Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
nam tż się te pierwsze bardziej podobają - a szaliczek to kupiłam przemilusi za 11zł w Czarodzieju były ecru i białe - no i szalik to bedzie na dłużej bo czapeczka i rękawiczki to tylko na tą zime

a do szpitala dla maluszka to tak:
pampersy i chusteczki do pupci
rożek
pileuszki tetrowe
kocyk
ubranka na początek 2 - 3 pary(można dowieść jak by was na dłużej zostawili) - ubranka czyli body albo koszulki i pajacyki albo śpioszki i czapeczki
i smoka sobie kupcie Nuk najlepszy
aaaa skarpetki i łapki na rączki

no i chyba tylejak byście o czymś jeszcze myślały to piszcie powiem wam czy mi się to przydało czy nie

aaa i jak macie to odciągacz do pokarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane ale po południu przeżyłam chwile zgrozy dostałam strasznych boleści brzucha prawdopodobnie od żelaza które od dziś miałam zażywać. Organizm mi odrzuca. Skurcze miałam ogromne jakby mi nie przestało to jechalibyśmy do szpitala, z tych nerwów zaczęłam odliczać czas, i właśnie to że nie były regularne mnie zdziwiło. Miałam na przemian zimne poty i gorąco, nawet zawroty głowy z tego bólu, koszmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂
Centrum handlowe jak każde inne 🙂 tyle ze duże i jeszcze nie dokończone 🙂 jest ok bo przynajmniej nie ma tylu osób co w krakowskiej ale najbardziej z nich wszystkich wole Kazimierz:laugh: :laugh: jest wszystko co potrzebuje i nie trzeba sie nachodzić za wiele:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
a codo smoczków to faktycznie nuk najlepszy 🙂 uzywam od poczatku i jest oki natomiast widziałam jak u znajomych dzieci miały te canpol albo avent i nigdy nie mogły dzieci ich załapać natomiast NUK-a odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Agą juz ok, naszczeście 🙂 leży i odpoczywa 🙂 mineło samo.
Daga a ze smoczkiem moze byc tak ze jesli też masz ten uspokajający o takim profilu jak nuk to moze bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dziewczynki już jest ok, mam odstawić żelazo prawdopodobnie od niego. Ale się najadłam strachu, przypomniały mi się bóle porodowe z Adrianem.
Co do smoczka ja kupiłam tommee tippee
http://www.allegro.pl/item833554589_tommee_tippee_air_smoczek_uspokajajacy_0_3m_2szt.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki ja juz na nogach, zbieram się zaraz i jadę z teściową po obrus dla chrzestnej Andrzeja tej ze stanów. Trzeba jakiś prezent zrobić.
Czuję się dziś dobrze, oczywiście żelaza nie zażywam, zobaczymy co będzie.
ściskam Was wszystkie i wszystkich odezwę się później. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 Aga ciesze sie, ze juz dobrze. Płytke nagram Ci ne ma problemu.

Daga u nas wymyslili, ze beda dach robic/szkoda tylko ze ockneli sie jak pogoda jest paskudna/ takze od wczoraj tez mi sie tluka wierca i Bog wie co jeszcze 🙂 Ja dzis ide do Galerii moze jakis staniczek kupie do karmienia . I zachacze przy okazji o mc'donald 😁
Buziaki dla wszystkich i milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Aguś, no to nas wystraszyłaś, ja dopiero dzisiaj to przeczytałam, ale najważniejsze że już wszystko dobrze. Ja od początku ciąży biorę żelazo na moją krew bo nie jest w najlepszej kondycji ale na szczęście nie miałam żadnych takich problemów. Oszczędzaj się dzisiaj i nie szalej na tych zakupach!!!

Daga, cieszę się że Renni pomogło 🙂 mi póki co wystarczają migdały, zresztą jak nie jem nic słodkiego to i migdały nie są potrzebne, a ostatnio już nie jem bo mi się przejadło 🙂

Karinka, powodzenia na zakupach 🙂 Może gdzieś w galerii wpadniemy na siebie bo też się wybieram, umowiłam się z koleżanką na pogaduchy a o galerię na pewno zachaczę bo mam tam sprawę do załatwienia 🙂 ale do McD się nie wybieram 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poznam Cie po brzuszku:P:P ja ze slodkim musze sie niestety ograniczac bo tyje w szalonym tempie... jakies grzechotki chcialam kupic dla malej tylko nie wiem gdzie, pewnie w smyku ale tam jesty drogo.Ja wlozylam pranie i to juz na szcescie przedostatnie 😁 w koncu udalo mi sie dobrnac prawie do konca:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłam tez byłam w galerii ale na żadną nie wpadłam.
Kupiłam wszystko czego było potrzeba a nawet więcej.
Obrusik śliczny sobie kupiłam na wigilię.
Zaraz jadę dalej na imieniny, ależ mam dziś zabiegany dzień a nawet cały tydzień.
Cicho na brzuszku bo nie ma Eli i Krysi, :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Aguś w jak łagodny sposób napisałaś że jestem z Elą gadułami hihi Wredota z Ciebie 🙂 ale fajnie że udało się obrusik kupić .. Cioci hihi
a do nas wprowadził się nowy chłopiec - jest super 🙂 z sercem na dłoni 🙂
no i byłyśmy przy kleparzu - mówię Wam - nigdy nie popisujcie umowy z Asterem - Grześ podpisał, zrezygnowaliśmy z tego po roku bo nam podnieśli abonament za internet z 80zł na 150zł - oczywiście z zachowaniem prędkości, zapłaciliśmy wszystkie rachunki... nawet jak się okazało że jest miesięczny okres wypowiedzenia... no a teraz nam napisali o tym że im znowu wisimy jakąś kasę i to 150zł! no ludzie kochani z jakiej paki mamy dalej im płacić! pojechałam z Młodą ale nic mi nie powiedzieli bo musialby sam Grzesiek jechać - bo na niego był ten internet i tylko się wkurzyłam 😞

w ogóle biedna Aguś z tym żelazem ... 😘 dostaniesz za to oklaska
a do nas przyszło łóżeczko ale nie mogę go jakoś złożyć
a grzechotkę to polecam na początek o taką : http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/canpol-babies-grzechotka---sztanga---warszawa_2204044.html
jest leciutka i ma ładny nie za głośny nie za cichy dzwięk i wszędzie można ją kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze z tym brzuchem nie bedzie tak do koca 🙂 🙂
No ja kupilam dzis jedna grzechotke szaliczek te tabletki ale plynu nie udalo mi sie znalezc krem do brzuszka i podklady 🙂

http://www.hencztoys.pl/index.php?page=shop.product_details&product_id=125&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=9 takiego krolika jej kupilam, jest caly mieciutki 🙂 z dzwoneczkami.

http://www.sunbaby.pl/?gryzak-(9483),89 i taki gryzak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojoj, straszna tu dziś cisza 😞 myślałam, że jak wrócę to będzie co poczytać a tu nie bardzo 😞

Ja w końcu do galerii nie dotarłam, ale może to i dobrze bo nie lubię tego miejsca. Wszystko byłoby dobrze jakby nie to, że buty mnie obtarły, to nic że mam je już od ponad roku i dzisiaj pierwszy raz 😞

Karinka, gratuluję udanych zakupów 🙂 My teraz jedziemy do Castoramy, tam to chyba nic dla siebie nie kupię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...