Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Pobudka 🙂
Asia Paulinka jak nic podobna do Ciebie 🙂 Naprawde tak mi sie wydaje 🙂 ŚLIczna a co dopiero bedzie na zywo 🙂 Ech Bartek z Kacprem będą mieli niezłą rywalizacje tyle dziewczyn i co jedna to piękniejsza, a i jeszcze zapomniałam o Ani Małym 🙂 też sie chłopców robi coraz więcej 🙂
Za oknem pada śnieg a ja popijam Kawke 🙂
Tak licze na jakiś poród ze strony Kariny i Dagi ale widze ze na nich zawieść sie można 😉 🙂
Ech ja to w sumie licze też na pepkowe zeby nie było 🙂 Krysia Pewnie też :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane 😘

Na pocatku Asiu bedziesz mila sliczna corcie: Nasi chlopcy beda mieli o co walczyc 🙂 Wczoraj sie net zepsol i nie mialam jak wejsc 😉

A tak poza tym to noc koszmar.... tym razem zeby sie obrocic na drugi bok musialam calkiem wstac z lozka i od nowa sie polozyc 😞 a dojscie do wc graniczylo z cudem... sciany sie trzymam jak gdzies ide bo sie przewracam 😞 Juz nie moge... i wczoraj mialam to samo co Daga, tez zmainy nastrojow... Mam nadzieje ze to juz nie dlugo bo niewyrobka delikatna!!

Ania sukienka rewelacja i narobilyscie mi smaki na slodkosci:P

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My znowu pospałyśmy 🙂
Daga, Karinka biedne jesteście, bardzo Wam współczuję ale to już niedługo.

co do czwartku to ja jestem na tak jak najbardziej 🙂

Ania, witaj na forum 🙂 termin masz dzień poźniej niż ja 🙂 gdzie masz zamiar rodzić? zaglądaj do nas częściej!

A Paulinka śliczna bo do mamusi podobna :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za miłe przywitanie 🙂
Właśnie jeszcze nie zdecydowałam się na żaden szpital bo jak już jakiś ktoś mi poleci to potem jak przeczytam jakie ma opinie to..... 😞 ale trudno jak się nie zdecyduje to tam gdzie mnie zawiozą tam urodzę 🙂 ale rozważam Galla, Kopernika, Siemiradzkiego i Żeromskiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...