Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja kupilam taki sprzed ciazy czyli S i ta styczniowka tez tak zrobila 🙂 Mysle ze to najlepsze rozwiazanie bo maja byc ciasne zeby ta skore zciskac a nie zeby wisiala 🙂 🙂

Aga ja tez myslalam o tych ale tee co ja kupilam sa pod sam biust wiec dlatego je wybralam. I wezme chyba bialy bo czarny bedzie widac z pod jasnej koszulki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wzięłam M choć przed ciążą miałam S ale bałam się że bardzo by mnie gniotły.
Karina niby tak a le z drugiej strony z kolei większe prawdopodobieństwo że będą się zawijać, po Adrianie miałam M taki jak te tylko beżowe, pomogły w 100% więc wzięłam takie same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma nadieje ze beda dobre 🙂 na poczatku myslalam o takim gorsecie a jak pomyslalam ze mam sie w taki np. przespac jak mala spi to mi sie zrobilo niedobrze 😁 ide sobie zrobic popcorn:P przydalo by sie zebym juz rodzila bo moj Pawel tez chce troche wolnego:P Czy to prawda ze maz po porodzie dostaje zwolnienie max 2 tyg na opieke nad zona??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dziewczynki tydzień płatnego do wykorzystania w ciągu pierwszego roku, a dodatkowo tatuś może mieć dwa tygodnie L$ opieki nad żonką 🙂 😆 😆 😆
Anetko spokojnie my też kiedyś byłyśmy w 21 tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki

Włąśnie wstałam :P:P:P
Na początku witam nową koleżankę - Anetko wiesz juz jak nazwiecie synka?
Byłam dzisiaj na krzywej - zeszło mi do południa i myślałam że się .... bleeeee.
Ja na ciasto się piszę teraz juz na pewno nie opuszczę, na wadze mi znowu skoczyło i jutro lekarz będzie się krzywił 😉 ale mi to..., no. 🙂
Dziewczyny na może na 1 lutego? Mój maż i tata są z 1 lutego 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już 🙂
Paulinka jest śliczna 🙂 i waży już 1832g 🙂 z nóżkami ma już prawie 40 cm 🙂
Niestety nie dam rady wkleić zdjęcia bo sobie na usg uświadomiłam że przecież skaner nam się zepsuł, no chyba że uda mi się jakoś zrobić zdjęcie z filmu choć nie bardzo wiem jak to się robi.
Poza tym wszystko z małą w porządku, wszystko wymiarowe a termin z usg wychodzi nam na 8 marca, hehe, dzień kobiet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania -sukienka ładniutka i na pewno będziesz w niej wyglądała świetnie - idealnie do Ciebie pasuje
Anetka - super że jesteś z NH - ja też tu mieszkam - na Jagiellońskim
hmmm to to dziewczyny kiedy mam kupować składniki na krówkę? a może jakieś inne ciacho?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta na początek powiem że sukienka jest boska 🙂 Nie wiem jeszcze jakie imię damy synkowi, mam mały dylemacik .
Ja mieszkam na Kościuszkowskim więc niedaleko 🙂
Postaram się w niedługim czasie wkleić jakąś fotkę - ale najpierw muszę ją zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...