Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dagusia ja Ci zycze zebys zaczela dzis rodzic 🙂 w koncu bedziesz miala synka przy sobie!! Napewno bedziesz pierwsza niz ja 🙂 jak cos to pisz gdybys miala dzis do nas nie wrocic 😘

Krysiu przeciez podobno za takie zwolnienie dostaje sie 100% pensji a nie 80, tak mowil kolega z pracy Pawla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina niestety zwolnienie na opiekę na nas jest płatne 80%, wczoraj Andrzej był i pytał kadrową. Przysługuje mężowi opieka nad żoną 14 dni, ale może wziąć sobie "tacierzyński" jest to tydzień pełnopłatnego urlopu plus dwa dni okolicznościowego, Andrzej mój będzie korzystał z opcji nr 2 ze względu na nową pracę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć brzuchole

Aga nie szalej z tym żelazkiem, Daga mój numer gg to 2165474.
Dziewczyny lepiej bez znieczulenia, ale jeśli chcecie to potrzebne wyniki krwi (chodzi o płytki i krzepliwość) takie badania ważne są 2 tygodnie, ale w szpitalu też robią. I najważniejsze musicie mieć 2 cm rozwarcia, ale nie więcej niż 8 cm - tak więc macie chwilkę w razie czego i możecie się rozmyśleć i prosić 🙂 🙂
Elunia zwalniam mieszkanie, tzn schodzę piętro niżej więc jeśli macie ochotę.... Pani Lucynka bierze 600 zł (w tym wszystkie media)
A mój coraz częściej mnie wali po....kręgosłupie 😉 ma chłopak radochę, mamusię kopać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Ania że schodzicie do apartamentu 🙂, my gadaliśli z Grzesiem i jednak chyba zostajemy póki co na starych śmieciach bo dla osoby poruszającej się komunikacją miejsca(czyli dla mnie) nasza lokalizacja jest znacznie lepsza... - napisałaś Eluś - ale ja wiem że chodziło Ci o mnie :laugh: :laugh:

Rozalka wreszcie usnęła, ale cały dzień - właściwie popołudnie była rozdrażniona, niby śpiąca, ale taka jakaś.... niby głodna ale zupki - która dobrze mi dziś wyszła zjadła 3 łyżeczki 😞 cyca chwilkę doiła ale zaraz się odwracała, nawet na nocniczku była niezadowolona, na rękach też nie bardzo szczęśliwa...nawet zastosowałam Vibruscol - czyli taki środek uspakajający(czopek - polecam) i dopiero po godzince zasnęła 😞 - ale przebiegło mi przez myśl że moga to być ząbki - ale by było - wreszcie - ale się nie nakręcam 😉Grzesiowi wyrosły jak miał 8 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, a Ty już wróciłaś? Chyba na 19 miałaś mieć wizytę?

Mój Rafał będzie korzystał z opcji dwutygodniowej a potem zaraz będą święta więc mam nadzieję że długo z nami posiedzi 🙂 szkoda, że płacą tylko te 80% no ale z drugiej strony dobrze, że można z czegoś takiego w ogóle skorzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...