙂

No juz 34 na brzuszku a ogolnie 35 wiec juz bliziutko:P:P

Daga uwzaj na farby!!!! Nie wachaj za duzo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli nie mam konta to mam nadzieje, ze z tej Intymnej dostane paczke do domu?? POdziekuj Daga mezowi 🙂 I zapytaj czy musze sie tam zlogowac w razie jakby mi wyslali paczke do tego paczkomatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tymi paczkomatami, rozwiązują problem oczekiwania na kuriera.
Karina zwłaszcza dla Ciebie, nie miałabys problemu spotkać się z nami 🙂
Ja zrobiłam tort, jeszcze tylko zaleje galaretką, jutro zrobię Wam zdjęcie, wyszedł ogromny, nie mieści się w formie hihihi.
Ciekawe tylko czy zjadliwy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz racje Daga 🙂

My tez rozlozylismy lozeczko ale jeszcez nie jest gotowe bo przescieradelko schnie takze zdjecia dzis nie bedzie 🙂 przy okazji male przemeblowanko w pokoju bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=tygrysek&from_showcat=1&category=17283

http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=tygrysek&from_showcat=1&category=17278

Daga chyba Ty m,owilas ze lubisz tygryska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...