Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane jak zwykle jak ja jestem to cisza na planie hiihhi.
Śpicie jeszcze??
ja zaraz jadę na targ muszę kupić parę rzeczy i świeże jaja do torta dla Andrzeja. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Witajcie 🙂
Dziewczyny juz powstawały, no nie wszystkie ale trzeba korzystać póki sie da 🙂:P
Daga a noże źle spałaś? albo cie zawiało??? może spróbuj rozmasować albo kup w aptece plaster rozgrzewający albo jakąś maść 🙂
Buziaki na miłe rozpoczęcie dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My też już wstałyśmy, chociaż nam się wcale nie chciało. Dzisiaj jedziemy na weekend do Teściów także nie będę do Was zaglądać 😞 dopiero w niedzielę wieczorem 😞

Aguś, kup ładne jajeczka żeby tort się udał 🙂 Sama zjadłabym kawałek tortu, a to jeszcze ambasador, hmmm pyyycha 🙂

Daga, niech Cię mąż pomasuje albo faktczynie kup sobie jakiś rozgrzewający plaster bo po co masz cierpieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Dziewczyny juz powstawały, no nie wszystkie ale trzeba korzystać póki sie da 🙂:P
Daga a noże źle spałaś? albo cie zawiało??? może spróbuj rozmasować albo kup w aptece plaster rozgrzewający albo jakąś maść 🙂
Buziaki na miłe rozpoczęcie dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale tak własnie tez sądze jak spoglądam na zdjecie twoje i jej 🙂 napewno pogodę ducha i usmiechy macie takie same 🙂
a tobie Dagmara polecam maść Voltaren czy jakoś tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny i chlopaki 😘
Na poczatku oczywisci gratulacje dla Agi za śliczna córe 🙂 ale faktycznie bedzie z niej maluszek 🙂 🙂Ja tez kiedys zmienialam fotke i trzeba bylo chwile poczekac wiec cirpliwosci Agus 🙂 I udanych wypiekow 🙂 🙂

Teraz pytanie do Dagi... Co to jest ten paczkomat?? Nie mam pojecia 😁

Asia no9 ja w Bonarce tez nic rewelacyjnego nie widzialam... i jak na moje oko to strasznie malo ludzi... wiadomo ze w galerii krk czy w kazimierzu zawsze bedzie wiecej bo to przeciez centrum.

A teraz do Krysi... Ty okropna od wczoraj ciagle mysle o tej krowce i mam taka ochote ze chyba sie wybiore do galerii do Carfura 🙂 Jeszcze chwila a by mi sie w nocy snila 🙂

A przy okazji wybiore sie do szwagierki bo mowi ze fajne sportowe stniczki im przyszly do Triumfa i moze zaopatrze sie w jakis.

ALe sie rozpisslam... Nic dziwnego bo od rana 4 stronki napisalyscie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula ale Wam fajnie że sobie jedziecie, my w sobote sprzątanie po remoncie ( oby skończyli) a w niedzielę goście.W sobotę też duzo roboty w kuchni.
Tak sobie teraz uświadomiłam , zastanówcie się który dzień będzie Wam pasował, zapraszam na obiecaną kawę, upiekę też jakieś ciasteczko 🙂
Mam nadzieję że Karinko tym razem nie będziesz się wykręcać i dojedziesz z całą resztą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrecac sie nie bede choc nie wiem jak pokonam trase na salwator(do galerii ledwo dochodez) bo chyba z tamtad sie do Ciebie jedzie?? No i zobaczymy co na te bole powie mi w poniedzialek lekarz. Mam nadzieje ze to przejdzie... Tak bardzo chcialal bym Was ww koncu poznac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oferuje sie ze mam 2 a na upartego 3 iejsca w samochodzie to moge zabrać 🙂 nie ważne która 🙂 ale mysle ze moze krysie z mało oczywiscie jak posiadaja fotelik bo ja mam tylko 1:laugh: :laugh: i moze Daga ciebie skoro masz kategorycznie zabronion ruch 🙂 oczywiscie dziewczynki bez obrazy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...