Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja myslalam ze komoda mi starczy ale mala przejela jeszcze czesc naszej szafy 🙂

Juz po kapieli klade sie do lozeczka.Oby ta noc byla lepsza od poprzedniej 🙂 dobranoc Brzusie moje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiuniu oddaliśmy wózek bo przysłali mi nie takie koła jak chciałam, a że marudna jestem to wymieniałam hi hi.
Anetko fajne zdjęcie synka, trzeba mu jakieś imię wymyślić. Mogę na niego mówić Antoś ?? Amelka miałą być Antosiem hi hi hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchole 😉
Witam kolejną Annę,
wyniki po krzywej w szpitalu Żeromskiego są po 20 min od drugiego pobrania krwi.
Byłam dzisiaj u lekarza - Szymon waży 782g i u niego wszystko super za to ja mam leżeć na lewym boku bo wątroba troszke powiększona i mam jej nie obciążać.
Byłam dzisiaj na Ujastku - porodówka super, choć dla mnie najważniejszy oddział neonatologiczny 🙂Dziewczyny myślałyście o banku komórek macierzystych? bo ja się zastanawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja tez wyniki mialam nastepnego dnia - ale kiedy to bylo heh
Aniu super wieści a Szymon to kawał chłopa 🙂
mnie też urzekła porodówka Ujastka i to tak bardzo że aż leżałam tam 8 dni hihi ale w końcu sama stwierdziłam że dość tego dobrego 🙂
my też mieliśmy spaghetti dziś i nawet Młoda coś je dzióbała - a to dlatego że mamcora zwęgliła jej zupkę... 😞
słodkich snów dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam W srode 😘 noc wcale nie byla lepsza ale mam nadzieje ze to juz ostatki.

Robicie smaka na spagetti, tez bym zjadla 🙂 Ja w Narutowiczu wyniki krzywej odbieralam na nastepny dzien ale na wynikach napisane bylo ze godzine po pobraniu byly gotowe 🙂

Milej srody Wam zycze a Tobie Daga na porodowke w koncu!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane 🙂
tylko Karina dziś wstała??
No ładnie ja się już martwiłam że będę miała kilka stron do czytania. Pewnie spała bym jeszcze ale obudził mnie kurier przywiózł mi moje wymarzone żelazko z generatorem pary jupi 🙂
Teraz już mogę prasować wszystko, nawet wiszące firanki. Tylko niestety w leczeniu mnie taki zakup nie pomoże, wręcz odwrotnie pogłębi moją chęć prasowania hi hi hi.
A dziewczynki czyżbyście się bały wstawać bo dziś 13??
Ja jade popołudniu z młodym do lekarza, tak że nawet mam dziś autko moje 😁
A i też robię dziś spaghetti 😁
Karina ale Ci super, teoretycznie ostatni tydzień 🙂 masz oklaska za to :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Karcpro sie urodzi jak bedziesz u lekarza 🙂

dzieki za oklaska 🙂 i nie rob mi niedobra smaka na spagetti 🙂 Daga Ty to chociaz masz skurcze a ja od wczoraj nic 😞 😞 meczy mnie to strasznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce bez, poza tym nie wiem czy wiesz ale na Kopernika zeby dostac ZZO musisz miec badanie moczu z oststniej doby przed porodem a to chyba raczej nie mozliwe. Tak mi powiedziala polozna. Ja stwierdzilam ze chce zeby bylo naturalnie i przezyc to poprostu no chyba ze juz bede umierac z bolu to poprosze o jakies znieczulenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tesciowa miala ZZO jak miala usuwane kamienie z nerek, mowi ze w zyciu by nie chciala juz. Ja tam chce bez a co przyniesie porod zobczymy 🙂 🙂 Daga TY akurat moze bedziesz mial lekki porod i sie obejdzie, wiec moim zdaniem jesli nie musiz to nie bierz 🙂 w tej ksiazce w 1 czesci chyba sa opisane rozne rodzaje znieczulen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...