Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
🙂 oj Aguś bo nie będziemy mieć do sprzedania bo jest dla nas bezcenna 🙂 i będzie czekać na Felicję lub Piotrusia hihi co Bóg da 🙂 byle wcześniej mieszkanie :laugh: :laugh:
Karinka no na pewno 0-3 będzie dobry komplecik - i bardzo ładniutki jest ten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak.
Ja się ostatnio zastanawiałam czy będziemy mieli więcej dzieci, ale chyba już nie. Ja to za stara już jestem. Po za tym w naszym wykonaniu byłoby to trzecie a to trochę dużo.
Wy sobie możecie zachować i ubranka i wszystkie gadżety a my... chyba wydamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś się zastanowisz jeszcze spojżysz w przepiękne oczęta Amelki i będziesz słyszeć głosy jakie piękne dzieciątko się wam udało ... aż w końcu za 2- 3 latka Amelka powie chcę siostrzyczkę i ci przejdzie hihi no i ja sobie wypraszam że Ty stara jesteś... wrrrrrrrr Ty starych ludzi chyba nie widziałaś , z resztą mało to razy jest tak że kobieta ma menopauzę, myśli ze już po wszystkim a tu coś zaiskrzy i 45cio letnie kobiety jeszcze rodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilas fryzurke?? Asia zeby sie nie okazalo ze Cie maz nie pozna:P
Farbowałyście moze wlosy w ciazy?? ja bym chciala ale raz slysze ze nie wolno raz, ze moze mi kolor nie wysjc i juz nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka - nie nadrabiaj zaległości tylko fotkę sobie życzę 🙂 hihi serio serio

a ja farbowałam i to nie raz (dwa razy 😉) no ale dobrze wyszło tylko się bałam bo wiadomo zapach nie jest zbyt miły i musisz zadbać żeby farba była z takich mniej śmierdzących i pomieszczenie z dobrą wentylacją - ja u fryzjerki w ciąży nie mogłam wytrzymać ale więcej korzyści w postaci lepszego humoru z nowej fryzury otrzymujesz niż szkody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko planowaliśmy dziecko ponad rok ,natomiast to że to Amelka to przypadek hihihi. Obstawialiśmy chłopaka.
Co do kolejnych hmmm... nie zarzekam się, Andrzej żartuje o chłopcu jeszcze ale póki co żartuje. Zobaczymy jaka będzie sytuacja. Ja wychodzę z założenia że muszę coś dzieciom dać, wykształcenie, start w życiu, może jakieś mieszkanie. Dla dwójki na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki rozwoju ale co będzie nie wiem.
Adrianowi zaraz zacznie się nowa szkoła potem kto wie pewnie studia, to wszystko kosztuje a chciałabym abym miał wszystko, na Amelię przyjdzie jeszcze czas.
Ja farbuje włosy, właśnie na przyszły tydzień jestem umówiona na balejage, nie wyobrażam sobie siebie z niezrobionymi włosami, umarłabym chyba hihihi.
Asia zrób zdjęcie i wkej bo na następnym spotkaniu to możemy Cię nie poznać hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos dobra tylko niektore cicho ida 🙂

http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Porod/Co-zabrac-do-szpitala-Wyprawka-do-szpitala tu masz link Daga co wziac do szpitala. W kazdym szpitalu maja inne wymagania wiec trudno okreslic co tak naprawde potrzeba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item836876602_next_nowa_polarowa_czapka_rekawiczki_0_3_m.html

http://www.allegro.pl/item836750069_bobo_szyk_cieply_3cz_komplet_34_38_niemowlak.html

Ktore Wam sie bardziej podobaja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...