Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Na Age jeszcze troche za wczesnie 🙂 🙂

3 dziewczyny z Huty 😁 obralam ziemniaki i juz nie mam sily... kosc lonowa to czuje jakby mi sieraz zlamac miala a najgorsze jest to ze slysze jak mi strzelaja kosci, chrzastki cos okropnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane,
jestem jestem, nadal w dwupaku hi hi hi.
Na początek witaj Aniu, kolejna dziewczynka z huty chyba zmienimy nazwę forum hi hi hi.
Asia Paulinka śliczna, i myślę że równie skromna jak mamusia heh ehe.
Ani jeśli masz wątpliwości co do szpitala polecam Siemiradzkiego, aha Asia jak chcesz dam Ci numer do położnej jest sprawdzona przez moje znajome a po za tym czytałam o niej na necie, same dobre opinie.
Co do spotkania w czwartek nie dam rady, mam wizytę u lekarza a Andrzej umowę a teraz mamy tylko jedno auto, no chyba że dziś kupimy bo jedziemy oglądać 🙂
Generalnie w tym tygodniu ja nie mam kiedy, jutro mam wizytę u lekarza z Adrianem a w piątek wywiadówkę w szkole a to semestralna i muszę być, będą chyba mówić na temat egzaminów 🙂
Tak że albo w przyszłym tygodniu albo róbcie beze mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje byc w tym tygodniu w spzitalu z mala na rekach... Mam nadziej ze sie uda, dzwonilam do kolezankki czy to normalne taki bol, mowi ze to kwestia dni jak urodez, mam nadzieje ze sie sprawdzi 🙂

Agus udanego zkaupu zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam, doczłapałam na pocztę i przyniosłam zakupy ale ledwo, ledwo. Strasznie się chodzi po tym śniegu bo taki nieudeptany i mokry i się klei i jeszcze u mnie sypie jakby mało było.

Czyli czwartek nam odpada? no chyba że na porodówce będziemy maluszki witać 🙂 🙂 🙂 najwyższa pora!

Daguś, śliczny kalendarz 🙂

A ja dziś zaczynam 32 tydzień 🙂 strasznie ten czas leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ani się obejrzymy a to my będziemy wyczekiwać jak Daga z Kariną hi hi, ja czekam do 37 tygodnia a potem na wszelki wypadek zaczynam akcja sex hi hi hi, odstawiać nie mam co bo żadnych leków nie biorę więc może się uda, bardzo bym chciała urodzić 14 lutego, ale znając moje szczęście urodzę 14 marca też w terminie hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...