Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hihi Ania chodzi sie tu i tam 🙂 - tak serio to teraz nie duzo ale zawsze na uczelnie na fitness do sklepuitp, czasami rzadko ze rzadko na rynek sie skoczy, czasem kogos odwiedzi 🙂 jak cos upieke to Cie i tu zaprosze ale po świętach jeszcze sie za nic nie wzięłam... Rozalce herbatniki podjadamy hihi
a ja słyszalam że te dwa dni okolicznościowego trzeba wykorzystać na załatwianie spraw związanych z urodzeniem dziecka... tz albo poród, albo rejestracja w urzędzie itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie będzie Kacperek!!! 🙂 no wreszcie i w sumie niedługo 🙂 choć troszkę mnie dziwi że teraz każe Ci jeść magnez a potem będzie wywoływał - ale pewnie się lepiej zna niż ja - a tym że ci troszkę pokrwawi teraz się nie przejmuj to normalne pod koniec po wizycie u gina... 🙂
cieszymy się z Tobą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze
Karina tacie się należy tydzień mimo tego że ty będziesz miała macierzyński( zmiana przepisów) na milion procent.
Daga jak ja się cieszę że już 19 na stówe Kacperek będzie z nami, co prawda chciałam na imienin y ale trudno byle byś kochana nie chciała rodzić 2 dni :P
Karina po za tym jeśli chcesz kredyt na mieszkanie to zapytaj swoją koleżankę która zajmuje się tym od kilku lat zawodowo, znaczy się mnie 😁, powiedz co Cię interesuje i co potrzebujesz a ja Ci to zrobię 🙂
Po za tym u lekarza wszystko w porządku, jutro idziemy na KTG i Dopplera ponieważ powiedziałam lekarce że mam inne i słabsze ruchy, przeniosła mi wizytę z 19.01 na jutro bo chyba trochę panikuje, w ogóle chciała mnie na Kopernika odesłać ale ja odciągnęłam od tego.
Amelia rośnie jak na drożdżach waży 2 kg, z czego 2 tygodnie temu ważyła 1200 gram, to dosyć dużo przybrała na wadze w ciągu dwóch tygodni, co nas oczywiście bardzo cieszy.
Łożysko mam dobre, młode szyjka długa a Amelia przy badaniu cofa główkę tzn że jeszcze się tu do nas nie wybiera.
Tyle by było z ogólnych wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mi już dziś to KTG robić, ale nie dajmy się zwariować ja czuje ruchy tylko inne niż do tej pory więc ją zapytałam bo się nie znam, jutro mi zrobi w gabinecie i też będzie.
Ale super wielka jest nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rety Dagi ja juz nie pamiętam ... masakra -ale to dlatego że ja tego nigdzie nie zawoziłam, a nawet myśleć wtedy nie byłam za bardzo w stanie. Wiem na pewno że dostajesz kwitek ze szpitala ze urodziło się dzieciątko i musisz go zawiesc do urzędu miasta, potem trzeba jeszcze jakoś zameldować dziecko - to akurat Grzes musiał załatwić w Myślenicach bo w Kraku nie mamy meldunku ... no i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta napisał:
Ja szłam tylko do urzędu miasta zgłosić imie i odebrać akt urodzenia 🙂 Bo po urodzeniu szpital wysyłał papiery i dziecko sami meldowali tam gdzie zameldowana jest mama.

no to chyba teraz to zmienili - bo my dostaliśmy papier żeby go zanieść do urzędu miasta i od razu wybrac imię

Dagi a Ty masz już przychodnię wybraną - teraz póki jeszcze jesteś w dwupaku rozglądnij się i popytaj bo musisz uzupełnić deklarację w szpitalu albo ewentualnie wysłać im maila do tygodnia po wypisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...