Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Szpital generalnie ok, szczególnie ta część położnicza bo jest po remoncie i jest czysto, przytulnie i bardzo ładnie. Pani położna też bardzo symaptyczna 🙂 Tylko jak zobaczyłam tą salę porodową to mi się wszystkiego odechciało, nie znaczy wcale że ona źle wygląda czy coś takiego tylko dotarło do mnie w końcu co mnie czeka bo wcześniej nie chciałam o tym myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia do mnie tez to dotarlo calkiem niedawno... no coz trzeba troche pocierpiec zeby miec potem swoja Kruszynke przy sobie 🙂 Jestem pewna ze malenstwo wynagrodzi wszystkie bole 🙂 zreszta Ela i Krysia cos o tym pewnie wiedza 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Fakt prezentów dużo ale u Bartusia:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
a co do porodu to powiem wam jedno ból ale idzie przeżyc 🙂 sama mysl ze trzeba urodzić by to sie zakonczyło i mieć dzidzie z sobą tak strasznie mobilizuje i pozwala przetrzymać wszystko:laugh: :laugh: :laugh: dacie rade 🙂 a nóż bedziecie mieć lekkie i szybkie porody 🙂 i tego tez wam życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
ja też już na luzie, goście pojechali. Była u mnie moja przyjaciółka z bliźniakami i wiecie co... Amelia jest moim ostatnim dzieckiem, nie chcę więcej dzieci, dwójka a po prostu jakiś koszmar. Rozpuszczone rozwydrzone i rozwrzeszczane jakaś masakra.
Przez połowę wizyty darły się w niebogłosy bo luna na nie patrzyła a dodam że mają po 3,5 roku.
teraz odpoczywam, delektuje się ciszą hihihi.
Co do mikołaja do nas przychodzi pod choinkę trzeba jeszcze poczekać 🙂 🙂 🙂
Asia ja od jakiegoś czasu mam traumę związaną z porodem, no ale cóż urodzić trzeba hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety ja też już nie chce więcej dzieci.. miał byc romantyczny wieczór a ta rozrabiaka zaczęła nudzić marudzić i wymyślać posiedziała na rękach troszkę a teraz chyba usypia...uffffffffffff koszmar - poród to malutkie piwko przy tym. Wczoraj w gościach ciągle na moich rękach - ja rezygnuje hihi oświadczyłam Grzesiowi że jak by chciał odemnie odejść to dziecko ma wziąć z sobą (oczywiście w żartach)
ale szczerze to już imiona mamy wymyslone dla następnych dzieci... tylko muszę kilka spraw wcześniej załatwić , popracować, wrócić do formy i mieszkanie jeszcze kupić no 😉 a porodem się nie stresujcie... przyjdą skurcze i się urodzi miną i nawet sie nie zorientujecie kiedy się okaże że już nawet szwów nie czujecie

ale się rozpisałam 🙂
a ja suszi nie jadłam... hmmmm ale jakoś mnie nie ciągnie... dziwne 🙂
a ciacho upiekłam dziś pyszne 🙂 http://www.smaczny.pl/przepis,bounty - pieczcie tylko troszkę zmodyfikowałam 🙂 bo nie potrafię się czego kolwiek książkowo trzymać
a do Rozalki przyjechała moja stara przyjaciółka 🙂 przywiozła jej psiaka pluszaka i butki - 19tki hihi wielkie 🙂

a z okazji mikołaja pojechaliścmy do Reala i kupiliśmy choinkę taką 1,2m więc malutką i bąbki... dużo bąbek - mamy poobwieszną jak choinkę 😉 i cukierki to się już nie zmieszczą
a jutro Grzes kup mi strój mikołaja 🙂 😉 wam będzie pasować też do waszych ślicznych brzuszków: http://www.lidl.pl/pl/home.nsf//pages/c.o.20091207.p.Komplet_damski 🙂
dobra spadam bo za dużo piszę
a jutro muszę napisać kartki świąteczne i przyjeżdzają moi rodzice i wyworzą rzeczy moijej siostry... 🙂 a dziś przyszedł chłopiec który z nami zamieszka 🙂 i jest całkiem całkiem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i Brzusie 🙂

Ja już na nogach, sąsiedzi nie dają spać bo wiercą od rana. Może potem na chwilkę się położę.
Dzisiaj mam wizytę u lekarza i już nie mogę się doczekać jak zobaczę maleństwo 🙂 🙂 🙂 szkoda że dopiero o 16 bo to duuuużo czekania i dziś muszę sama bo Rafał się nie urwie z pracy a tak zawsze ze mną chodzi 🙂

Krysia, stęskniłam się za Tobą. Cały weekend się nie odzywałaś. Ciasto na pewno pyszne bo z kokosem. Może nawet i mój Rafał by jadł 🙂 bo on generalnie ze słodkiego najbardziej lubi piwo 🙂 🙂 🙂 więc ja raczej nie piekę bo nie mam dla kogo 😉 może Paulinka jak się urodzi będzie mi towarzyszyć w tym temacie.
Strój mikołaja piękny :laugh: :laugh: :laugh: chyba każdy mikołaj byłby zadowolony mając koło siebie taką mikołajową 🤪 🤪 🤪

Miłego dnia mimo sarości 🙂
Dzisiaj widziałam pogodę na święt i ma być wiosna, chyba mi się to nie podoba 😞

Idę na śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
Asia ja też nie śpię od rana bo moim panowie wiercą hihih, aż mi w brzuchu wierciło.
Krysia strój mikołaja czaderski, my jeszcze musimy poczekać aby się tak stroić, może na przyszłe Święta.
Rozalka po prostu bardzo kocha Ciebie i z wszystkich rąk najbardziej ceni sobie Twoje hihi.
ja wczoraj upiekłam makowiec, bardzo smaczny muszę przyznać, taki drożdżowy zawijany mój ulubiony dla gości niby.
Asia ale Ci super że idziesz dziś do lekarki, zobaczysz Paulinkę i dowiesz się przy okazji czy rodzisz przed Świętami hihi.
Pogoda niestety robi nam psikusy wolałabym aby było zomnio i śnieg, wtedy Święta są takie świąteczne. 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Poniedzialkowo 🙂

Krysia stroj Mikolajowej rewelacja, no ale resztaoprocz Eli musi poczekac jeszcze rok, zeby taki założyć:P

Ja sioe dzis od kad wstalam fatalnie czuje, ciagle biegam do ubikacji bo wydaje mi sie ze bede wymiotowac 😞 😞 😞 😞

Wuzyte mam dopiero za tydzien o 17:45 iwec tez pozno ale specjalnie sie tak umawiam zebusem nie jezdzic tylko z Pawelkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki muszę się pochwalić, właśnie przed chwilą zadzwoniła do mnie moja lekarka znalazła mi wolny termin na usg 4d i idę w czwartek 🙂jupiii 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa w ogóle mnie nie słuchacie 🙂 strój mikolajkowy jest super właśnie dla was - bo ja ze swoim wybrakowanym brzuszyskiem to tak średnio będę wyglądała a wy z Maleństwami wspaniale 🙂
powiem Ci Aguś że też myślałam że wyjdzie małe - no ale warstwa kokosu jest tak samo duża jak warstwa ciasta więc wyszło normalne i pyszne 🙂 a zmieniłam tak: do ciasta na koniec dodałam troszkę oleju - ale tak z łyżkę dwie i wody(zawsze przepłukuje kubek z żółtkami wodą) no i tyle modulowania- a piecze się naprawdę szybko. No i oczywiscie na polewe miałam jedną czekolade a nie dwie - bo kupiłam drugą ale w sklepie na dole mieli tylko słodkie czekolady no i do czasu jak upiekłam ciacho to zostały chyba 2 kafelki hihi więc czekolade rozpuściłam w kąpieli wodnej dodałam mleka i wódki

rety a ja myślałam że nie wstane... to dziecko mnie wymęczyło strasznie wczoraj - przed północą dopiero zasnęło na cacy, o 4 cyc oczywiście no i zgodnie z obietnicą wstałam zrobić jajecznice Grzesiowi przed 6...... 😞
ale w końcu Rozalka była grzeczna i z przerwami pozwoliła mi dospać do 10tej 🙂
oklask dla Asieńki za tęsknoty 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś no to super 🙂 ja mam nadzieję że dzisiaj też zobaczę Paulinkę w 4D bo na ostatnim nie chciała się pokazać i pani obiecała że na kolejnej wizycie popatrzymy 🙂 więc może dzisiaj mamie się pokaże 🙂 🙂 🙂

Karinka jak się źle czujesz to ładnie odpoczywaj i nie wstawaj jak nie musisz.

A gdzie się Daga podziewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek:laugh:
Krysia super ciszek:laugh: :laugh: chyba każdy zdrowy facet chciałby zeby taka mikołajka przyszła do niego:laugh: 🙂 a co do zachowania rozalki to ona teraz ma taki okres w zyciu ze tylko mamy raczki i niczyje inne 🙂 ale minie 🙂
Fajnie ze zobaczycie dziś córcie Agus i Asiu 🙂 ja juz swojego widze live od 6 rano i teraz tez zaczyna sie live a było 1 h spokoju 😉 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Karina a tobie tydzien tak zleci do wizyty ze nawet sie nie spostrzeżesz 🙂 ja odkąd byłam na zwolnieniu w ciąży zawsze tracillam orientacje w dniach:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Daga pewnie jeszcze słodko spi w nowym mieszkanku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale cisza 😞 ja już zdążyłam posprzątać 🙂 teraz pod prysznic i będę się zbierać do lekarza 🙂 już nie mogę się doczekać, ale na szczęście czas mi dzisiaj dość szybko leci więc nie mam co narzekać 🙂

jak wrócę to dam znać czy już rodzę czy jeszcze malutka poczeka 😉 😉 😉

Karinka, lepiej się czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
no miałam pisać że jakaś dziwna cisza
u mnie byli rodzice - zabrali rzeczy siostry i pojechali, przywieźli zestaw miseczek dla Młodej 🙂 ciekawe czy będzie coś chciała z nich jeść
powodzenia Asia u lekarza 🙂 trzymamy kciuki hihi a może Paulinka okaże się Paulinkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...