Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Ja też bardzo żadko widuję się z mamą 😞

Wróciliśmy z zakupów i jestem padnięta, cały dzień na nogach, dawno tak nie poszalałam. Rafał mi kupił dzisiaj tą poduszkę dla ciężarnych i już probówałam i na prawdę fajnie się leży 🙂 a poza tym kupiliśmy smoczki z NUK-a mam nadzieję, że takie dobre jak Krysia poleca 🙂 kilka ubranek i okrycie kąpielowe 🙂

Daga, udanego pieczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziwczynki ,
a ja tez przed chwilą wróciłam, bylismy na imieninach u cioci hihi potem u mojej cioci i wujka bo mają kamienice do sprzedania, a trzeba pomóc.W każdym razie znów się nachodziłam. Moja ciocia podała mi przepis na kiszony barszcz od jutra zaczynam i sama wyleczę swoja anemię bez bóli porodowych. Jezu jak ja sobie przypomnę wczorajszy dzień mam gęsią skórkę.
Teraz piję herbatkę z sokiem malinowym a zaraz do łóżeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek 🙂
Wcale sie nie rozpisujecie pod moja nieobecność 😞 niewiele miałam do poczytania ale widze ze zakupy sie udaly 🙂
Tez wczoraj sie zakupowaliśmy ale tak przed swiatecznie jedzeniowo 🙂 Nawet nie miałam siły siąść i napisac do was 🤢
Buziaki na miły dzionek 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Mamusie gdzie jesteście?
Za nami bardzo dobra noc aż nie chciało się wstawać. Dzisiaj postanowiłam sobie zrobić leniwy dzień bo wczoraj troszkę za dużo poszalałam i Paulinka nie była zachwycona 😉 zresztą pogoda znowu pochmurna to się nie chce wychodzić.

Miłego dnia Mamusie i Brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 Od wczoraj straszy pustkami na forum 😁

Asia mojej Paulince tez sie za bardzo nie podoba jak a duzo chodze 😞 Dzis odpoczywam bo po wczorajszej wycieczce do galerii to sie w nocy z boku na bok nie moglam przewrocic 😞 😞

Mam nadzieje, ze dzis wiecej sie bedzie dzialo na forum 🙂 buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowilam tak samo 🙂 wstalam o 10 i poki co zrobilam Kisiel bo Pawelek dzwonil ze ma ochote. No i pranie tylko włoże bo to już ostatnie będzie 🙂 No i w weedend planujemy spakowac mnie do szpitala i rozlozyc łóżeczko bo moj porod zbliza sie wielkimi krokami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, Ty już coraz bliżej 🙂

Ja żeby się spakować to muszę najpierw torbę kupić :laugh: :laugh: :laugh: bo my zawsze z plecakami wszędzie a raczej do szpitala to kiepsko z plecakiem 😉 😉 😉

Karinka, jaką pościel kupiłaś do łóżeczka? bo ja właśnie teraz siedzę i wybieram i nie mogę się zdecydować.

Kisiel, pyyycha 🙂 chyba sama sobie zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga tylko nie kupuj takiej z wycięciami na cycki

http://moda.allegro.pl/item832602886_nowa_pizama_koszula_ciazowa_do_karmienia_s.html

wiem co mówie bo miałam takie i cycki z niej wychodza bo te dziury sie rozciagaja za każdym razem jk karmisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam taka pod hala ale tylko do szpitala w domu planuje kupic sobie jakas inna na guziczki 🙂 Asia aposciel kupilam taka:
http://www.allegro.pl/item844368448_my_sweet_baby_posciel_2_cz_120x90_cm_cudna.html
nr 287 i 228 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam daga ze gdybys nawet moga to już teraz by ci sie napewno nie chciało:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ja to swojego zaprzegłam do roboty jak zblizał mi sie termin bo podobno nasienie wywołuje skurcze:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale i tak nic to nie dało:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11072988

Daga tu masz link, facet sprzedaje te same tylko w wiekszych kompletach z baldachimem, ochraniaczem kieszeniami i innymi gadzetami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...